yükleniyor

Temkurye | Web Tasarım - Seo Danışmanlığı Hizmeti

Motorlu Kurye ve Arabalı Kurye hizmetlerini vermek bu hizmetleri yüksek ve sürdürülebilir standartlarda sunmak amacıyla bu konudaki bilgi ve deneyimize güvenerek 1997 yılında Şişli İstanbul’da faaliyete geçtik.

Kuruluşumuzdan bugüne deneyimli kadrolar, yeterli teknik altyapı oluşturarak hizmet kalitemizi her geçen gün geliştirme anlayışı içerisinde çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Hizmet sunduğumuz tüm firmaların işlerinin zamanında sonuçlandırılması başta gelen amacımızdır.

Bu amacımızın gerçekleştirilmesi için iş süreçlerinin yönetilmesine ilişkin yazılımın bulunmadığı kuruluş yılımızda kendi özel “Kurye ve İş Yönetim” yazılımımızı yazdırdık.

Teknolojinin hızla ilerlemesi ve internet hızının artması ile 2008 yılında yeni bir yazılım yazdırarak müşterilerimize ve sektörümüze yenilikler getirdik. Artık müşterilerimize internet üzerinden sipariş verme, anlık rapor alma gibi sağlanan temel kolaylıkların yanında harita destekli kurye takibi, cep telefonu yazılımı ile iş emirlerinin kuryelere iletilmesi, teslimat bilgilerinin kuryeler tarafından anında girilmesi ve müşterilere otomatik olarak mail gönderilmesi, sisteme yüklenen veriler ve algoritma ile işlerin en uygun kuryeye atanmasının sağlanması ve daha birçok yenilikler kazandırılmıştır.

Hizmetlerimiz ve çözümlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için hemen bize ulaşın.

X

Müşteri Paneli

Şifremi Unuttum!

Henüz Hesabınız Yok mu?

Hemen Hesap Oluştur!