Google Adwords Eğitimi Nedir

21.02.2020
538
Google Adwords Eğitimi  Nedir
Google Adwords Eğitimi Nedir

Google Adwords Eğitimi Nedir

Google Adwords eğitimi amacı itibariyle, firmaların web sitelerinde daha önce çıkmak ve internet araçlarında var olan Adwords reklamlarını oluşturmayı öğrenmektir. Reklam nasıl verilir, telif veya kampanya nasıl yaratılır gibi aşamaları öğretmeyi hedeflemektedir.

Seo eğitimleri, arama motorlarında markanızın üste çıkmasını sağlayacak, kampanyaları oluşturmayı hedeflemektedir. Başarılı bir marka elde etmek, bilinir ve tanınmayı arttırma, internet ortamında ziyaret görme, web sitesi üzerinden gelen geliri arttırma ve bilinir bir firma olmak için gerekli eğitimlerin verildiği bir kurs türüdür.

Google Adwords Eğitiminde Neler Gösterilir

Google Adwords Eğitiminde Neler Gösterilir

Google Adwords eğitimlerinde ilk öncelikle Adwords konusunu detaylıca incelenir. Adwords nedir, açıklaması ve bir çok şey detaylıca anlatılır. Daha sonrasında ise Google Adwords’ün markanıza kattığı değer ve avantajları anlatılır.

Adwords hesabı nasıl oluşturulur, temel araçları nelerdir gibi konular hakkında sizlere bilgi sağlanır, en son aşamada ise temel Seo ilkeleri konuşulur. İleri ki aşamalarda ise, Google Adwords reklam biçimleri ele alınır, bu konuda sizlere kampanya nasıl oluşturulur, reklam hedefleri nasıl gerçekleştirilir, dil ve yer hedefleri nasıl bulunur, anahtar kelime nedir ve ne için kullanır, reklam nasıl verilir ve nereye verilmelidir gibi konular ele alınarak tek tek anlatılır.

İşin zor kısmı ise teklif verme biçimlerinde başlar, teklif verme biçimleri bu konuda ki en büyük noktalardan biridir, daha sonrasında ise Adwords hesabının temel yapısı ve işleyiş mantığı üzerine eğitimler verilmektedir.

En son öğrenilecek konu ise kampanya düzeyi ayarlarıdır. Kampanya düzeyi ayarlarında, kampanya oluşturmayı, kampanya oluştururken nelere dikkat etmeniz gerektiğiniz, maliyet ve gelir gider çizelgesini oluşturmayı, ödeme işleri ve bütçe kontrolünün sağlanması ve kampanya optimazsyonu gibi konularda uygulamalı ve teorik olarak bilgiler verilmektedir.

Google Adwords Eğitimini Kimler Almalıdır

Google Adwords Eğitimini Kimler Almalıdır

Google Adwords eğitimini, çalıştığı firmalarda reklam yönetmek isteyen veya serbest olarak şirketlerden reklam alıp yönetmek isteyenler, kurumsal kimlik ile Adwords departmanlarında çalışmak isteyenler veya oluşturmak isteyenler, başarılı bir kampanya süreci yürütmek isteyenler,reklam ve performanslarının verimliliğini arttırmak veya takip etmek isteyenler, dijital pazarlamada gelirlerini arttırmak isteyenler, web aramalarında üst seviyeye çıkmak isteyen markalar veya yeni bir reklamcılık görüşü almak isteyen müşterilerimiz bu eğitimlere katılabilirler.

Google Adwords Eğitimi Sizlere Ne Kazandırır

Google Adwords Eğitimi Sizlere Ne Kazandırır

Google Adwords eğitimi siz müşterilerimiz, oluşturulan reklam ve kampanyalarınızı takip etme ve yönetme becerisine aynı zamanda ise reklamlardan gelen gelir giderleri daha iyi gözlemleyip analiz ederek raporlamaya ve inceleme yetisine sahip olacaksınız.

Benzer Yazımız  SEO ve SEM Arasındaki Fark Nedir

Seo Adwords eğitimi sayesinde sosyal medyayı daha etkili ve iyi bir şekilde kullanmayı, yönetmeyi öğreneceksiniz. Bu eğitimler marka değerinizi yükseltecek adımları daha rahat atmanıza yardımcı olacaktır. Markanızı öne çıkaracak ve işlerinizi daha iyi takip etme imkanına sahip olabileceğiniz bu eğitimler hem markanız hemde bu işi bireysel yapmak isteyen müşterilerimiz için eşsiz bir deneyim ve fırsat olacaktır.

Eğer Google Adwords eğitimi hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak isterseniz https://www.interaktifplus.com.tr/  adresli web sitemize girerek eğitimler hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

[Toplam: 1   Ortalama: 5/5]
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.