yükleniyor

Hakkımızda

İNTERAKTİFPLUS İnternet Bilişim Hizmetleri 2009 yılında internette güvenilir alan adı tescili ve barındırma hizmetlerine duyulan ihtiyacı gidermek ve bu tür hizmetlere profesyonel ve uzman bir yaklaşım getirmek için kurulmuştur. 


İNTERAKTİFPLUS İnternet Bilişim Hizmetleri, teknolojinin elverdiği şekilde, ancak çok hızlı büyümenin getireceği risklerden uzak, emin adımlarla hedefine ilerlemektedir.

Pazardaki varlığın ve uzun vadeli stratejik büyümenin ancak güven, iyi niyet ve müşteri memnuniyeti ile sağlanabileceğinin farkındayız. Bunun için gerekli tüm yatırımları yapmaya devam ediyoruz. 


İNTERAKTİFPLUS İnternet Bilişim Hizmetleri, hizmetlerinde profesyonel ekibiyle çözümler üretmektedir.Gerek teknik alt yapısı gerekse yetişmiş insan kaynakları ile kobilerin ihtiyaçlarını karşılayabilecek kapasitededir.

Yine ayni hedef ve mantıkla artan rekabetin içinde yerimizi korumak ve daha ileri götürmek için müşterilerimize sunmamız gereken çözüm ve hizmet kalitesinin zamanla artırılması gerektiğini biliyoruz. 

Bu sebeple gerekli teknoloji ve altyapı yatırımlarına devam edeceğiz.


İNTERAKTİFPLUS İnternet Bilişim Hizmetleri,günlük yaşamımızda hızla yerini alan internetin reklamcılık ve ticaret alanındaki önemine istinaden, kendini bu alandaki bilgi ve teknolojiye entegre etmiş, bünyesindeki uzman webmaster'ları ile müşterilerinin web ihtiyaçlarına kurulusundan tasarımına kadar cevap verebilecek donanıma sahip en iyi firmalardan biridir.


İNTERAKTİFPLUS İnternet Bilişim Hizmetleri,internet danışmanlığını üstlendiği firmaların en uygun internet bağlantılarını sağlama ve sağlanan bağlantının kesintisiz çalışmasını takip etmektedir.


İNTERAKTİFPLUS İnternet Bilişim Hizmetleri, firmanızın internet üzerindeki işlem hacminin artmasına yardımcı olmakta ve her türlü internet projesinde sizlere çözüm yolları göstermektedir.


İNTERAKTİFPLUS İnternet Bilişim Hizmetleri, firmaların interneti daha iyi ve amacına uygun kullanmasını sağlamaktadır. % 100 müşteri memnuniyetini ilke edinmiş ve bütün çalışmalarını bu yönde yoğunlaştırmıştır.


Sonuç olarak; elde ettiğimiz tüm başarılar için tecrübeli ve azimli ekibimize , projelerimizi destekleyen is ortaklarımıza , gösterdikleri güven ve kalite tercihleri için müşterilerimize ve de bizi dinamik kılan rakiplerimize teşekkür ederiz.


Saygılarımızla;

İNTERAKTİFPLUS Internet Bilişim Hizmetleri 

Gökhan GÖKMEN

Hizmetlerimiz ve çözümlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için hemen bize ulaşın.

X

Müşteri Paneli

Şifremi Unuttum!

Henüz Hesabınız Yok mu?

Hemen Hesap Oluştur!