Kurumsal Seo Danışmanlığı Nedir

24.02.2020
71
Kurumsal Seo Danışmanlığı Nedir
Kurumsal Seo Danışmanlığı Nedir

Kurumsal Seo Danışmanlığı Nedir

Kurumsal Seo danışmanlığı amacı dijital pazarlama dünyasında olan mevcut web sitelerin ve markaların içeriği fark etmeksizin daha geniş kitlelere ulaştırmak ve yaymaktır.

Bir Seo için işin basit tanımı Arama Motoru Optimizasyonu içerisinde yapılan bütün aramalarda web sitenizi en üste çıkarmak amacı yapılan bütün işlerin tamamıdır. Özellikle dijital pazar sektörünün genişlemesi ile birlikte Google’da ilk sıralara çıkmak isteyen marka sahipleri, Seo danışmanlarına başvurmaktadır.

Yüksek bir rekabetin bulunduğu dijital pazarlama sektöründe, anahtar kelimelerin önemi, web sitelerin işleyişleri ve temel yapısı, yapılan reklam ve çalışmaların geri dönüşü büyük bir önem kazanmaktadır. Özellikle ticaret sitelerinin daha fazla takipçi ve görüntülenme alması için bir Seo ile çalışması kaçınılmazdır.

Bir markanın web sitesinin fazla görüntülenme alması demek o markanın bilinirliği ve reklam gelirinin artması demektedir. Bu gibi konularda işin uzmanı  Kurumsal Seolar devreye girmektedir.

Kurumsal Seo Nedir

Kurumsal Seo Nedir

Kurumsal Seo çalışmaları, normal Seo çalışmalarından farklıdır. Kurumsal Seolar web üzerinde ki arama sonuçlarının analizini, sektörel sırlamasını ve daha çok marka odaklı düşünmektedir.

Kurumsal Seoları normal Seolardan ayıran en önemli özellik aslında bireysellikten daha çok sektör mantığı ile hareket ederek kurumsal kimlik ve çıkarlarını ön planda tutması, buna dayanarak daha fazla özverili bir iş sunması demektir.

Kurumsal Seo’nun en önemli diğer özelliği ise kurumun tüm sosyal medya hesaplarını ve web sitesinin işleyiş, yapısına kadar tüm ayrıntıları baştan sonra ele almasıdır.  Özellikle de kurumsal Seoların yapacağı kelime tespitleri ve markanın öne çıkma çalışmaları, normal Seolara göre daha büyük bir önem arz etmektedir.

Müşterilerimizin, profesyonel bir destek ile kurumlarını yükseltmesine yardımcı olan Kurumsal Seolarımız markaların değerlerine ve yapılarına destek olabilecek bütün ayrıntıları tek tek göz önünde bulundurarak çalışmaktadır.

Kurumsal Seo Hizmetleri Nelerdir

Kurumsal Seo Hizmetleri Nelerdir

Kurumsal Seo hizmetleri, web sitenizin detaylı analizini yapmak, Seo eksiklerini tespit ederek giderme, rakipleri tespit etme, kelimeleri analiz etmek, orjinal içerik eklemelerinde bulunmak, backlinklerin alınması ve uygulamasını yapmak, düzenli analiz kontrolü yapmak gibi işlemlerdir.

Benzer Yazımız  Kurumsal Seo

Bu işlemlerden faydalanmak isterseniz https://www.interaktifplus.com.tr/ adresimize uğrayarak bizimle iletişime geçebilir ve kafanıza takılan soru işaretlerini giderebilirsiniz.

Kurumsal Seo İşlemleri Nasıl Yapılır

Kurumsal Seo İşlemleri Nasıl Yapılır

Kurumsal Seo işlemlerinde ilk önce firmanızın hedefleri belirlenmektedir. Daha sonrasında ise firmayı detaylı olarak analiz ederek beklentilerinizi ve hedeflerinizi derinlemesine araştırarak rapor haline getirmekteyiz.

Daha sonrasında ise sektörde ki diğer rakiplerinizi tespit ederek, onların web üzerinde ki faaliyetlerinin analizini sağlarız. Daha sonra ki aşamada ise anahtar kelimeler tespit edilerek işe koyulur, firmanızı öne çıkaracak tohum kelimeler tespit edilir bu kelimelerde yola çıkarak internet üzerinde varlığınız arttırılır.

Site içi Seo işlemine geçerek orada ki problemleri ve gidişatı analiz ederiz. Daha sonrasında ise tespit ettiğimiz eksiklikleri gidermeye başlarız. Web sitesi kriteri yapılır, daha sonrasında ise site dışı Seo uygulamaya geçilir. Sosyal medya stratejiniz tespit edildikten sonra uzun bir rapor hazırlanır. Belirli zaman dilimlerinde siteniz, kontrol edilerek gidişat takip edilir.

[Toplam: 1   Ortalama: 5/5]
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.