trende

Bireysel SEO Danışmanlığı

Anasayfa » Bireysel SEO Danışmanlığı

bireysel seo danışmanlığı

 
Bireysel SEO Danışmanlığı

Bireysel SEO Danışmanlığı

Bireysel SEO danışmanlık hizmeti, özellikle internet üzerinde kişisel blog sitesi açarak bu blog sitelerinden yüksek meblağlarda gelir sağlamak isteyen kişilere yönelik dijital pazarlama firmamızın sunduğu profesyonel faaliyetler arasında yerini almaktadır. Bilindiği üzere internet üzerinde  bir web sitesinin görünür halde olması ve dolayısıyla da site sahibine kazanç sağlaması için öncelikle arama motorları tarafından en uyumlu bir hale getirilmesi gerekmektedir.

Dijital pazarlama sektöründe arama motoru optimizasyonu yani SEO (Search engine optimization) olarak adlandırılan bu uygulamalar sayesinde üzerinde çalışılan web sitesi arama motorunda belirli anahtar kelimelere göre üst sıralarda yer almaktadır. Bireysel SEO danışmanlığı da bu alanda profesyonel desteğe ihtiyacı olan web sitesi sahiplerinin alanında deneyim sahibi SEO uzmanları tarafından aldığı hizmete denilmektedir.

İnternet üzerinden hizmet veren İnteraktif Plus firmamız, kurumsal firmalara olduğu gibi bireysel şirketler ve markalar için de SEO danışmanlığı hizmeti sunmaktadır. Bu bağlamda sahip olduğunuz internet sitesinin Google başta olmak üzere tüm arama motorlarında üst sıralarda yer alması sağlanarak hedeflerinize daha kolay ve kısa sürede ulaşmanız mümkün olmaktadır.

 
Bireysel SEO Danışmanlığı Nedir ?

Markalara ve kişilere özel bireysel SEO danışmanlığı sahip olduğunuz markanızın dijital platformlardaki hedeflerini gerçekleştirmek üzere uygulanan birtakım güncel tekniklerden oluşmaktadır. Bu teknikler başta dünyanın en çok kullanılan arama motoru Google bazında uygulanmaktadır. Güncel SEO teknikleri ile web siteniz, hedeflerinize uygun olarak arama motorlarında üst sıralara çıkarılabilmektedir. Bu sayede rakiplerinizden bir adım önde olarak hedef kitlenize çok daha rahat ulaşabilir dolayısıyla da kazancınızı arttırabilirsiniz.

Günümüzde kurumsal şirketlerin olduğu kadar bireysel markaların da internet üzerinde yoğun bir rekabet yaşadığı görülmektedir. Özellikle kişisel blog siteleri ve internet üzerinden ürün ya da hizmet satışının yapıldığı e-ticaret siteleri, dijital platformlardan üst sıralarda yer almak için kıyasıya bir rekabet içindedir. Bu rekabette sahip olduğunuz internet sitesini rakiplerinizden bir adım öne çıkaracak ve bu sayede sizi hedef kitlenize daha kolay görünür hale getirecek uygulamalara arama motoru optimizasyonu yani SEO (Search Engine Optimization) denilmektedir.

Bireysel SEO Danışmanlığı Hizmetleri Nelerdir ?

Arama motoru optimizasyonu üzerinden web sitenizin birinci sıraya yükselmesini sağlayacak olan bireysel SEO danışmanlığı hizmeti, hedef kitleye yönelik çalışmalar içermektedir. Zamanlı ve profesyonel bir hizmet alabileceğiniz bu kategori kapsamında sitenizin ziyaretçi trafiği artırılarak kısa zamanda markanıza değer katılacaktır.

Doğru analiz ve stratejik çalışmalarla elde edilecek olan bu kazanım sizlere şu şekilde sunulmaktadır.

 • Hedef kitle belirlenerek, URL yapıları güncellenir.
 • İçerik optimizasyonu sağlanır.
 • SEO stratejisi Uygulanır.
 • Sektörel ve rakip analizleri yapılır.
 • Yerel, E-ticaret ve Bireysel SEO düzenlemeleri sağlanır.

Yerel SEO Danışmanlığı

Yerel SEO danışmanlığı çerçevesinde, markanızın satış yaptığı alanlar üzerine analizler yapılacaktır. Bu hizmet hem kurumsal hem de bireysel SEO danışmanlığı üzerinden sağlanarak belirli bir strateji kapsamında uygulanmaktadır. İçerik uzmanlarımız tarafından sitenizin eksiklerinin giderilmesi ve yerel- genel satış stratejilerinin de oluşturulması danışmanlık hizmeti kapsamında yer almaktadır. Profesyonel bir hizmet ve planlı bir çalışma ile SEO uyumlu makalelerin oluşturulması, firmanızın diğer faaliyet alanlarından ayrı tutularak orijinal bir başlangıç yapması sağlanacaktır.

Size Özel SEO Danışmanınız

Dijital pazarlama alanında şirketinizin veya markanızın fark yaratmasını sağlayacak yaratıcı fikirlerle başarılı bir noktaya gelmeniz sağlanacaktır. Hedefe yönelik yaklaşımlarla, sitenizin ziyaretçi eksenli bir şekilde tasarlanması, içeriklerinin üretilmesi SEO paketleri kapsamında sağlanarak, üst sıralara ulaşmanıza imkan verilecektir. İnteraktifplus ile markanızın size özel yönetilmesi için uzman bir kadroyla çalışabilirsiniz.

 

SEO Çalışmaları Nelerden Oluşur ?

Profesyonel SEO çalışmaları, sürekli güncellenerek yenilenen birtakım tekniklerden oluşmaktadır. Dijital pazarlamanın en büyük ayaklarından biri olan arama motoru optimizasyonunda internet sitesinin Google tarafından en iyi şekilde indekslenebilmesi için site üzerinde uygulanması gereken güncel çalışmalar şunlardır:

 • Web sitesinin alt yapı ve tasarımının kusursuz bir şekilde oluşturulması
 • Sitenin tema, başlık ve site içi sayfaların Google kriterlerine uyumlu bir hale getirilmesi
 • Sitenin URL yapısının güncel kriterlere göre uyarlanması
 • Hedef kitleye yönelik anahtar kelime analizi ve bu anahtar kelimeler üzerindeki rekabet analizinin yapılması
 • Site içinde anahtar kelime kullanımının doğru bir şekilde yapıldığı kaliteli ve özgün içeriklerin oluşturulması
 • Site içi görsellerin SEO açısından uygun boyutlara getirilmesi
 • Sitenin mobil platformlara uyumlu hale getirilmesi ve mobil SEO uygulamalarını yapılması
 • Sitede kullanılan anahtar kelime yoğunluğu ve kelimelerine özel teknikler uygulanarak siteniz arama motorlarında hedef kitlenizin yaptığı aramalarda ilk sayfada görünecektir.

İnternet üzerinde kullanıcı deneyimi ve tüketici davranışı araştırma sonuçları göz önünde bulundurulduğunda internetten bir ürün veya hizmet satın almak isteyen kullanıcılar, bu isteklerine yönelik araştırma yaptıklarında arama motorlarında ilk sayfada ve üst sırada yer alan web sitelerini tercih ettiği görülmektedir. Dolayısıyla Google aramalarının üst sıralarında yer almak, ürün veya hizmet satışında rakiplerden bir adım önde olmak demektir. Bu nedenle e-ticaret sektöründe ve kişisel blog sitelerinde yoğun şekilde görülen rekabet ortamında öne çıkmak isteyen web sitesi sahiplerinin SEO çalışmalarına mutlaka önem vermesi gerekmektedir.

 
Profesyonel SEO Danışmanlığı

Profesyonel SEO Danışmanlığı

Profesyonel arama motoru optimizasyonu danışmanlığı sunan İnteraktif Plus firmamız, özellikle dijital pazarlama sektöründe alanında deneyim sahibi SEO uzman kadrosuyla müşterilerimize kaliteli hizmet sunmaya devam etmektedir. Web sitenizin SEO uyumlu hale getirilmesi ve bu sayede ürün veya hizmet satışlarınızın artmasının sağlanması konusunda profesyonel destek almak için https://www.interaktifplus.com.tr bağlantı adresine sahip firmamızın resmi internet sitesini ziyaret edebilir ve hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Özellikle son yıllarda hem kurumsal hem de bireysel markalar açısından büyük önem taşıyan SEO çalışmaları hakkında detaylı bilgiler öğrenmek ve alanında uzman kişilerden hizmet almak önemle üzerinde durulması gereken bir konu haline gelmiştir. Bu bağlamda sektörde güvenilir hizmet sunan dijital pazarlama alanında tecrübeli kişi veya ajansların tercih edilmesi gerekmektedir.

 
SEO Fiyatlarını Belirleyen Faktörler Nelerdir ?

SEO Fiyatlarını Belirleyen Faktörler Nelerdir ? 

SEO hizmeti ücretlerini belirleyen faktörler, sahip olduğu kişisel blog sitesine veya e-ticaret sitesine profesyonel SEO çalışmaları uygulatmak isteyen müşterilerimizin merak ettiği konulardan bir diğeridir. İnternet üzerinden de kısa bir araştırma yapıldığında görülecektir ki SEO çalışmalarının fiyatlarını belirleyen birtakım ölçütler bulunmaktadır.

 İnteraktif Plus firmamızın da uyguladığı fiyat politikasında müşterilerimize sunulan iki farklı güncel SEO paket hizmetimiz bulunmaktadır. Buna göre, SEO Silver Paketi ve SEO Gold Paketi ayrı ayrı özellikler ile avantajlar barındırması sebebiyle farklı fiyat bareminden müşterilerimizin beğenisine sunulmaktadır.

Garantili SEO hizmeti sağlayan firmamızın SEO Silver Paketi içinde müşterilerimizin web sitelerine özel olarak gerçekleştirdiği çalışmalar şunlardan oluşmaktadır:

 • Web sitenizi arama motoru sonuçlarına göre üst sıralara taşıyacak 4 – 6 adet anahtar kelime analizi
 • Sitenin SEO kriterlerine göre durumunun kontrol edildiği SEO analizi
 • Sektör ve rakip analizi
 • Blog bazlı SEO
 • Sektörel anlaşma sınırı
 • Sıralama takibi
 • Sözleşme süresi

Firmamızın bünyesinde görev yapan deneyimli SEO uzmanları tarafından son tekniklerin ve en güncel uygulamaların gerçekleştirilerek yapılan SEO çalışmalarından memnun kalmadığınız takdirde paranız iade edilmektedir. Dolayısıyla memnuniyet garantili olarak hizmet sunan firmamızın bir diğer paketi olan SEO Gold Paketi‘nde de şu uygulamalar yapılmaktadır:

 • Web sitenizi arama motoru sonuçlarına göre üst sıralara taşıyacak 6 – 15 adet anahtar kelime analizi
 • Web sitenizin güncel SEO kriterlerine ulaşması için site içi analiz
 • Yer aldığınız sektörde rakiplerinizin analizi
 • Blog bazlı SEO uygulamaları
 • Sektörel anlaşma sınırı
 • Sıralama takibi
 • Sözleşme süresi

 
Bireysel SEO Danışmanlığında Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir ?

Bireysel SEO Danışmanlığında Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir ?

Bireysel SEO danışmanlığı çalışmalarında dikkat edilmesi gerekenler, kaliteli bir hizmet almak ve aynı zamanda hizmet sonunda hedeflenen üst sıralara ulaşılabilmesini isteyen kişileri yakından ilgilendirmektedir.

Bu kapsamda https://www.interaktifplus.com.tr bağlantı adresine sahip internet sitemiz üzerinden de görüntüleyebileceğiniz üzere hizmet alacağınız firmanın profesyonel olmasına büyük özen göstermeniz gerekmektedir. Bunun dışında bireysel SEO danışmanlığının başarılı ve hedeflenen düzeyde sonuçlanması açısından şu hususlara dikkat edilmesi önem teşkil etmektedir:

 • Site içi ve site dışı SEO uygulamalarının özenli ve eksiksiz bir şekilde yerine getirilmesi
 • Google başta olmak üzere en etkili SEO araçlarının güncel versiyonlarından destek alınması
 • Kişisel blog sitesi veya e-ticaret sitesinin arama motoru optimizasyonunda her site sayfasının başında mutlaka anahtar kelime kullanılması
 • İçeriklerin doğru anahtar kelimelerle en az 1000 kelime olacak ve özgün olarak üretilmesi
 • Backlink ağının en güncel tekniklere göre kurulması

 
Hemen Ulaşmak İçin Formu Doldurmanız yeterlidir

  Whatsapp
  GÖKHAN GÖKMEN
  GÖKHAN GÖKMEN
  Merhaba
  Size nasıl yardımcı olabiliriz?