trende

SEO Sözleşmesi

Anasayfa » SEO Sözleşmesi
seo sözleşmesi
Seo Sözleşmesi

SEO SÖZLEŞMESİ

Madde 1 – TARAFLAR

Bir tarafta ………………………..(Kısaca MÜŞTERİ olarak anılacaktır) diğer tarafta İnteraktifPLUS (Kısaca SEO UZMANI olarak anılacak) arasında aşağıda belirtilen şekil ve şartlarda tam bir anlaşmaya varılmıştır.

Madde 2 – KONU

2.1 İşbu sözleşme MÜŞTERİ’nin sahip olduğu …………………………….web sitesinin Google arama motorunda aşağıda belirtilen Kelimelerde ve daha sonra eklenecek firma ile ilgili makale ve anahtar kelimelerde sözleşme tarihinden itibaren  3 Aylık süreçte ilk sayfada yer almasını ve siteye giriş sayısının artılmasını kapsar.

2.2 Arama Kelimeleri :

Madde 3 – MÜŞTERİ’NİN YÜKÜMLÜLÜKLERİ

3.1 MÜŞTERİ; SEO UZMANI’nın talep edeceği resim veya yazılı dökümanları tedarik etmekle yükümlüdür.

3.2 MÜŞTERİ; SEO UZMANI tarafından üretilen yazılımlarda ve çalışmalarda kullanılan özel tekniklerin telif hakkının SEO UZMANI’na ait olduğunu, bu yazılımların hiçbir şekilde çoğaltılıp, dağıtılamayacağını kabul ve beyan eder.

3.3 MÜŞTERİ; SEO UZMANI’ nın belirleyeceği SEO çalışmalarına her hangi bir müdahalede bulunamaz.

Madde 4 – SEO UZMANI’NUN YÜKÜMLÜLÜKLERİ

4.1 SEO UZMANI, 3 (üç ) Ay içinde konuda belirtilen kelimeler ve kombinasyonlarda, siteyi google arama motorunda ilk Sayfaya  çıkartma ve konumda kalması için gerekli takibi ve müdahaleleri yapmayı taahhüt eder.

4.2 SEO UZMANI, MÜŞTERİ’yi bilgilendirmekle yükümlüdür. SEO UZMANI, yapılan çalışmalar ve gelinen noktalar hakkında her ay MÜŞTERİ’ye rapor sunacaktır.

Madde 5 – HİZMET SÜRESİ VE BEDELİ

5.1 İşbu sözleşme ile taahhüt edilen hizmetin süresi  90 Gün (  3 Ay  ) olarak belirlenmiştir.

5.2 Hizmet bedeli………………. aylık olarak alınacak olup tarihleri şu şekildedir ………………………………………………………………….

5.3 ……………………..  tarihinde  …………………. hizmet bedeli peşin alınıp Başlangıç Seviyesine ve  web sitesi tasarımı bozulmadan yenilenip SEO ya uygun hale getirilerek başlanacaktır. 

5.4 Ödemelerin yapılmaması durumunda, SEO UZMANI taahhüt ettiği hizmeti ertelemek, durdurmak veya iptal etmek hakkına sahiptir.

5.5 Sözleşme konusu hizmet gerçekleşmediği veya belirtilen cümlelerde Google’da ilk sayfada çıkmadığı taktirde SEO UZMANI Aldığı Toplam Ücretin %25 MÜŞTERİ’ye geri ödeyecektir.

5.6 Yukarıda belirtilen fiyatlar %18 KDV Hariç fiyatlardır.

Madde 6 – YETKİLİ MAHKEME VE İCRA DAİRELERİ

İşbu sözleşmenin uygulanmasından doğabilecek her türlü uyuşmazlıkların çözümünde İstanbul Mahkemeleri ve İcra Daireleri yetkilidir.

6 (altı) maddeden ve 1 (bir) sayfadan oluşan işbu sözleşme  …………………………. Tarihinde 2 (iki) nüsha olarak düzenlenmiştir. Sözleşme imza tarihinde yürürlüğe girer ve sözleşme süresi 3 Ay’dır.

Örnek Seo Sözleşmesi

Örnek Seo Sözleşmesi indirme için Butona Tıklayınız.

    Whatsapp
    GÖKHAN GÖKMEN
    GÖKHAN GÖKMEN
    Merhaba
    Size nasıl yardımcı olabiliriz?