trende

★ Profesyonel Makale ve Editörlük Hizmeti ★ %100 Özgün ★ Semantik Makale ★ Seo Uyumlu ★ LSI ( Gizli Anlamsal İndeks ) ★

Anasayfa » ★ Profesyonel Makale ve Editörlük Hizmeti ★ %100 Özgün ★ Semantik Makale ★ Seo Uyumlu ★ LSI ( Gizli Anlamsal İndeks ) ★

Makale

Makale; sanat, spor, sağlık, ekonomik, turizm ve daha birçok farklı konuda, bilgi verici, açıklayıcı yazılardır. Gazete ve dergi yazıları olarak bilinmesine rağmen, dijital ortamda makale yazarlığı, günümüzde en çok tercih edilen hizmettir.

Makale yazılırken;

 • İlk olarak konu hakkında taslak oluşturulmalıdır.
 • Kurumsal mı, ikinci şahıs ağzından mı gibi yazım dili belirlenmelidir.
 • Çelişkili bilgilere yer verilmemeli, bilgiler net olmalıdır.
 • Güvenilmeyen kaynaklar kullanılmamalı, cümle tekrarından kaçınılmalı ve anlatım bozukluğu yapılmamalıdır.

Semantik Makale Nedir?

Farklı makale yazım çeşitleri bulunur. Semantik makale bunlardan biridir Semantik makale; anlam bilimidir ve anlamlar üzerine inceleme yapar. Tam anlamıyla bilgi veren makale olarak da adlandırılacak semantik makalede, yandaş kelimeler de kullanıldığında, kullanıcılar daha çok etkilenmektedir.

Mesela mide ağrısıyla ilgili bir arama yapan kullanıcıya, mide ağrısı nasıl geçer, midenin görevleri nelerdir vs. gibi yan bilgiler de veren bir yazı, rakiplerinizden bir adım önde olmanıza olanak tanıyacaktır.

SEO uyumlu semantik makale yazımı, siteler için oldukça önemlidir. Anahtar kelimeler dikkatli seçilmeli ve içerik tamamen özgün olmalıdır. Yazı içeriği, siteye gelen ziyaretçinin beklentilerini karşılayacak düzeyde olmalıdır. Başlık özgün olmalı ve en az 6 ile 9 kelimeden oluşmalıdır. Anahtar kelime ek almamalıdır. Tabii diğer detaylar şirket sırrımız olarak bizlerde saklıdır.

Semantik Kelimeler Nasıl Belirlenir?

Semantik makale yazarken, başlığın ve anahtar kelimenin belirlenmesi gerekir. Bu yüzden Google’ a başlık ya da anahtar kelimeyi yazarak ilk 5 ya da 10 web sitesinin içerikleri ve kelimeleri gözden geçirilir. Anlam bakımından benzeyen kelimeler çıkarılarak semantik makale yazımına başlanır.

Bulunan kelimeler içinde anlam farkı olsa da başlık ya da anahtar kelimeyi anımsatan kelimeler varsa doğru semantik kelimeler bulunmuş demektir. Bulunan doğru semantik kelimeler, içeriğin içinde doğru yerlere yerleştirilmeli ve cümlenin anlamında bozukluk yaratmayacak şekilde yerleştirilmelidir.

SEO Uyumlu Makale Nasıl Yazılmalıdır?

Makale yazımlarından biri de SEO uyumlu makale yazımıdır. SEO’ya uyumlu makale yazarken; anahtar kelime, giriş kısmında muhakkak geçirilmelidir. Gelişme bölümünde konu bütünlüğü sağlanmalıdır.

SEO’ya uyumlu makalenin son kısmı ise, siteyi ziyaret eden kişi için son noktayı koyacak nitelikte olmalıdır. Makalenin son bölümünde başlık ya da anahtar kelime geçirilmelidir. SEO’ya uyumlu içeriklerde, uzun ve abartılmış başlıklar kullanılmamalıdır. İçerikler yine özgün olmalı, imla ve yazım kurallarına uyulmalıdır.

İçeriklerin görsellerle veya video görüntüleriyle süslenmesi, en az 300 kelime olması, Google açısından da oldukça önemlidir.

LSI Tekniği Nasıl Uygulanır?

Gizli anlamsal indeksleme olarak adlandırılan LSI Tekniği; site içeriği oluşturma aşamasında, link çalışması yaparken, başka web sitelerinde yayınlanması için, hazırlanan makalelerin, arama motoru optimizasyonuna uygun şekilde oluşturulmasını sağlayan bir tekniktir.

Makalelerin LSI tekniği ile yazılabilmesi için ilk olarak bir plan yapılması gereklidir. LSI tekniğine uygun SEO uyumlu makale yazıları, bloggerlar tarafından kullanılmaktadır. LSI tekniğini kullanan bloggerler, bu teknik sayesinde içeriklerini SEO’ya uyumlu hale getirmektedir.

Sizde kusursuz taslaklarda harika içerikler için uzman ekibimizden destek alabilirsiniz.

logo hareket

Artık Sitelerinize Hak ettiği Değeri vermenin Vakti gelmedi mi ? Sizlere Burada çözüm ortağı oluyoruz Google‘nin istemiş olduğu kriterleri göz önüne alarak yazıyoruz bütün İçeriklerinizi Semantik & Seo Uygun olarak Yazıyoruz. 
Yazdığımız Makaleler Sayesinde Google‘de Sıralamaya Girme GARANTİSİ VERİYORUZ ! ( SİTE DEĞERİNE GÖRE DEĞİŞKENLİK GÖSTERE BİLİR )

NOT : Yazarlarımız Ofisimizde Yer almaktadır 6 Kişi’lik Kadrodan oluşmaktadır. Eşimle birlikte 2 Bayan 4 Erkek Yazar mevcuttur.
altresim
 
ÜCRETLENDİRME
100 Kelime : 3.50 TL + ( KDV )
200 Kelime : 7.00 TL + ( KDV )
300 Kelime : 10.50 TL + ( KDV )
400 Kelime : 14.00 TL + ( KDV )
500 Kelime : 25.00 TL + ( KDV )

★★★ PEŞİN FİYATINA 3 TAKSİT İMKANI ★★★

BİZDE FİYATLAR TEKDİR UZMAN MAKALEDİR, TANITIM MAKALESİDİR,BAŞLANGIÇ MAKALESİ OLARAK BİZDE AYRIM YOK ! HEPSİ AYNI ÖZVERİ İLE YAZILMAKTADIR. 

whatsapp iletisim

altresim

cizgi

★★★ EDİTÖRLÜK HİZMETİMİZ ★★★

Sitelerinizi Bize Emanet Edin Her Gün Düzenli Olarak Sitelerinize Günlük İçeriklerinizi Girelim yada Sitenize uygun Makale başlıklarını Bulup Biz Yayınlayalım Siz Sadece Sitenizin Kontrolünü Sağlayın..

altresim

★★★ ÜCRETLENDİRME ★★★

SADECE : 5.00 TL

Yaptığımız Hizmetler ; 

* Makaleye Uygun Başlık Ayarlanması ( Google Göz Önüne Alınarak Belirlenir )
* içerikte Gerekli Gördüğümüz Yerleri Seo uyumlu Hale getiriyoruz. 
* İçeriğe Uygun Resim‘ler ile Beslenmesi Yapılır. 
* İçeriğe Uygun Olarak Etiket Eklenir.

BİZDE FİYATLAR TEKDİR UZMAN PAKETİ , BAŞLANGIÇ PAKETİ OLARAK BİZDE AYRIM YOK ! HEPSİ AYNI ÖZVERİ İLE YAYINLANMAKTADIR. 

whatsapp iletisim

Ödeme Seçenekleri

bankalar

İletişim formunu Doldurup Bizlere Kolayca Ulaşabilirsiniz.

  Whatsapp
  GÖKHAN GÖKMEN
  GÖKHAN GÖKMEN
  Merhaba
  Size nasıl yardımcı olabiliriz?