trende

Bireysel SEO Danışmanlığı

02.11.2021
912
Bireysel SEO Danışmanlığı

Bireysel SEO danışmanlığı, web sitelere doğrudan inceleme gerçekleştiren ve SEO işlemlerinin gerçekleştirilmesini sağlayan danışmanlıktır. Bu danışmanlık hizmeti içerisinde önce web sitenizde bulunan hatalar ve eksikler bulunur. Daha sonra hem yazılımsal hem de içeriksel problemler ortadan kaldırılarak web sitenizin olması gerektiği format oluşturulur. Belirli aralıklarla yeniden içeriklerin üretilmesinde ve sitenizin güncellenmesinde gerekli danışmanlık sağlanır.

3 Farklı Bireysel SEO Danışmanlık Seçeneği

Bireysel SEO danışmanlığının içerisinde 3 farklı tür bulunuyor. Bu türler sizin web site türünüze göre sağlanan SEO danışmanlıklarıdır:

  1. Blog ve Web Sitesi SEO Danışmanlığı: Yazılı içerik ile temelleri oluşan bu sitelerde amaç bilgi verilmesi ya da kişilerin site içerisinde vakit geçirmesidir. Blog SEO danışmanı blog amacıyla kullanılan sitenin temasına göre gerekli düzenlemeleri gerçekleştirir.
  2. Bireysel Satış Hunisi SEO Danışmanlığı: Dijital pazarlama ve satışların artmasına yönelik gerçekleştirilen SEO danışmanlığıdır.
  3. Bireysel E-ticaret SEO Danışmanlığı: E-ticaret sitelerinizde dönüşüm zincirinin kolaylıkla tamamlanması, ürünlere ulaşımın kolay olması ve ürünler hakkında bilgilerin verilmesini sağlar.

Sizin İçin En İyi SEO Danışmanlığı Nasıl Seçilir?

Kendiniz için bir web SEO danışmanı seçmek istiyorsanız belirli adımları takip etmelisiniz:

  • Avantajlı SEO stratejisi geliştirme: Sizi anlayacak ve SEO konusunda yeterli tecrübeye sahip ekibimiz ile kolaylıkla SEO işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.
  • Aylık İçerik Takvimi ve Planlama: Bir ay içerisinde SEO çalışmalarına uygun olacak içerikleriniz ve bunların paylaşma planlamasını yapıyoruz.
  • Her iki taraf için de açık beklentiler: Sizlerden beklediğimiz durumları çalışmanın başında size iletiyoruz. Sizin de beklentilerinizi öğrenerek buna yönelik çalışmalar gerçekleştiriyoruz.
  • SEO yazılımı: SEO danışmanlığı hizmetimizde en güncel SEO araçlarını ve yazılımlarını kullanıyoruz.

Amacınıza Uygun Bireysel SEO Danışmanlığı

Amacınıza farklı olarak seçeceğiniz danışmanlık türü de değişiklik gösterecektir.

  • Amacınız satış ve pazar konumlandırmasını yükseltmek istiyor, trafiğinizi artırmak istiyorsanız Web Sitesi SEO Danışmanlığı,
  • E-ticaret sitenizi geliştirmek ve rakiplerinizin önüne geçmek istiyorsanız E-Ticaret Mağazası SEO Danışmanlığı,
  • Web sitenizi hunilere geçirmek ve satış huninizde başarılı olmak istiyorsanız Satış Hunisi SEO Danışmanlığı hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Bireysel SEO Danışmanlığı Avantajları

Profesyonel bir SEO uzmanı ile çalışmanız durumunda gerçekleştirdiğiniz çalışma size doğal bir trafik oluşturacaktır. Özellikle blog, e-ticaret sitesi gibi sitelere sahipseniz bireysel bir uzman ile çalışmanız gerekiyor. Bireysel danışmanınız blog sitenizde paylaşacağınız içeriklerin profesyonel olmasına yardımcı oluyor. Eğer e-ticaret sitesi sahibiyseniz de tüm işlem sadece ürünlerin siteye yüklenmesi ile bitmiyor. Site haritası oluşturulması, 404 Not Found hatalarının engellenmesi, ürünlerinize yönelik tanıtıcı ve harekete geçirici içeriklerin hazırlanması da SEO danışmanınız tarafından hazırlanıyor.

SEO Çalışmalarımın Sonuçlarını Hemen Görebilir Miyim?

SEO, reklamlar gibi kısa süre içerisinde arama sonuçlarında en üste çıkmanızı sağlamaz. Çalışmanızın tamamlanmasının ardından düzenli olarak yenileme işlemlerinizi yaparsanız çalışmanızın etkisini 2 ila 3 haftadan sonra görmeye başlarsınız. Asıl etkisini ise 2 aydan sonra hissedersiniz.

Benzer Yazımız  İhtiyacınız Olan Dijital PR Ajansı
SEO Çalışmaları İle Rakiplerimi Takip Edebilir Miyim?

SEO çalışmalarında kendi verilerinizi, tıklama oranınızı, ziyaret sıklığınızı anlayabilirsiniz. Ancak SEO bir yandan rakiplerinizin konumunu ve bulundukları sıralamayı incelemenizi de sağlar. Özellikle e-ticaret siteleri için karşılaşılan bu rekabetçi ortamda rakiplerinizi analiz ederek kendinizi geliştirebilirsiniz.

Web Sayfam Resim Ya Da Görsel İçermediği Halde SEO İle Üst Sıralara Gelebilir Mi ?

Resim ve görseller sayfalarda kullanılması gereken unsurlardır. Eğer blog sitesi iseniz en az 1 resim ya da görsel koymanız sizin için avantajlı olacaktır. Ancak web sitenizde herhangi bir resim ya da görsel yoksa da gerçekleştirilen SEO çalışması ile sitenizi ön sıralara çekebilirsiniz.

Bizlere Buradan Ulaşa Bilirsiniz

santralskypewhatsapp
canlı destekmail2telegram buton
[contact-form-7 404 "Bulunamadı"]
Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
GÖKHAN GÖKMEN
GÖKHAN GÖKMEN
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?