trende

CNN Türk Reklam Fiyatları

10.05.2020
1.726
CNN Türk Reklam Fiyatları

CNN Türk Reklam Fiyatları

 CNN Türk reklam ücretleri, reklam vermek isteyen kişilerin sunduğu reklamların uzunluğuna ve yayın akışındaki sıklıklarına göre değişiklik göstermektedir. Ayrıca CNN Türk kanalında reklam vermek isteyen kişilerin kaliteli reklam hazırlayarak kanala sunması da reklamın kabul edilmesinde önemli bir rol oynamaktadır. Bu sebeple reklam vermek isteyen ya da en kaliteli reklamları hazırlamak isteyen siz değerli müşterilerimize İnteraktifPlus ekibi olarak uzman iş arkadaşlarımız ile birlikte danışmanlık hizmeti sunuyoruz.

Böylece müşterilerimiz CNN Türk bülten yayınları akışında yerini alırken hem en kaliteli içerikleri hazırlıyor hem de reklamların olmazsa olmazlarını öğrenebiliyorlar.

en büyük haber siteleri

 CNN Türk İnternete Reklam Verme Fiyatları

 CNN Türk banner fiyatları ve internet sitesindeki reklam fiyatları reklamdan reklama değişiklik göstermektedir. Bu sebeple net bir rakam söylemek yetersiz kalacaktır. Reklamın konumu, sıklığı ya da uzunluğu CNN Türk İnternete reklam verme fiyatlarını doğrudan etkilemektedir. Bu sebeple reklam vermek isteyen kişilerin bu konudaki donanımlarını artırarak en doğru ve kaliteli internet reklamını hazırlaması gerekmektedir.

İnteraktifPlus ekibimizin reklam alanında uzman ekip arkadaşları, siz değerli müşterilerimizin en doğrusunu öğrenerek uygulamasına hem Online biçimde hem de yüz yüze danışmanlık hizmeti vermektedir.

CNN Türk Tanıtım Yazısı

 CNN Türk tanıtım yazısı, haber sitesinin reklam için ayrılmış bölümlerinde okuyucuların ve siteyi ziyaret edenlerin görebilmesi için ücret karşılığında veriler yazılardır. CNN Türk tanıtım yazısı fiyatları pek çok faktöre göre değişiklik gösterir. Ayrıca müşterilerin farklı ücret karşılığında kendilerine özel farklı alternatifler de üretebilmektedir. Fakat tanıtım yazısını hazırlamak ve CNN Türk internet sitesinde yayınlayabilmek kolay değildir.

Bu sebeple reklam ya da tanıtım yazısını CNN Türk internet sitesinde yayınlamak isteyen müşterilerin en öz ve herkesin anlayabileceği şekilde bu yazıları hazırlaması gerekmektedir.

Bunun için İnteraktifPlus ekibi olarak müşterilerimize danışmanlık hizmetimizde tüm detayları aktarıyor ve en kaliteli hizmeti sunuyoruz. Siz değerli müşterilerimiz 0212 461 75 87 numaralı  telefon hattımızdan bize ulaşabilirsiniz. Ayrıca dileyen müşterilerimiz İnteraktifPlus ekibimizin [email protected] mail adresinden de bizlere ulaşması mümkündür. Tüm güncel paylaşımlarımızı müşterilerimiz İnteraktifPlus Instagram ve Twitter hesaplarımızı takip ederek bulabilmektedir.

Benzer Yazımız  Habertürk Reklam Fiyatları

Bizlere Buradan Ulaşa Bilirsiniz

santral skype whatsapp
canlı destek mail2 telegram buton
Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
GÖKHAN GÖKMEN
GÖKHAN GÖKMEN
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?