trende

Google Reklam Uzmanı

26.11.2020
865
Google Reklam Uzmanı

Google reklam uzmanları, kişilerin vermek istedikleri reklamların en üst kalitede olmasını sağlamak adına çalışmaktadır.

Google reklam uzmanlarından destek almak, reklamcılık alanında uzmanlaşmış bireylerin bilgilerinden faydalanarak en doğru biçimde reklam hazırlanmasını ve reklamını yaptığı firma, konu ya da sitelerin ilgi çekmesini sağlamaktadır. Böylece reklamlar çok daha kısa sürede amacına ulaşır ve reklam sahipleri çok daha fazla kişiye ulaşır.

Reklam alanında hizmet almak isteyen müşterilerimiz İnteraktifPlus ekibimizin uzmanlarından destek alabilmektedir. Google reklamları ile ilgili sunduğumuz hizmetin kapsadığı bazı konular şu şekildedir:

 

  • Reklam grafikleri,
  • Reklam konuları,
  • Reklam anahtar kelimeleri,
  • Reklam tasarımları,
  • Reklam tanıtım yazıları.

 

Bu hizmetler dışında müşterilerimizin İnteraktifPlus ekibimizden almak istedikleri hizmetleri iletişim yoluyla bizlere bilgi vererek detaylıca öğrenebilmektedir.

 

Google Reklam Uzmanı Fiyatları

 

Google reklam uzman desteği fiyatları, sunulan hizmete ve firmaya göre değişiklik göstermektedir. Bu sebeple Google reklam uzmanı fiyatları hizmet almak istenilen firmaya göre değişerek artış ya da azalış göstermektedir. İnteraktifPlus ekibi olarak siz kıymetli müşterilerimize rakiplerimiz arasında en ekonomik ve en kaliteli hizmeti sunmaktayız. Tüm fiyatlarımıza ulaşmak isteyen müşterilerimizin bizler ile iletişime geçmesi yeterli olacaktır.

 

Google Reklam Danışmanlığı

 

Google reklam danışmanlığı, reklamların hazırlığı ve tamamlanması konusunda hizmet vermek adına geliştirilmiş bir sistemdir. Google reklam uzmanı tarafından verilen bu hizmet sayesinde firma ya da site sahipleri diğer yüksek kullanıcıya sahip Google sitelerine reklamlarını en kaliteli ve ilgi çekici şekilde sunmaktadır. Böylelikle kişiler reklamlarını yaptıkları siteler ve firmaların çok daha fazla kitlelere ulaşmasını sağlamaktadır.

Google reklamları ile ilgili pek çok farklı hizmeti İnteraktifPlus ekibi olarak siz değerli müşterilerimize sunmaktayız. Siz değerli müşterilerimiz İnteraktifPlus ekibimize 0 533 502 23 09 numaralı cep telefon hattından veya 0 212 461 75 87 sabit hattından ulaşması mümkündür.

Ayrıca müşterilerimiz dilerse bizlere [email protected] mail adresinden de ulaşabilmektedir. Müşterilerimize hizmet verebilmek için hafta içi ve Cumartesi günleri saat 09:00 ile 20:00 arasında Pazar günler ise 09:00-13:00 çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Bu sayede siz müşterilerimiz bizleri mesai saatleri içerisinde arayarak tüm detaylı bilgileri öğrenebilirsiniz.

Benzer Yazımız  Tanıtım Yazısının SEO’ya Etkisi

Bizlere Buradan Ulaşa Bilirsiniz

santral skype whatsapp
canlı destek mail2 telegram buton

 

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
GÖKHAN GÖKMEN
GÖKHAN GÖKMEN
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?