trende

İstanbul SEO Uzmanı; SEO Paketleri

31.10.2021
506
İstanbul SEO Uzmanı; SEO Paketleri

SEO arama motoru optimizasyonu, marka bilinirliği artırmak, site trafiğini genişletmek ve içeriklerin kaliteli yayınlanmasını sağlamak için Google ADS tarafından 2003 yılında gündeme gelmiştir. İnteraktif Plus, E ticaret, SEO Silver, SEO gold ve kurumsal SEO paketleriyle, markanıza değer katarak, İstanbul SEO uzmanı görevini yerine getirmeye tecrübeli ekip arkadaşlarıyla birlikte hazırdır.

İstanbul E Ticaret SEO Paketi

İstanbul seocu hizmetinde, SEO algoritmasının çözümlenmesi, anahtar kelime belirleme ve analizlerle rakip firmaların önüne geçmek hedeflenmiştir. Arama motoru algoritmasında üst sıralara taşınmak, ilk sayfada yer almak için SEO uzmanı ortalama ilk aşamada % 12 büyümeye gitmenizi, ilerleyen zaman dilimde ile bu oranın % 30 ile % 50 oranında artmasını hedefler.

 • Ürün tanıtımı için anahtar kelime analizleri yapılır.
 • Hız optimizasyonuyla sayfa düzenlemesine katkı sağlanır.
 • Site içi SEO analizleriyle trafik belirlenir.
 • Zararlı backlink analizleri ve yerel SEO çalışmaları düzenlenir.

Doğal backlink kurulumu ve sayfa trafiğinde % 12 oranında artış beklentisiyle E ticaret sitenizin büyümeye gitmesi hedeflenmektedir.

İstanbul Kurumsal SEO Paketi

Kurumsal şirketiniz için kimlik bilinirliğinizi sağlamak ve içerik kalitesinde % 20 oranında ilk seviyede artış gözlemlenmesi beklenmektedir. Sayfa iyileştirme, anahtar kelime kullanımı ve backlink düzenlemelerinin yapılması, İstanbul seo çalışmalarıyla birlikte yapılacaktır. Anahtar kelime analizleri sayesinde hedef kitlenin size ulaşması, web site trafiğinin artırılması ve geri dönüşün en hızlı şekilde yapılmasını sağlayacak reklam stratejilerinin de belirlenmesi uzmanlık hizmetinden geçmektedir.

 • Sınırsız anahtar kelime analizleri yaparak, en iyi sonucun alınması sağlanır.
 • Rakip ve sektör analizleriyle strateji belirlenir.
 • Arama motorunda sıralama takibi yapılır.
 • Site içi SEO analizi ve trafiği incelenir.
 • Kurumsal kimliğiniz ön plana çıkarılarak raporlamayla birlikte kat edilen yol size sunulur.

İstanbul SEO Uzmanı; İstanbul SEO Silver Paketi

Silver paketinde, başlangıç SEO çalışmalarına yer verilmektedir. Anahtar kelime kullanımı 4 ile 6 adet düzenlenerek, SEO çalışmalarında rakip firmalarınız hakkında bilgi sahibi olarak stratejilerin uygulanması kısa zamanda markanızın bilinirliğini artırmanıza katkı sağlayacaktır. SEO çalışmaları anahtar kelimelerle hedef kitleye ulaşmanıza etki ederken, rakip analizleri de sürdürebilir site trafiğinin temellerini oluşturacaktır.

Hizmet kapsamında, anahtar kelime analizi, site için optimizasyon analizi, sektör ve rakip takibi yapılarak, arama motoru algoritması üzerinden üst seviyeye çıkmanızı sağlayacak yöntemler belirlenir. Anahtar kelimelerin düzenlenmesi, özgün içerik üretiminin yapılması ve markanızın ön plana çıkarılması da Silver paketine dahildir.

Benzer Yazımız  Dijital Pazarlama Danışmanlığı

İstanbul SEO Uzmanı; İstanbul SEO Gold Paketi

Anahtar kelime kullanımına 6 ile 15 kelime arasında kullanım şartı koyularak, sitenizin incelenmesi ve eksik blog bazlı SEO uygulamalarının yapılması ön planda olacaktır. Sıralama takibimin yapılması, sektör ve rakip analizlerinin uygulanmasıyla birlikte SEO uzmanı tarafından raporlamayla bir araya gelecek gold paket sunulur. Hedefe ulaşana kadar SEO gold paketiyle blog sayfanızın düzenlenmesi sağlanmaktadır.

SEO Silver Paketi Ortalama Ne Kadar Büyüme Sağlar ?

SEO silver paketinin amacı sitenin hedef kitleyle buluşmasını sağlayacak anahtar kelime analizlerinin yapılması ve özgün içeriklerle birlikte marka bilinirliğinin artırılmasıdır. SEO uzmanı, rakip firmaları analiz eder, yerel SEO çalışmaları ve site içi çalışmalarla kısa zamanda en yüksek verimi almayı hedefler.

Silver paketi, başlangıç SEO çalışması olarak da görülerek ilk aşamada % 9 ile % 12 oranında büyümeye gidilmesini hedeflemektedir. Hız optimizasyonu analizi yapılarak, Google ADS üzerinden de Teknik SEO çalışmaları da ön planda tutularak, başlangıç seviyesine katkı sağlanacaktır. İnteraktif Plus 4 ile 6 anahtar kelime kullanımıyla sitenin arama motoru optimizasyon programlarına giriş yapmasını hedeflemektedir. İlk aşamada büyümenin gözlemlenmesi beklenmemelidir.

Bizlere Buradan Ulaşa Bilirsiniz

santral skype whatsapp

canlı destek mail2 telegram buton

  Click to rate this post!
  [Total: 1 Average: 5]
  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Whatsapp
  GÖKHAN GÖKMEN
  GÖKHAN GÖKMEN
  Merhaba
  Size nasıl yardımcı olabiliriz?