trende

Kanal D Reklam fiyatları

10.05.2020
2.158
Kanal D Reklam fiyatları

Kanal D Reklam fiyatları

Kanal D Reklam fiyatlarına bakıyorsanız büyük ihtimalle tanıtımını yapmak istediğiniz bir ürününüz ya da insanların çok beğeneceğini düşündüğünüz bir hizmetiniz var. Eğer durum böyleyse gerçekten reklam fiyatlandırma konusunda bilgi sahibi olmanızda fayda var. Kanal D Reklam ücretleri farklı etmenlere göre değişiklik göstermektedir. Bu etmenler hakkında bilgi sahibi olun.

İnteraktif Plus sizi fiyatlandırma konusunda detaylı olarak bilgilendirecek. Ancak bununla sınırlı değil. İnteraktif Plus müşterilerine her zaman en uygun fiyatı sunar. Artık tanıtım yapmak sanıldığı kadar zor ya da pahalı değil.

en büyük haber siteleri

Reklam Fiyatının Belirlenmesinde Etkili Olan Değişkenler Nelerdir ?

Kanal D banner fiyatları belirlenirken en çok TV reklam süresi etkili olur. Ancak elbette bununla sınırlı değildir. Reklamın hangi saatte verildiği, reklamın cinsinin ne olduğu, hangi kanalda yayın yapıldığı gibi etmenler de Kanal D reklam ücretleri üzerinde büyük öneme sahiptir. İnteraktif Plus müşterileri ile birebirde çalışarak bu etmenleri analiz eder.

Yaptığı analizde müşterilerine en kaliteli reklamı en uygun fiyattan sunar. Aynı şekilde Kanal D tanıtım yazısı için de benzer fiyatlandırma politikası uygulanır. Reklam yapmak isteyen kişiler İnteraktif Plus ise daima diğerlerinden bir adım önde olur!

İnteraktif Plus ile Reyting Başına Ekonomik Fiyatlandırma

Kanal D tanıtım yazısı fiyatları bütçenizi zorlamayacak. CPP olarak da bilinen reyting başına fiyatlandırma yöntemi sayesinde reklam yaparken zorlanmayacaksınız. İnteraktif Plus değişken piyasa koşullarında müşterilerine en uygun fiyat teklifini sunduğu için kısa süre içinde sektörde lider konumuna gelmiştir.

Her ne kadar Kanal D İnternete reklam verme fiyatları için hesaplama yapmak zor gibi görünse de İnteraktif Plus bu işin ustasıdır. Siz yalnızca size sorulan data sorularına doğru yanıt verin yeter. Gerisini İnteraktif Plus yılların tecrübesi ile halledecek.

Kanal D Bülten Yayınları üzerinden reklam yapmak gibi bir amacınız varsa, İnteraktif Plus sizinle. Fiyat teklifi ve daha çok bilgi almak için telefonlarınızdan 0533 502 23 09 hatlı numarayı arayabilirsiniz. Dilerseniz sabit hatlar için 0212 461 75 87 numarası da müşterilerin kullanımına açıktır.

Bizlere Buradan Ulaşa Bilirsiniz

santral skype whatsapp
canlı destek mail2 telegram buton
Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]
Benzer Yazımız  Siyasetcafe.com Tanıtım Yazısı
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
GÖKHAN GÖKMEN
GÖKHAN GÖKMEN
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?