trende

Sosyal Medya Danışmanlığı Fiyatları

12.11.2020
1.398
Sosyal Medya Danışmanlığı Fiyatları

Sosyal medya danışmanlığı fiyatları, firmamız tarafından müşterilerimize en ekonomik biçimde sunulmaktadır. İnteraktifPlus ekibi olarak fiyatlarımızı kişiye özel değerlendirmekteyiz.

Ayrıca belirlediğimizsosyal medya danışmanlığı fiyatlarınıbelirlerken müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik biçimde fiyat sunmaktayız. Fiyatların değişiklik göstermesinde en büyük etken müşterilerimizin aradığı kriterlerin ve danışmanlıktan almak istedikleri hizmetlerin kişiden kişiye farklılık göstermesidir.

Ayrıca İnteraktifPlus ekibi olarak sosyal medya danışmanlığında sunduğumuz hizmetlerin genişliği ve kitlelere hitap etmesi de fiyat değişkenliğini farklılaştırır.

Sosyal Medya Danışmanlığını Kimler Yaptırabilir?

Sosyal medya danışmanlığı ekibimiz, müşterilerimizin firma, iş, şirket ya da kurumlarını çok daha geniş kitlelere duyurmasına katkı sağlamak amacıyla hizmet vermektedir.

Gelişen ve çok daha geniş çevreye ulaşan teknoloji ile müşterilerimiz İnteraktifPlusekibinin tecrübeli ve uzman yaklaşımları ile en doğru adımları atar, kendilerini sosyal medya akışında çok daha hızlı biçimde öne çıkartır.

İnteraktifPlus ekibi olarak yalnızca markasını herkese duyurmak isteyen müşterilerimize değil, kitlelere hitap etmek isteyen bireysel müşterilerimize de hizmet vermekteyiz.

Sosyal medya ya da web siteleri gibi her gün yüz binlerce insana ulaşan internet araçlarından faydalanmak ve bunun en doğru yolunu öğrenmek isteyen müşterilerimiz için bu yolda var gücümüzle çalışmalarımıza devam etmekteyiz. Bu sebeple kendini geliştirmek isteyen tüm müşterilerimize kapımız sonuna kadar açıktır.

İnteraktif Plus Sosyal Medya Danışmanlığı’ndan Nasıl Yararlanabilirim?

Sosyal medya danışmanlığı hizmetimizden faydalanmak isteyen siz değerli müşterilerimiz için her zaman hizmet vermeye devam ediyoruz. İnteraktifPlus ekibinin tüm danışmanlık hizmetleri hakkında bilgi almak isteyen müşterilerimizin farklı iletişim kanalları ile bizlerle iletişime geçmelerine olanak sağlamaktayız. Müşterilerimizin bizlere ulaşmak için kullanabileceği iletişim bilgilerimiz şu şekildedir:

  • Sabit hattımız: 0(212) 461 75 87,
  • Cep telefonu hattımız: 0(533) 502 23 09,
  • Mail adresimiz: [email protected],
  • Adres bilgilerimiz:Cumhuriyet Mh. Çelikhançer Caddesi NO : 39/B Kat: 1 Bahçelievler / İSTANBUL.

Siz değerli müşterilerimiz Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma ve Cumartesi günleri boyunca İnteraktif Plus ekibimize 09:00 ve 20:00 saatleri arasında dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz. Ayrıca Pazar günleri saat 09:00-13:00 arasında mesaimiz devam etmektedir.

Bizlere Buradan Ulaşa Bilirsiniz

santral skype whatsapp
canlı destek mail2 telegram buton
Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]
Benzer Yazımız  İhtiyacınız Olan Dijital PR Ajansı
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
GÖKHAN GÖKMEN
GÖKHAN GÖKMEN
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?