trende

İha.com.tr Reklam Fiyatları

24.11.2020
754
İha.com.tr Reklam Fiyatları

İha.com.tr reklam ücretleri reklam sahiplerinin hazırladıkları reklamların büyüklüğüne göre değişiklik göstermektedir. Ayrıca iha.com.tr bülten yayınları esnasında reklamların gösteriş sıklığına göre de reklamların fiyatları değişiklik göstermektedir.

Bu sebeple reklam sahiplerinin reklamlarını en dikkat çekici ve herkesin anlayabileceği şekilde hazırlaması gerekmektedir. Ayrıca reklamların gerçeği yansıtması da önemlidir. Bu sebeple kişiler reklam hazırlarken pek çok farklı etkene dikkat etmelidir.

Tüm bu fiyatı etkileyen faktörler iha.com.tr banner fiyatları için de geçerli olacaktır. Bu sebeple İnteraktifPlus ekibi olarak siz değerli müşterilerimizin en kaliteli reklamları hazırlayabilmesi adına uzman ekip arkadaşlarımızla birlikte hız kesmeden çalışmaya devam ediyoruz.

İha.com.tr Tanıtım Yazısı

İha.com.tr tanıtım yazısı, kişilerin herhangi bir ürün, kişi, firma ya da markayı okuyuculara tanıtarak kitlelerini genişletmesini sağlayan yazılardır. Bu sebeple tanıtım yazılarının da tıpkı reklamlarda olduğu gibi herkes tarafından anlaşılır biçimde hazırlanması gerekmektedir.

Ayrıca iha.com.tr tanıtım yazısı fiyatları da reklamlar ile benzerlik göstererek yazıların okuyucunun karşısına çıkış sıklığına ve büyüklüğüne göre değişiklik göstermektedir.

İnteraktifPlus ekibi olarak siz değerli müşterilerimize hem tanıtım yazıları ile ilgili hem de reklamlar ile ilgili danışmanlık hizmetimizi sunuyoruz. Detaylar için müşterilerimizin bizler ile iletişime geçmesi gerekmektedir.

İha.com.tr İnternete Reklam Verme Fiyatları 

İha.com.tr internete reklam verme fiyatları reklamların büyüklüğüne ve yayın sıklığına göre değişiklik göstermektedir. Bu sebeple kişiler fiyatların ekonomik hale gelmesi için öncelikle reklamlarını kısa ve öz hazırlamalıdır. Ayrıca reklamların ilgi çekici olması, yayında sık çıkmasa bile okuyucuların ilgisini çekerek reklamları daha da ekonomik hale getirmektedir.

Bu gibi faktörleri yerine en doğru şekilde getirmek isteyen müşterilerimiz için İnteraktifPlus ekibi olarak danışmanlık hizmetimizi de sunuyoruz. İnteraktifPlus ekibi olarak siz değerli müşterilerimizin sorularını cevaplandırabilmemiz için bizlere ulaşmanız gerekmektedir.

Müşterilerimiz bizlere 0 (212) 461 75 87 ve 0 (533) 502 23 09 numaraları üzerinden bizlere ulaşabilir. Ayrıca[email protected] mail adresimiz üzerinden ulaşım sağlanabilir. Pazartesi, Salı Çarşamba, Perşembe, Cuma ve Cumartesi günleri saat 09:00 ile 20:00 saatleri arasında siz değerli müşterilerimize hizmet veriyoruz. Ayrıca Pazar günleri de saat 09:00 ile 13:00 saatleri arasında da siz müşterilerimize hizmet vermeye devam ediyoruz.

Benzer Yazımız  Ensonhaber.com Reklam Fiyatları

Bizlere Buradan Ulaşa Bilirsiniz

santral skype whatsapp
canlı destek mail2 telegram buton
Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
GÖKHAN GÖKMEN
GÖKHAN GÖKMEN
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?