trende

Haberler.com Reklam Fiyatları

23.11.2020
641
Haberler.com Reklam Fiyatları

Haberler.com reklam ücretleri, kişilerin siteye sundukları reklamların büyüklüğüne göre değişiklik göstermektedir. Ayrıca reklam sahiplerinin verdiği reklamların haberler.com bülten yayınları esnasında okuyucunun karşısına ne sıklıkla çıkacağı da reklamın fiyatını etkilemektedir.

Ayrıca fiyatların belirlenmesi konusundaki tüm etkenler Haberler.com banner fiyatları için de geçerlidir. Kişilerin en reklamlarını en ekonomik biçimde haberler.com sitesine sunabilmesi için en dikkat çekici ve kaliteli şekilde hazırlaması gerekmektedir. Böylelikle okuyucuları hem sıkmadan hem de ilgisini çekerek istenilen kitlelere ulaşılabilmektedir.

İnteraktifPlus ekibi olarak siz değerli müşterilerimize reklam hazırlıklarının tüm aşamasında yardımcı oluyor ve reklam işinde uzman çalışanlarımız ile danışmanlık hizmetimizi sunuyoruz.

Haberler.com Tanıtım Yazısı

Haberler.com.tr tanıtım yazısı herhangi bir konu, kişi, ürün, marka ya da firma için, her kitlenin anlayabileceği şekilde tasarlanan açıklayıcı yazılardır. Bu sebeple kişiler tanıtım yazılarını hazırlarken bazı koşullara uygun yazılar yazmalıdır. Koşullar, tanıtım yazılarının çok daha fazla kitlelere ulaşabilmesi için gereklidir.

Ayrıca haberler.com tanıtım yazısı fiyatları da tanıtım yazılarının uzunluğuna ve yayın sıklığına göre belirlenmektedir. Bu sebep ile kişiler tanıtım yazılarını çok uzun tutmadan, en özet ve açık biçimde hazırlamalıdır.

İnteraktifPlus ekibi olarak müşterilerimizin tanıtım yazılarını en kaliteli ve ekonomik biçimde hazırlayabilmesi için çalışmaya devam ediyoruz.

Haberler.com İnternete Reklam Verme Fiyatları 

Habrler.com internete reklam verme fiyatları reklam sahiplerinin hazırladığı reklamların büyüklüğüne ve yayın sıklığına göre site sahipleri tarafından belirlenmektedir. Bu sebeple kişilerin reklamlarını en net bir biçimde ifade etmeli ve en dikkat çekici şekilde hazırlamalıdır. Böylelikle çok daha kısa sürede reklamlar amaçlarına ulaşacaktır.

 

Reklamlar ile ilgili tüm hizmetlerimiz için bizlere ulaşabilirsiniz.İnteraktifPlus ekibi olarak siz değerli müşterilerimizin sorularını cevaplandırabilmemiz için bizlere ulaşmanız gerekmektedir. Müşterilerimiz bizlere 0 (212) 461 75 87 numaralı sabit hattımızdan ya da 0 (533) 502 23 09 numaralı cep telefonu numarasından ulaşabilir. [email protected] mail adresinden de bizlere ulaşım sağlanabilir. Pazartesi, Salı Çarşamba, Perşembe, Cuma ve Cumartesi günleri 09:00 – 20:00 saatleri arasında Pazar günleri ise 09:00 – 13:00 saatleri arasında mesaimiz devam etmektedir.

Benzer Yazımız  onedio.com Reklam Fiyatları

Bizlere Buradan Ulaşa Bilirsiniz

santral skype whatsapp
canlı destek mail2 telegram buton
Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
GÖKHAN GÖKMEN
GÖKHAN GÖKMEN
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?