trende

Instagram Mavi Tikli Hesaplardan Yorum Almanın Faydaları

17.01.2021
20.632
Instagram Mavi Tikli Hesaplardan Yorum Almanın Faydaları

İnstagram üzerindeki mavi tik uygulaması günümüzde çok değerli hale geldi. Mavi tik, genellikle ünlüler ve büyük firmalara verilen ve hesabın gerçek bir hesap olduğunu belirten bir uygulamadır. Dolayısıyla instagram mavi tikli hesaplardan yorum almanın faydaları arasında sayılabilecek birçok durum söz konusudur.

Mavi Tikli Hesaplardan Yorum Almak

İnstagram mavi tikli hesaplardan yorum almak artık çok önemli. Sırf bunun için oluşturulmuş firmalar bile bulunuyor. Hatta ünlü kişiler bile mavi tikli hesaplardan yorum satın alıyorlar. Özellikle İnstagram üzerinden satış yapmak isteyen herkes spam ve bot kişiler yerine mavi tikli hesaplardan yorum satın almayı tercih ediyorlar. Paylaşılan hikâyelerin ve fotoğrafların İnstagramda bulunan “keşfet” kısmına düşmesi için mavi tik yorumu almak çok önemlidir. Dolayısıyla instagram mavi tikli hesaplardan yorum almanın birçok faydası bulunuyor.

Mavi Tikli Hesaplardan Yorum Almanın Faydaları

İnstagram üzerinden mavi tikli hesap sahiplerinden yorum satın almak için sosyal medya uzmanlarından ya da sırf bu işi yapan firmalardan yardım almak gereklidir. İnstagram mavi tikli hesaplardan yorum almanın faydaları arasında bunlar sayılabilir;

  • İnstagramda paylaşılan hikâye ya da fotoğrafların keşfete düşmesine olanak sağlar.
  • İnstagramda paylaşılmış olan fotoğrafların daha geniş alana yayılması ve daha fazla etkileşime açılmış olması sağlanır.
  • Eğer video paylaşımı yapılmış ise video da daha fazla etkileşime girer.
  • Mavi tikli bir hesaptan yorum geldiğinde hesap daha elit bir görüntü kazanır.
  • Mavi tikli yorumlar, profile daha fazla kişinin girmesini sağlar.
  • Mavi tikli bir hesaptan gelen yorumlar, yorum yapılan hesabın da güvenli olduğunu gösterir.
  • İnstagram mavi tikli hesaplardan yorum almanın faydaları arasında bir diğeri de takipçi sayısının artmasıdır.
  • Paylaşımların daha çok beğeni almasına ve daha çok etkileşime girmesine fayda sağlar.
  • İnstagram yorumları gerçek ve doğal olarak yapılmış olur.
  • Hesabın büyümesine fayda sağlar.

Neden Mavi Tikli Hesaplardan Yorum Satın Alınmalıdır?

Mavi tikli hesaplardan yorum yapılması hesabın büyümesi ve daha geniş kitleler tarafından tanınır olması açısından oldukça faydalı bir uygulamadır. Özellikle firmalar ve instagram üzerinden satış yapanlar için çok daha etkili olur. Çünkü ünlü birisinin ürün ile ilgili bir paylaşım altına olumlu bir yorum yazması ürünün satışı ve reklamı için çok faydalı olacaktır. Bu sebeple instagram mavi tikli hesaplardan yorum almanın faydaları arasında en önemlisi budur. Hem yorum yapılan sayfaya olan güven artacak hem de ürüne olan güven artacaktır.

Benzer Yazımız  HTML Siteye SEO Nasıl Yapılır

Mavi Tikli Hesaplardan Yorum Almanın Yolu

İnstagram üzerinden mavi tikli hesaplardan yorum almak için bu iş ile ilgilenen firmalar ile irtibata geçilmelidir. Firmalar bunun gibi işlemler için farklı uygulamalar yapar. Talep doğrultusunda istenirse günlük olarak istenirse haftalık olarak hatta aylık olarak yorum atılır. Ücrete göre değişen yorum zamanlamaları için yorum yapılacak hesabın sahibinin talebi önemlidir. Yani hesap sahibi günlük ya da aylık olarak kaç yorum istiyorsa ona göre bir paylaşım yapılır.

Yorum Satın Almak İçin Ne Yapmak Gerekir?

İnstagramda mavi tikli hesaplardan yorum almak için firma ile irtibat kurulduktan sonra nasıl bir yorum istendiğine karar verilir. Sonrasında ne kadar zaman aralıklarında yorum atılacağı belirtilir. İster yurt içerisinden istenirse de yurt dışından talep oluşturulabilir. Belirli ücretler karşılığında çok sayıda yorum yapılır. Özellikle firmalar aracılığı ile yapılan yorum satın alma işlemi hesap için çok daha güvenlidir. Bununla ilgili bazı yerlerde hileler geliştirilmiş olsa da hesabın daha güvenli olması ve gerçek yorumlar olması için daha farklı yollar kullanılmamalıdır. Bununla ilgili olarak verilen taktiklere itibar edilmemelidir.

Click to rate this post!
[Total: 3 Average: 2.3]
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
GÖKHAN GÖKMEN
GÖKHAN GÖKMEN
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?