trende

Kanal B Reklam Fiyatları

21.11.2020
493
Kanal B Reklam Fiyatları

Kanal B Reklam ücretleri müşterilerimizin talep ve isteklerine göre değişkenlik göstermektedir. Sizlerden gelen istekler ve kanalın fiyatları ile toplam Kanal B Reklam fiyatları belirlenmektedir.

Kanalın reklamlarında firmanızın ürün ve hizmetlerinin tanıtımı yapmak için öncelikle doğru bir içerik belirlemeniz gereklidir. Bu konuda piyasada en doğru içeriklerin belirlendiği ve doğru hedefe hitap eden içeriklerin hazırlandığı İnteraktifPlus ekimiz sayesinde kanal reklamı için yapacağınız yatırım olumlu sonuçlanacaktır.

Reklamlarınız hem kanal hem de internet sitesinde verilebilir. Bu durumda Kanal B İnternete reklam verme fiyatlarıve Kanal B banner fiyatları uzman ekibimizin belirleyeceği içeriklere göre değişmektedir. Fiyatlarımız tüm piyasadaki en uygun fiyatlar olup sizin bütçenize göre şekillenebilir.

Kanal B Tanıtım Yazısı

Kanal B tanıtım yazısı siz müşterilerimizin ürün ve hizmetleri hakkında en doğru şekilde kendi müşterisine bilgilendirme ve tanıtım yapmasına yardımcı olan önemli bir araçtır.

Tanıtım yazısı mutlaka istenilen kitleye en net şekilde hitap edebilmeli ve genel bir dil kullanılarak hazırlanmalıdır. İnteraktifPlus uzman ekibi bu konuda sizin tüm tanıtım içeriklerinizi büyük bir özenle hazırlar ve sizlerin ürün ve hizmetlerini en iyi şekilde tanıtır.

Kanal B reklam ücretleri uzman ekibimizin hazırlayacağı içeriklerin görsel ağırlıkları ve bunun gibi bazı içerik özelliklerine bağlı olarak uygun fiyatlı bir şekilde belirlenmiştir.

Kanal B tanıtım yazısı fiyatları uzman ekibimizin belirleyeceği içeriklere göre ve sizlerin tanıtım yazısına belirlediğiniz bütçeye göre değişkenlik göstermektedir.

Sizlerin tanıtımlarınızın ne şekilde ve hangi kitlelere hitap edeceği içeriklerinizin hangi kalitede olacağı gibi birçok unsur Kanal B Bülten Yayınlarında yazınızın yayınlanması için fiyatları değiştirmektedir.

Kanal B Nasıl Reklam Verilir?

İnteraktifPlusekimiz sizler için en doğru reklam içeriklerinizi büyük bir özveri ile üretmektedir. Ekimiz her geçen gün yeni gelişmeler ile kendilerini besleyerek sizler için son teknoloji ve gelişmeleri takip eder ve firmanızın en güncel kalmasını sağlamaktadır. Kanal B reklamlarınızı en doğru adres üzerinden vermek için 0212 461 75 87 – 0533 502 23 09 numaralı hatları üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz.

Bizlere Buradan Ulaşa Bilirsiniz

santral skype whatsapp
canlı destek mail2 telegram buton

 

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]
Benzer Yazımız  Star TV Reklam fiyatları
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
GÖKHAN GÖKMEN
GÖKHAN GÖKMEN
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?