trende

Mynet.com Reklam Fiyatları 

26.11.2020
943
Mynet.com Reklam Fiyatları 

Mynet.com reklam ücretleri reklam sahiplerinin hazırladıkları reklamların büyüklüğüne göre değişiklik göstermektedir. Ayrıca reklam sahipleri tarafından hazırlanan reklamların mynet.com bülten yayınları akışınca okuyucunun karşısına çıkma sıklığı da mynet.com reklam fiyatlarını belirlemekte etkin rol oynamaktadır.

Bu sebeple reklam sahiplerinin en kısa ve net bir biçimde reklamlarında okuyucuları etkilemeleri gerekmektedir. Ayrıca reklamın içeriğinin çok büyük olması değil, içeriğinin zengin olması çok daha önemli rol oynamaktadır. Bu sebeple İnteraktif Plus ekibi olarak siz değerli müşterilerimize reklamcılık alanında uzman çalışanlarımız ile beraber danışmanlık hizmeti sunuyoruz. Hizmetlerimizden faydalanmak isteyen müşterilerimize sektördeki en ekonomik ve uygun fiyatları sunuyoruz.

Mynet.com İnternete Reklam Verme Fiyatları

Mynet.com internet sitesine reklam verme fiyatları diğer reklam çeşitlerinde olduğu gibi reklamın büyüklüğüne ve akıştaki yerinin sıklığına göre değişiklik göstermektedir.

Yine aynı faktörler mynet.com banner fiyatları için de geçerlidir ve ücretler bunlara göre belirlenmektedir. Bu sebep ile müşterilerin hem net bir şekilde hem de kaliteli bir biçimde reklamlarını hazırlaması gerekmektedir. Bunu başarmanın en ekonomik ve en başarılı yolu ise İnteraktif Plus ekibinin uzmanları tarafından verilen danışmanlık hizmetinden geçmektedir.

Müşterilerimize hem çevrimiçi olarak hem de yüz yüze danışmanlık hizmetimizi sunarak tüm reklam kurallarını ve kaliteli içerik tüyolarını veriyor, en başarılı reklam hazırlığını yapıyoruz.

Mynet.com Tanıtım Yazısı

Mynet.com tanıtım yazısı kişilerin herhangi bir konuda ya da marka hakkında tanıtımını yapması adına hazırlanan ve okuyuculara sunulan reklamlardır. Mynet.com tanıtım yazısı fiyatları, reklamlar ile benzerlik göstererek yazıların akıştaki gösterim sıklığına göre değişiklik göstermektedir.

Fakat tanıtım yazısı yazmanın önemli kuralları vardır ve bu kurallara uygun tanıtım yazıları yazmak ancak uzmanlar yardımı ile gerçekleşir. İnteraktif Plus ekibimizin reklamlar ve tanıtım yazıları alanında uzan çalışanları siz değerli müşterilerimize danışmanlık hizmeti sunmaktadır. Bu hizmet ile birlikte müşterilerimiz hem en kaliteli tanıtım yazılarını yazar, hem de okuyucunun ilgisini çekmeyi başarır.

İnteraktif Plus ekibi olarak Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma ve Cumartesi günleri saat 09:00 ile 20:00 saatleri arasında siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Ayrıca Pazar günleri de sizler için çalışmaya devam ediyor, 09:00 ile 13:00 saatleri arasında sizler için çalışıyoruz. Bizlere ulaşmak isteyen müşterilerimiz 0 533 502 23 09 numaralı cep telefon numaramızı kullanabilmektedir. Ayrıca dileyen müşterilerimiz [email protected] mail adresimizden de bizlere ulaşabilmektedir.

Benzer Yazımız  Sabah.com.tr Reklam Fiyatları

Bizlere Buradan Ulaşa Bilirsiniz

santral skype whatsapp
canlı destek mail2 telegram buton
Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
GÖKHAN GÖKMEN
GÖKHAN GÖKMEN
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?