trende

Star.com.tr Reklam Fiyatları

29.11.2020
546
Star.com.tr Reklam Fiyatları

star.com.tr Reklam fiyatları piyasadaki tüm fiyatlardan daha avantajlı olarak ürün ve hizmetlerinizin tanıtımı için İnteraktifPlus firmamız tarafından sizlere sunulmaktadır. star.com.tr Reklam ücretleri diğer kanal sitelerinden daha büyük bir kitleye sahip olduğu için farklılık gösterebilir.

Fiyat farkı sitenin sahip olduğu tecrübe ve deneyimle birlikte beraberinde bulundurduğu tıklanma oranlarıdır. Bu sebeple fiyat hem siteye göre hem de sizin marka ve hizmetinizin nasıl yayımlanacağına göre değişmektedir.

Firmanız ürün ve hizmetleriniz en ekonomik şekilde ve en uygun fiyata İnteraktifPlus teknik ekibimiz tarafından özenle oluşturulur. star.com.tr İnternete reklam verme fiyatları konusunda tüm bilgiler uzman ekibimizden öğrenilebilir.

Tanıtım ve banner hazırlanması konusunda sizlere en kaliteli hizmeti en uygun fiyat garantisi ile vermekteyiz. Bu sebeple star.com.tr banner fiyatları ve star.com.tr tanıtım yazısı fiyatları bütçenize en uygun şekilde belirlenmektedir.

Fiyat belirleme işlemlerinde sizlerin istekleri ve uzman ekibimizin görüşleri ortaklaşa bir durumun ortaya çıkması ile belirlenmektedir. Uzman ekibimiz sizlere reklam konusunda en yaratıcı ve doğru kararlar verebilmeniz için her zaman yanınızda olacaktır.

Star.com.tr Tanıtım Yazısı

star.com.tr tanıtım yazısı sizlerin ürün ve hizmetlerini en doğru ve en sağlıklı şekilde istediğiniz kitlelere ulaşmasını sağlar. Tanıtım yazısı çok dikkat edilmesi gereken bir durumdur.

Tanıtım yazısının genel bir dil ile oluşturulması ve hitap edilmek istenen kitleye doğrudan hitap etmesi, ürün ve hizmetlerinizin doğru bir şekilde reklamının yapılması demektir. Bu yüzden tanıtım yazılarınız İnteraktifPlus ekimiz tarafından size özel ayrıcalıklarla en doğru şekilde oluşturulmaktadır.

Nasıl Reklam Veririm?

star.com.tr Bülten Yayınlarında reklam vermek isteyen müşterilerimiz için star.com.tr reklam ücretlerini bütçelerine en uygun şekilde belirleyerek sizlere sunmaktayız. Reklam ve tanıtım işleriniz için müşteri danışmanlarımız ile telefon veya mail yolu ile iletişime geçebilir ve tüm merak ettiklerinizi sorabilirsiniz. 0 212 461 75 87-0533 502 23 09 numaralı hatları üzerinden veya [email protected] mail adresi üzerinden tüm merak ettiklerinizi uzmanlarımıza iletebilirsiniz. Uzman ekibimize pazartesi-cumartesi: 09:00-20:00, pazar: 09:00-13:00 saatleri arasında mesai yaparak sizlere en iyi hizmeti vermek için var güçleri ile çalışmalarına hız kesmeden devam etmektedir.

Benzer Yazımız  t24.com.tr Reklam Fiyatları

Bizlere Buradan Ulaşa Bilirsiniz

santral skype whatsapp
canlı destek mail2 telegram buton
Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
GÖKHAN GÖKMEN
GÖKHAN GÖKMEN
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?