trende

t24.com.tr Reklam Fiyatları

29.11.2020
602
t24.com.tr Reklam Fiyatları

 t24.com.tr reklam ücretleri reklam sahiplerinin hazırladıkları reklamların büyüklüğüne göre web sitesi sahipleri tarafından belirlenmektedir. Ayrıca fiyatlar belirlenirken t24.com.tr bülten yayınları sırasında yayınlanma sıklığı da baz alınmaktadır.

Bu fiyat değerlendirme koşulları t24.com.tr banner fiyatları için de geçerlidir. Bu sebeple banner ya da reklam vermek isteyen kişilerin reklamlarını daha ekonomik biçimde yayınlayabilmesi için reklamlarının kalitesinden ödün vermeden kısa ve öz tutması gerekmektedir.

Reklamların en kaliteli bir biçimde en ekonomik şekilde hazırlanması için İnteraktifPlus ekibi olarak siz değerli müşterilerimize danışmanlık hizmetimizi sunuyoruz. Danışmanlık hizmetlerimizin dışında diğer hizmetlerimiz ile ilgili de bilgilere bizlerle iletişime geçerek ulaşabilirsiniz.

t24.com.tr Tanıtım Yazısı

t24.com.tr tanıtım yazısı kişilerin herhangi bir ürünü, firmayı, kişiyi ya da markayı okuyuculara tanıtması adına yazılan net ve anlaşılır yazılardır. Ayrıca tanıtım yazıları kısa tutulmalıdır. Bunun sebebi okuyucuların sıkılmadan konuya hâkim olabilmesidir.

Ayrıca t24.com.tr tanıtım yazısı fiyatları da kişilerin hazırlayarak sunduğu tanıtım yazılarının boyutuna ve yayındaki yerinin sıklığına göre reklamlarda olduğu gibi belirlenmektedir.

İnteraktifPlus ekibi olarak siz değerli müşterilerimizin hem en açık biçimde hem de en kaliteli şekilde tanıtım yazıları hazırlayabilmesi adına hem tanıtım yazıları hakkında hem de daha pek çok konu hakkında danışmanlık hizmeti sunuyoruz. Tüm detayları öğrenmek için bizlere ulaşmanız yeterlidir.

t24.com.tr İnternete Reklam Verme Fiyatları

t24.com.tr internete reklam verme fiyatları diğer web site reklamlarında olduğu gibi reklamların boyutuna ve yayındaki yerinin sıklığına göre site sahipleri tarafından belirlenmektedir. Bu sebeple kişilerin daha ekonomik fiyatlara internete reklam verebilmesi için daha az fakat çok dikkat çekici reklamları sitelere sunması gerekmektedir.

Tüm bu ayrıntıları müşterilerimizin en doğru şekilde kullanabilmesi için İnteraktifPlus firmamızın danışmanlık hizmetlerinden ve daha birçok hizmetinden faydalanmanız mümkündür. Müşterilerimiz bizlere 0 (533) 502 23 09 numaralı cep telefon numarasından ulaşabilmektedir. Ayrıca siz değerli müşterilerimiz bizlere [email protected] mail adresimizden de ulaşabilir ve sorularınızı bizlere yöneltebilirsiniz. Müşterilerimiz 0 (212) 461 75 87 numaralı sabit hattımızdan da bizlere ulaşabilmektedir. Sizlere tüm detayları ulaşım yolları ile sunuyoruz. Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma ve Cumartesi günleri saat 09:00 ile 20:00 arasında sizler için çalışıyoruz. Ayrıca Pazar günleri de saat 09:00 ile 13:00 saatlerinde siz değerli müşterilerimize hizmet veriyoruz.

Benzer Yazımız  posta.com.tr Reklam Fiyatları

Bizlere Buradan Ulaşa Bilirsiniz

santral skype whatsapp
canlı destek mail2 telegram buton
Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
GÖKHAN GÖKMEN
GÖKHAN GÖKMEN
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?