trende

Sozcu.com Reklam Fiyatları

28.11.2020
764
Sozcu.com Reklam Fiyatları

sozcu.com reklam fiyatları kişilerin hazırladığı reklamların büyüklüğüne ve okuyucuların karşısına ne sıklıkla çıkacağına göre ve diğer etkenlere göre değişiklik göstermektedir. Bu sebeple kesin belirlenen bir fiyat Sozcu.com ve diğer hiçbir sitede bulunmamaktadır.

Fakat sozcu.com reklam ücretlerini düşürmek ya da artırmak reklam sahiplerinin de karar verebileceği bir seçimdir. Reklam sahiplerinin ödeyeceği sozcu.com banner fiyatları için de aynı kurallar geçerli olacaktır. Bu sebeple reklam sahiplerinin en doğru ve en öz reklamları hazırlaması en önemli faktörlerden bir tanesidir.

Reklam sahipleri hazırladıkları reklamlarda kendileri hakkında en net ve ilgi çekici bilgileri siteyi ziyaret eden kullanıcılara sunmalıdır. Bu konuda İnteraktifPlus Ekibimizin reklam sektöründe uzman çalışanları siz değerli müşterilerimize danışmanlık hizmeti sunmaktadır.

Ayrıca bu danışmanlık hizmetimiz yalnızca yüz yüze değil online biçimde de sunulmaktadır.

sozcu.com İnternete Reklam Verme Fiyatları

sozcu.com internet sitesine reklam verme fiyatları diğer tüm reklam çeşitlerinde olduğu gibi reklamın büyüklüğüne göre değişiklik göstermektedir. Bu sebeple reklam sahipleri en ekonomik biçimde en kaliteli reklamları hazırlayabilmek için İnteraktifPlus ekibimizin reklamcılık alanında uzman çalışanlarından danışmanlık desteği alabilmektedir. Tüm detaylara ulaşabilmek için müşterilerimizin yapması gereken tek adım bizler ile iletişime geçmektir.

sozcu.com Tanıtım Yazısı

sozcu.com tanıtım yazısı hazırlayan tanıtım yazısı sahipleri, yazılarında kendilerini en kısa ve en açık biçimde herkesin anlayabileceği ve ilgisini çekeceği şekilde hazırlaması gerekmektedir. sozcu.com tanıtım yazısı fiyatları da reklamlar gibi değişiklik gösterecektir. Bunun sebebi sozcu.com bülten yayınlarının içerisinde tanıtım yazılarının ne sıklıkla ve ne büyüklükte olacağıdır.

 

İnteraktifPlus ekibi olarak müşterilerimizin her türlü tanıtım yazısı bilgilerine ve tüyolarına ulaşması, en kaliteli içeriği hazırlaması için konu hakkında uzmanlık sahibi olan çalışanlarımız tarafından danışmanlık hizmetini sunmaktayız. Siz değerli müşterilerimiz bizlere ulaşmak için ekibimizin 0 533 502 23 09 numaralı cep telefon hattını kullanabilmektedir. Ayrıca siz değerli müşterilerimiz dilerseniz [email protected] mail adresimizden de bizlere ulaşabilirsiniz. Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma ve Cumartesi günleri 09:00 ile 20:00 saatleri arasında sizler için çalışmaktayız. Ayrıca Pazar günleri 09:00 ile 13:00 saatleri arasında da sizler için durmadan çalışmaya devam ediyoruz.

Benzer Yazımız  Aksam.com.tr Reklam Fiyatları

Bizlere Buradan Ulaşa Bilirsiniz

santral skype whatsapp
canlı destek mail2 telegram buton
Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
GÖKHAN GÖKMEN
GÖKHAN GÖKMEN
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?