trende

Tanıtım Maili Örnekleri

12.11.2020
13.762
Tanıtım Maili Örnekleri

Başarılı sonuçlar almak adına, tanıtım maili örnekleri yazmanın belirli kuralları vardır. İnteraktifPlus tüm bu kuralları göz önünde bulundurarak çalışmaktadır.

Tanıtım Maili Nedir?

Günümüzde e-mail pazarlamacılığının hiç olmadığı kadar önemli olduğunu söylemek mümkündür. Tanıtım maili, belirli bir firmanın kendisini bireylere ya da iş yapacağı firmalara tanıtmak için oluşturduğu, davetiye benzeri bir mail türüdür.

Bu konuda önemli olan kısım, tanıtım yapan firmanın kendisini diğerlerinden ayırt edebilecek yazım dilini kullanmasıdır.E-mail pazarlama tamamen beklenti kavramıyla alakalıdır.

Eğer insanlara gönderdiğiniz e-mail ikna ediciyse ve insanlar e-maile tıklayıp sizin web sitenize geliyorlarsa bu olumlu seyreden bir kampanyadır diyebiliriz. Bu bakımdan atılacak ilk e-mail, kampanyanın başarısı adına hayati öneme sahiptir.

Görsel destekler ve yazım dilinin karşı tarafın ilgisini çekmesi, çalışmayı gerçekleştirmenin temelidir diyebiliriz. İnteraktifPlus olarak sizlere bu hizmeti sunarken gelişmiş araştırmalar yapıp gerekli bilgileri toplamaktayız.

Hiç şüphesiz sizlerin firmasını ya da çalışmasını bir başka şirkete tanıtırken, karşı taraf ile ilgili bilgileri toplayıp, bu doğrultuda mailin içeriğini güçlendirmek gerekmektedir.

Tanıtım Maili Yazmanın Kuralları Nedir?

Yukarıda belirttiğimiz gibi başarılı bir mailin oluşmasını sağlamak için bazı adımlar takip edilmelidir. Bu adımlar aşağıdaki gibidir:

  • Tanıtım maili çok uzun olmamalıdır,
  • Tanıtım maili hitap cümleleri içermelidir,
  • Tanıtım maili kişiye ya da firmalara özel olmalıdır,
  • Mail, imla kurallarına uygun bir şekilde hazırlanmalıdır,
  • Tanıtım maili profesyonel görseller içermelidir,
  • Doğru zamanda, doğru hedef kitleye iletilmelidir,
  • Tanıtım maili iletişim bilgileri içermelidir,
  • Tanıtım maili, aynı zamanda bilgilendirici olmalıdır,
  • Tanıtım maili bir nevi basın bülteni formatına yakın olmalıdır.

İnteraktifPlus olarak bizler, tüm bu aşamaların kurallarına harfiyen uymaktayız. Planlamamızı yapıp, çalışmamızın taslağını düzenledikten sonra, onay almak için sizlere sunmaktayız. Eğer aklınıza takılan veya değiştirilmesini istediğiniz hususlar olursa bu konular üzerinde derhal düzeltme yapmaktayız.

Çalışmamız sonucunda memnuniyetiniz önceliğimizdir. Bizlerle Cumhuriyet Mh. Çelikhançer Caddesi NO : 39/B Kat: 1 Bahçelievler / İSTANBUL adresinden,0212 461 75 87 numaralı sabit hattan,  0 533 502 23 09 numaraları cep telefonundan iletişime geçebilirsiniz.

Bizlere Buradan Ulaşa Bilirsiniz

santral skype whatsapp
canlı destek mail2 telegram buton
Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]
Benzer Yazımız  Mavi Tik Alma Tüyoları
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
GÖKHAN GÖKMEN
GÖKHAN GÖKMEN
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?