trende

Web Sitenin İlk Sayfada Çıkması

15.12.2020
711
Web Sitenin İlk Sayfada Çıkması

Web sitesinin ilk sayfada çıkabilmesi için profesyonel olarak SEO çalışmasına ihtiyaç bulunmaktadır. Aksi takdirde çok kaliteli ve düzgün bir site, masraf edilerek kurulmuş olsa bile, arama motorlarının ilk sayfasında yer alamayabilmektedir. Web sitenin ilk sayfada çıkması için arama motorlarının filtreleme mekanizmasından başarıyla geçmek gerekmektedir.

Web Sitenin İlk Sayfada Çıkması İçin Yapılabilecekler Nelerdir?

Web sitesinin ilk sayfada çıkabilmesi için yapılacaklar arasında öncelikle uygulanması gereken strateji, anahtar kelimelerdir. Düzgün ve kaliteli bir içerik ile hazırlanan web sayfalarına, Google’ın ilk sıralara alacağı şekilde anahtar kelimeler yerleştirmek gerekmektedir.

Direkt olarak ilk sayfayı hedeflenmekte olan kelime veya kelimelerle birlikte long-tail diye tabir edilen uzun öbekli arama sorgularını da hedeflemek gerekmektedir.Web sitenin ilk sayfada çıkması için yapılacak bu işlem için Google’ın anlık sorgu sonuçlarına da bakılabilmektedir. Bir diğer önemli faktör ise site içeriklerini optimize etmektir.

Bu kısımda yapılması gereken, sadece anahtar kelimeleri kullanarak spam ve okunaksız içerikler üretmek değil, en iyi şekilde kullanıcıya hitap eden içerikler üretmektir. Bir sonraki aşamada yer alan kural ise rakipleri analiz etmektir. İnteraktifPlus hızlı ama detaylı bir şekilde, müşterileri için rakip firmaların anlık ve geçmiş durumlarını analiz etmektedir.

Bir web sitesinin en önemli kısmı tartışmasız ilk sayfasıdır. İlk sayfa stratejik açıdan büyük öneme sahiptir, kalan sayfaların ve dolayısıyla web sitesinin kaderini belirlemektedir. İnteraktifPlus bir web sitesinin ilk sayfasında SEO çalışması yaparken ilk sayfa için rekabet oranlarını belirlemekte, siteyi arama motorlarında ilk sayfaya taşıyacak tüm anahtar kelimeleri uygun şekilde yerleştirmektedir.

Sonraki adım ise istikrarı sağlamak ve gerekirse müdahalede bulunmak için güncel verileri takip edip, aylık olarak not tutmaktır. Bu aylık süre, rekabet oranının çok çok yüksek olduğu bir sektörde haftalık süre ile de kısıtlanabilmektedir.

İletişim Bilgisi

İletişim bilgileri aşağıda yer almaktadır. Web sitesinin ilk sayfada çıkması çalışmasında bilgi almak için İnteraktifPlus’ın hatları 7 / 24 açıktır.

  • Cumhuriyet Mh. Çelikhançer Caddesi NO : 39/B Kat: 1 Bahçelievler / İSTANBUL,
  • Sabit Telefon / 0212 461 75 87,
  • Cep Telefonu / 0 533 502 23 09.
Benzer Yazımız  Google Da Üst Sıralara Çıkma Ücreti

Bizlere Buradan Ulaşa Bilirsiniz

santral skype whatsapp
canlı destek mail2 telegram buton
Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
GÖKHAN GÖKMEN
GÖKHAN GÖKMEN
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?