trende

Profesyonel SEO Paketleri

06.12.2020
635
Profesyonel SEO Paketleri

Web sitesi ve firmasının yükselmesini isteyen, küresel pazarda göz önünde olmayı, ilk tercih edilenler arasında olmayan isteyen kişiler SEO çalışmalarına başvurmaktadır.

Profesyonel SEO Paketi Nedir?

İçerik hazırlama, analiz yapma gibi konularda profesyonel seo çalışmaları gerekmektedir. Binlerce hatta milyonlarca rakip arasından sıyrılarak, arama motorlarında en üst sıralara ulaşmak, yapılacak amatör çalışmalar ile mümkün değildir. İçerikler özenle hazırlanmalı, analizi yapılmalı ve gerekirse sosyal medyadan da çalışmalar yürütülmelidir.

İnteraktifPlusolarak ele aldığımız projelerimizde, kademeli olarak analizlerimizi sürdürüyor ve kalıcılık elde ediyoruz. Bunun yanında takip ettiğimiz Google algoritma güncellemeleri üzerinden de projelerimizi kontrol altına alıyoruz. Biz Google algoritmalarını kandırmaya çalışarak değil, Google algoritmalarına yardım ederek, kaliteli web siteleri ortaya çıkarmaktayız.

SEO Paketleri Gruplandırması

Yaşamdaki tüm iş mekanizmalarında olduğu gibi, profesyonel seo paketi gruplarında da fiyat farkı bulunmaktadır. Bu farkın nedeni yapılan işin kalitesinin düşmesi ya da yğkselmesinden değil, yapılan işin kapsam genişliğinden kaynaklanmaktadır.

Yardım almak isteyen her firmaya uygun bütçede paketlerimiz bulunmaktadır. Paketlerimiz çalışmanın içeriği, çalışmanın devam süresi, ve sosyal medya kapsamında olup olmayacağına göre değişmektedir.

Paketlerde öne çıkan farklar arasında telefon ile yazılım desteği, eğitim dokümanları, kademeli analiz, orta seviye link inşası, proje üzerinde özel strateji bulunmaktadır. Çalışmalarımıza sizden aldığımız bilgiler ile başlıyoruz.

Rakipleriniz, anahtar kelimeleriniz ve sitenizde yapılan önceki çalışmalar ile ilgili ön analizimizi tamamlıyoruz. Daha sonrasında detaylı bir analiz için uzman ekibimiz çalışmalarına başlıyor ve 5 iş günü içerisinde ilk ayın tüm analizlerini tamamlayarak raporumuzu tarafınıza ulaştırıyoruz.

Web sitenizin durumuna veya sektörünüzün rekabetinize göre çalışma süremizi birlikte belirleyebiliyoruz. Rekabetin en yüksek olduğu sektörlerde sürekli ve kontrollü bir çalışma gerekebiliyorken, orta veya düşük rekabetli sektörlerde, 3 ay veya 6 aylık çalışmalar yeterli gelebiliyor.

İlk aydan itibaren sitenizdeki gelişimi sizde gözlemleyebileceğiniz gibi ayrıca tarafınıza aylık ilerleme raporları da iletmekteyiz.İnteraktifPlus ile Cumhuriyet Mh. Çelikhançer Caddesi NO : 39/B Kat: 1 Bahçelievler / İSTANBUL adresinden, 0212 461 75 87 sabit hattından ve 0 533 502 23 09 numaralı cep telefonundan iletişime geçebilirsiniz.

Benzer Yazımız  Seo Uyumlu Makale Nasıl Yazılır

Bizlere Buradan Ulaşa Bilirsiniz

santral skype whatsapp
canlı destek mail2 telegram buton
Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
GÖKHAN GÖKMEN
GÖKHAN GÖKMEN
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?