trende

Web Sitesi Yaptır

16.12.2020
793
Web Sitesi Yaptır

Web sitesi yaptırmak isteyen siz değerli müşterilerimizin hem Google’da ilgili aramalar listesinde en üstte yer almasını hem de en güzel grafik tasarımları ile sunulmasını sağlamak için elimizden gelenin en iyisini uzmanlarımız ile birlikte yapıyoruz.

İnteraktifPlus ekibi olarak müşterilerimizin dilediği herhangi bir konu ile ilgili detayları bizimle paylaşması üzerine uzmanlarımıza gerekli bilgileri iletiyor ve çalışmalara hemen başlıyoruz.

Müşterilerimizin web sitesiyaptırmak için bize iletişim yollarımızdan dilediğini tercih ederek ulaşması ve kriterlerini sunması gerekmektedir. İnteraktifPlus ekibimiz ile birlikte müşterilerimizin kişiye özel, firmaya özel, tema ya da konuya özel en kaliteli web sitesini hazırlıyoruz.

Kimler Web Sitesi Yaptırabilir?

Web sitesi yaptırmak isteyen kişiler için herhangi bir sınırlandırmamız bulunmamaktadır. Müşterilerimizin her türlü isteğine uygun en kaliteli web sitesini hazırlıyor ve eklentileri siteye kodluyoruz. Web sitesi yaptırmaişlemi için bize başvurabilecek müşterilerimiz şu dileklerde bulunabilmektedir:

  • PHP sitesini WordPress’e hiçbir problem yaşamadan entegre etmek,
  • WordPress temalarını Türkçe hale getirmek,
  • Özel yazı tipleri kullanma,
  • Müşterilerimizin dileğine göre web sitesine özel üyelik ekleme ve daha pek çok farklı web sitesi çalışmaları.

Müşterilerimizin ayrıca eklemek istediği talepleri yerine getirmek adına İnteraktifPlus ekibimiz ile çalışmaya devam ediyoruz.

Web Sitesi Yaptırmak Ne Kazandırır?

Web sitesi yaptırmak müşterilerimizin uzman ekibimiz tarafından hazırlayacağı web sitelerinin en kaliteli halde olmasını sağlamaktadır. Ayrıca Web sitesi yaptırmayolu ile müşterilerimiz herhangi bir konuyu, kişiyi, şirketi, kurumu, mağazayı, hizmet dalını ve dilediği her şeyi bu web sitelerinde çok daha fazla kitlelere duyurabilir, iletişimi artırabilir. Böylece müşterilerimiz hedeflerine hızlı biçimde ulaşmış olur.

Müşterilerimizin bizlere en kolay şekilde ulaşabilmesi için birçok farklı iletişim yolu paylaşıyoruz. İnteraktif Plus ekibimizin sabit hattı 0212 461 75 87, cep telefonu 0533 502 23 09’dur. Ayrıca müşterilerimiz dilerse [email protected]mail adresinden de bizlerle iletişim kurabilmektedir.

İnteraktifPlus ekibimizin adresi iseCumhuriyet Mh. Çelikhançer Caddesi NO : 39/B Kat: 1 Bahçelievler / İSTANBUL adresidir. Siz değerli müşterilerimiz bize, Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma ve Cumartesi günleri 09:00-20:00 çalışma saatlerimiz arasında ulaşabilirsiniz. Ayrıca Pazar günleri de 09:00-13:00 saatleri arasında da hizmet vermeye devam etmekteyiz.

Benzer Yazımız  Yahoo SEO

Bizlere Buradan Ulaşa Bilirsiniz

santral skype whatsapp
canlı destek mail2 telegram buton
Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
GÖKHAN GÖKMEN
GÖKHAN GÖKMEN
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?