trende

WordPress Virüs Temizleme

19.11.2020
505
WordPress Virüs Temizleme

Öncelikle WordPress’in hiç bir kodlama bilgisine ihtiyaç duymadan, tıklamalar ile her türlü içeriği üretmenize, internet ortamında yayınlamanıza ve yönetmenize olanak sağlayan bir içerik yönetim sistemi olduğu konusunda sizleri bilgilendirmek isteriz.

Unutulmamalıdır ki WordPress’den virüs temizlenirken uzman yardımı alınmazsa, profesyonel gizlenmiş bazı zararlı yazılımlar farkedilememektedir. Bu nedenle sizleri İnteraktifPlus ile tanışmaya davet ediyoruz.

WordPress Ne İşe Yarar, Nasıl Çalışır?

Temelde bir internet sitesi kurmak isteyen bir kişinin öncelikle domain veya hosting alması gerekmektedir. Kodlama ve teknik bilgisi olup, her yönlendirmeyi manuel yapmak isteyen birisi hosting veya domain alıp siteyi bunların üstüne kurar.

Siteyi tasarımsal ve işlevsel olarak inşa etmek için kodlama bilinmesi gerekmektedir. İşte WordPress bu aşamada devreye girer ve bu zorunlulukları ortadan kaldırır. Kodlama veya herhangi teknik bilgiye sahip olmadan sitenizi kurma ve yönetme olanağı sağlar.

Site sahipleri sadece mouse tıklamaları ile sitelerini kurabilirler. Artı olarak site kurarken teknik bilgi ve emeğin yanı sıra hosting ve domain için ücret ödeme mecburiyetini de ortadan kaldırır.

Üstelik kullanımı kolaylaştırmak için her geçen gün yazılım üstüne yeni bir güncelleme yapılmaktadır. WordPress PHP dili ile yazılmış, GPL lisanslı bir yazılımdır.

Virüs Nasıl Temizlenir?

Site kurma ve yönlendirmede bütün bu kolaylıkları sağlayan, internet tarihindeki önemli devrimlerden biri olan WordPress’e zaman zaman zararlı yazılımlar sızabilmektedir.

Öyle ki bu yazılımlar sürekli aktif olmadığı için site sahibi sitesini kullanırken veya içerik yönlendirirken bu yazılımlar yani virüsler tespit edilememektedir. İşte tam bu evrede İnteraktifPlus devreye girmektedir.

Uzun yılların deneyimine sahip olan firmamız, siz müşterilerimize WordPress virüs temizleme hizmetinde etkin ve hızlı çözümler sunmaktayız.

İnteraktifPlus’ın kendi deneyimli kadrosu ve virüs tarama / çözümleme desteği tüm müşterilerimizin memnuniyeti ile sonuçlanmaktadır. Sizler de etkili ve hızlı bir çözüm istiyorsanız, firmamız ile Cumhuriyet Mh. Çelikhançer Caddesi NO : 39/B Kat: 1 Bahçelievler / İSTANBUL adresine gelerek, 0212 461 75 87 sabit hat ya da 0 533 502 23 09 cep telefonunu arayarak, 053350230 90 WhatsApp hattından iletişime geçebilirsiniz.

Benzer Yazımız  Tek Sayfa Web Sitesi

Bizlere Buradan Ulaşa Bilirsiniz

santral skype whatsapp
canlı destek mail2 telegram buton
Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
GÖKHAN GÖKMEN
GÖKHAN GÖKMEN
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?