trende

Google’da Üst Sıralara Çıkma Ücreti

04.05.2020
1.130
Google’da Üst Sıralara Çıkma Ücreti

Google’da Üst Sıralara Çıkma Ücreti

Google’da üst sıralara çıkmanın ücreti tam olarak belirtilememektedir. Google’da üst sıralara çıkma ücreti tamamiyle web sitesi üzerinde yapılan SEO çalışmasına bağlı olarak belirlenmektedir. Bir sitenin uygun ve kaliteli içerikler ile hazırlanması o sitenin arama motorunda üst sıralarda yer alması için yeterli değildir. Arama motorları, kullanıcılar için oluşturduğu sıralamadaki siteleri daima anahtar kelimeler ve SEO çalışmaları sonucunda seçmektedir.

Google’da Üst Sıralara Çıkma Ücreti Nasıl Belirlenir ?

Google’da üst sıralara çıkmanın ücreti SEO çalışmasına bağlı olarak belirlenir. Çalışmanın kapsamı nasıl olacak, ne kadar sürecek, çalışma sonrası takip ve analiz yapılacak mı soruları ücretin temelini oluşturmaktadır. Google’da üst sıralarda çıkmak için yürütülen SEO operasyonlarında mutlaka aylık olarak verilerin takip edilmesi ve not edilmesi gerekmektedir. Zira analitik verileri incelemeden yol haritasını şekillendirmek mümkün değildir.

Arama motoru yazılımlarının yayınladığı güncellemeler takip edilmeli ve mevcut durumun sürekli olarak incelenmesi gerekmektedir. SEO görünürlülüğü, hangi pozisyonlarda sıralamalara girildiği, hangi noktalarda düşüş yaşandığı, site içi SEO performansı analizini doğru şekilde yapmak, sitenin sıralamasının kaderini belirlemektedir.

Yapılan kapsamlı SEO çalışması Google’da üst sıralara çıkma ücretinin temelini oluşturmnaktadır. Maliyeti yüzeysel bir SEO çalışmasından fazla olsa da, kısa vade içerisinde site sahipleri bu uygulamanın farkını görmektedir. Tüm bunlarla birlikte oluşturulan sayfanın domain ve sayfa otorite değerlerinin verileri de kontrol edilmelidir.

SEO çalışması yapmadan kontrol edilmesi çok zor ve genellikle başarısızlıkla sonuçlanan bu değerleri İnteraktifPlus müşterileri için bitirilen uygulama sonrasında kontrol etmektedir. Ayrıca İnteraktifPlus alınan linklerin daima güncel tutulmasını ve silinmemesini sağlamaktadır. Yani Trust ve Citation Flow değerleri daima kontrol altında olmaktadır. Böylece aynı zamanda aylık olarak zararlı link kontrolleri de sağlanmaktadır.

İletişim Bilgisi

İletişim bilgileri aşağıda belirtilmiştir. Google’da üst sıralara çıkma ücreti hakkında bilgi alınabilmesi ve İnteraktifPlus ile iletişime istenildiği zaman geçilebilmesi için hatlar 7 / 24 açık tutulmaktadır.

Cumhuriyet Mh. Çelikhançer Caddesi NO : 39/B Kat: 1 Bahçelievler / İSTANBUL,

Sabit Telefon / 0212 461 75 87

Cep Telefonu / 0 533 502 23 09

Benzer Yazımız  Marka Danışmanlığı

Bizlere Buradan Ulaşa Bilirsiniz

santral skype whatsapp
canlı destek mail2 telegram buton
Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
GÖKHAN GÖKMEN
GÖKHAN GÖKMEN
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?