trende

Yeni Nesile Uygun PR Çalışmaları

27.11.2020
1.494
Yeni Nesile Uygun PR Çalışmaları

Ünlü influencerlar yani fenomenler ile anlaşmalı olan İnteraktifPlus, yeni nesil reklam hizmetleri sunar. Özellikle de sosyal medya üzerinden hatırı sayılır bir tanıtım hizmetine yer verilir. Tüm bu PR çalışmaları birkaç kategori eşliğinde sergilenir. Örneğin:

 • Başta fenomenler ve bloggerler ile çalışma gösterilir.
 • Sponsorluk ile reklama dair harekete geçilir.
 • Kazan – kazan stratejisine göre iş birliğine yer verilir.

Kurucusu olan İnteraktifPlus ile çalışmalarını sürdüren ajans, markanızı ve hesaplarınızı ön plana çıkarmak için olumlu yol izler. Özellikle de e-ticaret alanında boy göstermek isteyenlerin vazgeçilmez adresi haline gelmiştir. Öyle ki satılacak ürüne ya da hizmete karşılık etkili tanıtım hizmetlerine yer verilir.

PR Çalışmaları Nasıl Sürdürülür?

Sosyal medya PR danışmanı ile iletişime geçmeniz ve isteklerinizi sıralamanız esas alınır. Önce müşteriler dinlenir ve ihtiyaçları üzerinde durulur. Beraberinde de herkese uygun senaryoların belirlenmesine özen gösterilir.

Mesela markaya dair pazarlama stratejilerinin geliştirilmesine özen gösterilir. Hedef kitleye ya da pazarlama ağına ilişkin neler yapılması gerektiği tespit edilir. Sonrasında reklamlar hazırlanır ve markanın öne çıkması sağlanır. Sosyal medya PR hizmetleri belirli aşamalar ile sürdürülür ve nokta atışı yapılır.

Instagram Sayfaları Nasıl Yönetilir?

Marka yönetimi dijital alanda kimliğinizi yansıtır. Özellikle de güven verici ve kaliteli bir imaj yaratmak için markanın sosyal medya üzerinden etkili bir şekilde tanıtılmasına özen gösterilir. Mesela öncü sosyal medya kaynaklarından Instagram üzerinde durulur. Bu şekilde:

 • Sektöre bağlı olarak Instagram hesabına yenilikler eklenir.
 • Mesleğe uygun olacak şekilde yapılandırılması sağlanır.

Markanın hedef kitleye ulaşması adına etkili çalışmalar sürdürülür. Bunun için Instagram son derece önemli bir merkez haline gelmiştir. Üstelik ile fenomenlere bağlı olarak çalışma sürdürdüğünü göstermiştir. Yani etkili reklam hizmetleri ile markanın öne çıkması sağlanır. Influencer marketing eşliğinde sosyal medyada tanınır hale gelmeniz ve hedef kitleye ulaşmanız uzun sürmez.

Sosyal Medya Hesap Etkileşimi

Reklam ve içerik yönetimi adı altında da etkili bir ekip ile çalışmalara yer verilir. Başta dijital alanda markanın öne çıkmasına yönelik faaliyet sürdürülür. Aynı zamanda hedef kitleye ulaşım için reklam çalışmalarına yer verilir.

Benzer Yazımız  Dijital Pazarlama Uzmanı Nasıl Olunur

Mesela reklam görselleri hedef kitleye ve ihtiyaca uygun hale getirilir. Satış odaklı olan içerikler hazırlanır ve dijital ortamda yayınların. Optimize çalışmaları profesyonel bir şekilde ele alınır. Buna karşılık hem hedef kitleye ulaşmak hem de reklam vermek uzun sürmez.

Garantili Sosyal Medya Çalışmaları

İnteraktifPlus, çalışmalarını garanti kapsamında sürdürmeye devam ediyor. %100 olarak memnuniyet garantisi sunuyor. Aynı zamanda:

 • Projelerin başarısız olması halinde para iadesine yer verilir.
 • Taahhütlü olarak iade koşullarını da gözler önüne serer.

Yeni nesil dijital PR ajansı olarak başta güven verdiği açık durumda. Tüm çalışmaların garantili olarak sürdürülmesi herkesin dikkatini çekmekte. Ve başarısızlığa tahammülü olmayan ekibi ile reklam çalışmalarını sürdürmektedir.

Markalara Özel Çalışmalar

Online marka itibarına son derece önem verilir. Halkla ilişkiler ajansı olarak itibarın zedelenmemesi adına etkili çalışmalara yer verilir. Marka kimliği en doğru şekilde tanıtılır ve imajın zedelenmemesi sağlanır. Özellikle de marka etkileşimi için fenomenler ile çalışma sürdürülür.

Etkileşimin bu yolla hız kazanması söz konusudur. Hedef kitleye ulaşmak için influencer çalışmaları boy gösterir. Reklam içerikleri ve görselleri hazırlanır. Kısacası dijital ortamın ihtiyaçları dikkate alınır. Ve gerek marka gerekse sektör üzerinden etkili bir şekilde tanıtım planları hazırlanır. Bu planlara uygun bir şekilde imaj tazelenir. Dijital kimlik dikkat çekici hale gelir ve etkileşimin gün geçtikçe hız kazanması sağlanır.

 • Bizlere Buradan Ulaşa Bilirsiniz

  santral skype whatsapp
  canlı destek mail2 telegram buton
Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
GÖKHAN GÖKMEN
GÖKHAN GÖKMEN
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?