trende

Dijital Dünyanın En İyisi Ol!

21.11.2020
1.642
Dijital Dünyanın En İyisi Ol!

Dijital alanda kendini göstermek isteyenler İnteraktifPlus ile iletişime geçebilir. Yeni nesile uyumlu olacak şekilde çalışmaların sürdürülmesi mümkün olacaktır. Bu anlamda marka yönetimi, reklam ve takipçi çalışmaları sürdürülür. Hepsine dair:

 • Ücretsiz danışmanlık hizmeti almanıza özen gösterilir.
 • Başta beklentileriniz göz önünde bulundurulur.
 • İstekleriniz dikkate alınır ve reklam çalışmaları sürdürülür.

Tüm bu çalışmaların planlı bir şekilde yürütülmesine özen gösterilir. Önce reklam çalışmaları için planlar hazırlanır ve kullanıcılara ifade edilir. Onayları üzerine gerek reklam ve içerik yönetimi gerekse dijital ortam faaliyetleri sürdürülür.

Online İtibar Yönetimi Nasıl Sağlanır?

İnteraktifPlus tarafından sürdürülen çalışmalar online itibarın desteklenmesine etki eder. İtibarın zedelenmemesi adına içerikler ve sayfalar yönetilir. Sadece markaya uygun olan sayfaların kalmasına özen gösterilir. Hakları ihlal eden yorumların kaldırılması adına çalışma sürdürülür.

Halkla ilişkiler ajansı hedeflerinize kısa süre içerisinde ulaşmanıza imkan tanır. Özellikle de online itibar neticesinde hedef kitleniz artış göstermeye başlar. Kitlenin artması ile beraber etkileşim hız kazanır. Özellikle de e-ticaret yapmak isteyenler için bu durumlar önem arz etmektedir.

Instagram Organik Takipçi Paketleri

Yeni nesil dijital PR ajansı takipçi sayısı üzerine çalışmalarını etkili bir şekilde sürdürmeye özen gösterir. Bunun için özel paketler hazırlanmış ve gözler önüne serilmiştir. Şöyle ki:

 • 000 ya da 10.000 şeklinde organik takipçiler sergilenir.
 • Ayrı paketler halinde sergilenen takipçilerden seçiminizi yapmanız beklenir.
 • Tercihiniz üzerine takipçiler eklenir ve etkileşim hızlanmaya başlar.

Sadece bununla sınırlı kalınmaz. Haricinde biyografi hazırlıkları da boy gösterir. Etkili bir biyografi yazılımı ile beraber hesap öne çıkmayı başarır. En başta hesapların trend hale gelmesi için çalışma sürdürülür. Hem bireysel hem de kurumsal hesaplara ilişkin çalışma gösterilir.

Dijital Marka Çalışmaları Nelerdir?

Sosyal medya PR hizmetleri özel paketler halinde sıralanır ve bütçenize göre istediğinizi seçmeniz sağlanır. Aynı zamanda herkesin ihtiyacına uygun olacak şekilde paketler sergilenir. Örneğin organik takipçiden ziyade marka çalışmalarına da yer verilir.

Sosyal medya PR danışmanı sayesinde tüm bu konulara netlik kazandırmanız sağlanır. Mesela marka adına uygun olacak şekilde story paylaşımları yapılır. Haricinde 4 post olacak şekilde de gönderilere yer verilir. Paylaşımlar üzerine hesap öne çıkar. Başta da hesapların trend hale gelmesi adına çalışmalara yer verilir.

Benzer Yazımız  Google SEO Danışmanı
Dijital Sponsorluk Ve Reklam Çalışmaları

Influencer marketing adı altında ünlü isimlerin menajerlik hizmetlerine yer verilir. Örneğin femonenler ve bloggerlar adına çalışma gösterilir. Haricinde:

 • İşbirliği içerisinde olunan danışmanlar ile sponsorluk sağlanır.
 • Markaların ad sponsorluk çalışmaları ile duyurulur.
 • Takipçi kitlesi bu yolla artış göstermeye başlar.

Sponsorluk ile reklam faaliyetlerinin etkili isimler üzerinden sürdürülmesine özen gösterilir. Marka iş birliği neticesinde kazan – kazan çalışmalarına dahi yer verilir. Bu sayede dijital dünyada etkili bir yere sahip olursunuz. Yani gerek bireysel gerekse kurumsal hesaplar öne çıkmayı başarır. Trend hale gelmek isteyenler için planlı bir şekilde reklam çalışmaları sürdürülür.

Hızlı E-Ticaret Operasyonları

eşliğinde kendini tanıtan ajans, e-ticaret operasyonlarını da hızlı bir şekilde sürdürmeye devam etmekte. Satış potansiyelini arttırmak isteyenler bu yönde seçimini yapmalıdır.

Markaların daha özel ve dikkat çekici hale gelmesi esas alınır. Zamanla güvenilir hale gelmeleri desteklenir. Özellikle de organik takipçiler ile bu durum desteklenir. Neticesinde satış gücü artış göstermeye başlar. Dijital ortamdan hatırı sayılır bir yer edinmeniz sağlanır. Neticesinde:

 • Hedef kitleye hızlı bir şekilde ulaşım sağlanır.
 • Etkileşimin gücü gün geçtikçe artmaya başlar.
 • Artış marka adını duyurmak adına önem arz etmekte.

Bizlere Buradan Ulaşa Bilirsiniz

santral skype whatsapp
canlı destek mail2 telegram buton
Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
GÖKHAN GÖKMEN
GÖKHAN GÖKMEN
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?