trende

Dijital Pazarlama Danışmanlığı

21.11.2020
875
Dijital Pazarlama Danışmanlığı

Markasına dijital dünyadayer edindirmek isteyen ya da mevcut markasını dijital dünyada daha göz önünde tutmak isteyen kuruluşlar için verilen danışmanlık hizmetine dijital pazarlama danışmanlığı adı verilir.

Dijital Pazarlama Danışmanlığı Nasıl Yapılır?

İnternet dünyasında ürün ya da hizmetlerin tanıtılmasını ve marka bilinirliğinin artırılmasını sağlayan, esnek, ölçülebilir, hızlı ve verimli pazarlama uygulamasına dijital pazarlama ismi verilir. Web siteleri, sosyal medya uygulamaları, mobil uygulamalar, E-Mailler ve arama motorları kullanılarak dijital pazarlama yapılabilektedir. Dijital pazarlama danışmanlığı yapılırken aşağıdaki uygulamalardan geçilir:

 • Mevcut durum incelemesi,
 • Planlama yapılması,
 • Strateji oluşturulması,
 • Dijital pazarlama çalışması,
 • Yapılan çalışmanın ölçümlenmesi.

Danışmanlık Uygulamalarının İçeriği Nedir?

 1. Mevcut durum incelemesi yapılırken firmanın mevcut durumu incelenmek zorundadır. Bu incelemelerin sonucunda firmaya ait eksikler veya yapılan hatalar varsa analizi yapılmalı ve sunulmak üzere raporlanmalıdır.
 2. Planlama yapılırken, yapılacak faaliyetin planı oluşturulmalı ve çalışmaların bu plana uygun yapılması gerekmektedir.
 3. Strateji oluşturulması yapılırken eksiklerin tamamlanması ve yeni uygulamalar geliştirilmesi için belli bir strateji planı oluşturulmalıdır ve bu plan mutlaka müşteri firmaya sunulmalıdır. İnteraktifPlus sizler için bu konuda oldukça hassas hareket etmektedir.
 4. Dijital pazarlama çalışması yapılırken planlanan tüm çalışmaların bu aşamada adım adım gerçekleştirilmesi gerekmektedir.
 5. Yapılan çalışmaların ölçümlenmesi yapılırken firmaya olan yararlarının değerlendirilmesi gerekmektedir. Bu aşamada herhangi bir hata yapılıyorsa iyileştirmelere gidilmelidir.

İnteraktifPlus dijital pazarlama danışmanlığı ve tüm bu çalışmaları gerçekeştirirken oldukça titiz davranıp, profesyonel çalışma sisteminde hareket etmektedir. Dijital pazarlama danışmanlığıkonusunda deneyimli ekibimizle birlikte sizlere %100 memnun kalacağınız hizmeti sunma konusunda garanti vermekteyiz. Firmamız aklınıza takılan soruları cevapsız bırakmamak adına 7/24 her an sizinle iletişim halinde bulunmaktadır. Sizler de maximum 30 gün içerisinde tamamlayacağımız çalışmalar ile eşsiz deneyimi yaşamak istiyorsanız bizler ile Cumhuriyet Mh. Çelikhançer Caddesi NO : 39/B Kat: 1 Bahçelievler / İSTANBUL aderinden iletişim kurabilirsiniz. Ayrıca iletişim sağlayabileceğiniz kanallar şunlardır:

 • Sabit Telefon / 0212 461 75 87
 • Cep Telefonu / 0 533 502 23 09
 • WhatsApp İletişim Hattı / 05335023090

Bizlere Buradan Ulaşa Bilirsiniz

santral skype whatsapp
canlı destek mail2 telegram buton
Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]
Benzer Yazımız  Tanıtım Yazısının SEO’ya Etkisi
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
GÖKHAN GÖKMEN
GÖKHAN GÖKMEN
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?