trende

Donanimhaber.com Reklam Fiyatları

21.11.2020
555
Donanimhaber.com Reklam Fiyatları

 Donanimhaber.com reklam ücretleri reklam sahiplerinin web sitesine sunduğu reklamların büyüklüğüne göre değişiklik göstermektedir. Ayrıca reklam fiyatları donanimhaber.com bülten yayınları esnasında reklamların yayın sıklığına göre de değişiklik göstermektedir.

Bu sebeple reklamların fiyatları reklam sahiplerine göre değişiklik göstermektedir. Ayrıca site sahipleri tıpkı reklam fiyatlarında olduğu gibi donanimhaber.com banner fiyatları için de aynı değerlendirmeleri yapmaktadır.

Bu sebeple hem banner hem de reklam vermek isteyen kişilerin reklamlarını daha ekonomik hale getirmesi için reklamlarını anlaşılır ve kısa tutmaları gerekmektedir. Böylece okuyucuların ilgisini çekerek çok daha kısa süre içinde hedefe ulaşılmaktadır.

İnteraktifPlusekibi olarak siz değerli müşterilerimizin en kaliteli ve ekonomik hizmetini alabilmesi adına hizmet veriyoruz. Detaylar için bizler ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Donanimhaber.com Tanıtım Yazısı 

Donanimhaber.com tanıtım yazısı kişilerin herhangi bir ürün, site, firma, marka ya da kişileri okuyuculara tanıtabilmesi adına hazırlanan açık ve kısa yazılardır.

Kişilerin tanıtım yazılarını çok uzun ya da çok kısa tutmaları okuyucuların konuyu kavramasını engeller ve amaca ulaşmanın önüne geçer. Ayrıca donanımhaber.com tanıtım yazısı fiyatları da kişilerin hazırladıkları tanıtım yazılarının uzunluğuna ve yayındaki yerinin çokluğuna göre değişiklik göstermektedir.

İnteraktifPlusekibi olarak müşterilerimizin en kaliteli reklam ve tanıtım yazılarını hazırlaması adına danışmanlık ve daha pek çok hizmetimizi sunuyoruz.

Donanimhaber.com İnternete Reklam Verme Fiyatları

 Donanimhaber.com internete reklam verme fiyatları kişilerin hazırladıkları reklamlara göre şekil almaktadır. Bu sebeple kişiler reklamlarını hazırlarken çok büyük tutmadan en dikkat çekici ve net hale getirmeleri gerekmektedir. İnteraktifPlusekibi olarak siz değerli müşterilerimize hizmet verebilmek için [email protected]mail adresimizi kullanıyoruz.

Sorularınızı bizlere bu adresten ya da 0 (533) 502 23 09 ve 0 (212) 461 75 87 telefon numaralarımızdan ulaştırabilirsiniz. Ayrıca müşterilerimiz dilerse sadece hizmetlerimizden bilgi almak için de bu adresleri ve telefon numaralarını kullanabilmektedir. Siz değerli müşterilerimize hafta içi her gün ve Cumartesi günü saat 09:00 ile 20:00 saatleri arasında hizmet veriyoruz. Ayrıca Pazar günleri saat 09:00 ile 13:00 saatlerinde sizlere hizmet vermeye ve sorularınızı cevaplamaya devam ediyoruz.

Benzer Yazımız  posta.com.tr Reklam Fiyatları

Bizlere Buradan Ulaşa Bilirsiniz

santral skype whatsapp
canlı destek mail2 telegram buton
Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
GÖKHAN GÖKMEN
GÖKHAN GÖKMEN
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?