trende

Timeturk.com Reklam Fiyatları

30.11.2020
658
Timeturk.com Reklam Fiyatları

 timeturk.com Reklam fiyatları müşterilerimizin istek ve hedeflerine göre değişkenlik göstermektedir. Her bir müşterimizin reklam içerikleri ürün ve hizmetlerine bağlı olarak değişkenlik gösterdiği için bu durumda müşterilerimiz için sabit bir fiyat vermek doğru olmaz.

timeturk.com Reklam ücretleri müşterilerimizin bütçelerine bağlı olarak da değişkenlik gösterebilir. timeturk.com İnternete reklam verme fiyatları sizlerin reklam işi için ayırdığınız bütçenin miktarı ile uzman İnteraktifPlus ekimizin tavsiyeleri ile şekillenmektedir.

Firmanız hakkında tanıtım yazısı, banner hazırlama ve SEO içerikleri üretme gibi reklam işlerinizin tümü için uygun fiyat garantisi verilir. İnteraktifPlus ekibi olarak timeturk.com banner fiyatları ve timeturk.com reklam ücretleri hakkında sizlere piyasadaki en uygun fiyatı sunmaktayız.

Bu sayede firmanızı en iyi şekilde uygun fiyat ve doğru bir şekilde temsil ederek pazarlama stratejilerinizi en sağlıklı şekilde oluşturmuş olursunuz. timeturk.com Bülten Yayınlarında firmanızın en doğru şekilde yer alması ve satışlarınızın artmasını istiyorsanız uzman ekibimiz ile iletişime geçmenizi tavsiye ederiz.

Tanıtım Yazısı

timeturk.com tanıtım yazısı firmanızın en doğru şekilde istenilen kitleye hitap etmesi için özenle hazırlanmalıdır. İnteraktifPlus ekibiz firmanızın tanıtım yazılarını en doğru ve etkin şekilde oluşturarak sizlere sektörünüzdeki diğer firmalar ile rekabet gücü sunmaktadır.

En iyi ve en doğru tanıtım yazısı timeturk.com tanıtım yazısı fiyatlarını belirlemektedir. Fiyatlar uzman ekibimiz tarafından en ekonomik şekilde hazırlanır ve sizler marka veya firmanızın tanıtımı ile satışlarınızı arttırabilirsiniz.

Nasıl Reklam Vereceğim?

Reklam vermek isteyen müşterilerimiz mutlaka İnteraktifPlus uzman ekibimiz ile görüşmelidir. İsterseniz web sitesi üzerinden Whatsapp destek hattı üzerinden isterseniz sabit hattımızı arayarak ön bilgi alabilirsiniz.

Ekibimiz sizlere en iyi hizmeti en kaliteli şekilde verebilmek için pazartesi gününden cumartesi gününe 09:00-20:00 saatleri arasında hız kesmeden çalışarak hizmetlerini sürdürmektedir. Pazar günleri ise 09:13:00 arasında çalışarak sizlerle tüm hafta boyunca iletişim sağlayabiliyoruz. Bizlere ulaşacağınız sabit hat ve cep telefonu numaramız şu şekildedir: 0 212 461 75 87-0533 502 23 09. Dilerseniz [email protected] mail adresi üzerinden tüm soru, istek ve görüşlerinizi belirterek cevaplanması için kısa bir süre bekleyebilirsiniz. Firmamız en kaliteli ve işinde uzman kişilerle tüm reklam işlerinizde yanınızdadır.

Benzer Yazımız  Star.com.tr Reklam Fiyatları

Bizlere Buradan Ulaşa Bilirsiniz

santral skype whatsapp
canlı destek mail2 telegram buton
Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
GÖKHAN GÖKMEN
GÖKHAN GÖKMEN
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?