trende

Firma Tanıtım Yazısı Örnek

24.11.2020
3.632
Firma Tanıtım Yazısı Örnek

Kurumsal firmalar, markalarını özellikle de internette en iyi şekilde tanıtabilmek için kurumsal tanıtım yazısı ihtiyacı duymaktadır. Tanıtım yazısı ihtiyaçları en çok da hakkımızda, kurumsal, bizden haberler gibi sayfalarda olmaktadır. Bunların yanı sıra, ürün ya da kategori sayfalarında da tanıtım yazısı kullanılabilir. Çünkü, potansiyel müşterilere hangi alanlarda güçlü olduğunuzu net bir şekilde belirtmeniz gerekmektedir. Kişisel algı mekanizmasına doğru ancak böyle ilerlenebilmektedir.

Tanıtım Yazısı Nasıl Olmalıdır?

Bir site sahibi sitesine ne kadar çok önem verir ve özen gösterirse, müşteri dönüşlerini de o denli kaliteli almaktadır. Bu nedenle de firma ifade edilirken çok dikkatli olunmalı ve olabildiğince profesyonel görünülmelidir.Ana sayfanızda en üstte bir bant içerisinde solda telefon numaranız, sağda ise sosyal medya ikonlarınız.

Altında header (üst menü) alanınız. Tabii ki de en solda logonuz ve sağ tarafında da hakkımızda, haberler, duyurular, iletişim başlıklarını içeren bir açılır menü. Bunun altında da slider / manşet alanınız olabilir ve büyük bir görsel alanı sayesinde firmanızı yansıtabilecek görselleri yayınlarsınız. Bunu bu şekilde planlayabilirsiniz. Ayrıca size yanılma durumu olmadan ve zaman kaybını önleyecek şekilde İnteraktifPlus olarak hizmet vermekteyiz.

Tanıtım yazıları sadece kendi siteniz için yazılmaz. Çoğu zaman başka sitelerde yayınlanması ve sitenizin reklamını yapma amacıyla da hazırlandığı olur. Burada 2 önemli konu ve örnek vardır. Birincisi sitenizin ya da firmanızın en iyi şekilde tanıtılması. İkincisi ise, bu tanıtım yazısının sitenizin arama motoru optimizasyonu gücüne değer katmasıdır.

Tanıtım yazısında olan olduğu gibi sade ve anlaşılır bir şekilde okuyuculara aktarılmalıdır. Örnek verecek olursak şöyle ifade edebiliriz:

İnteraktifPlus, internette güvenilir Seo Firması ve Seo Hizmetlerine duyulan ihtiyacı gidermektedir. Sitemizdeki bilgilendirmelerden yola çıkarak dilediğiniz SEO hizmetlerinden firmamız aracılığı ile faydalanabilir, çalışmaya özel fiyat seçenekleriyle bütçeniz doğrultusunda hareket edebilirsiniz……….. gibi.

İletişim Bilgilerimiz:

  • Cumhuriyet Mh. Çelikhançer Caddesi NO : 39/B Kat: 1 Bahçelievler / İSTANBUL ofis adresi,
  • 0212 461 75 87 Sabit hat,
  • 0 533 502 23 09 cep telefonu numaramızdır.

Bizlere Buradan Ulaşa Bilirsiniz

santral skype whatsapp
canlı destek mail2 telegram buton
Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]
Benzer Yazımız  Corona virusünü Anlık Görebileceğiniz Sayaç
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
GÖKHAN GÖKMEN
GÖKHAN GÖKMEN
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?