trende

Haber7.com Reklam Fiyatları

16.06.2020
1.814
Haber7.com Reklam Fiyatları

Haber7.com Reklam Fiyatları

Haber7.com reklam ücretleri haber7.com tarafından reklam sahiplerinin sunduğu reklamların büyüklüğüne göre değişiklik göstermektedir. Ayrıca fiyatlar, haber7.com  bülten yayınları esnasında okuyucunun ekranında ne sıklıkla yer alacağına göre de değişiklik göstermektedir. Tüm bu fiyat değerlendirmeleri haber7.com banner fiyatları içinde geçerlidir.

Bu sebeple kişilerin reklamlarını en yüksek kalitede de ve en ilgi çekici biçimde hazırlanması reklamın çok sık çıkmadan da aynı sonucu alabilmesini sağlamaktadır. İnteraktifPlus ekibi olarak müşterilerimizin en ekonomik fiyatlar ile en kaliteli ve ilgi çekici reklamları hazırlayabilmesi adına uzmanlarımız ile beraber hizmet veriyoruz. Müşterilerimizin tüm detaylar için bizler ile iletişime geçmesi gerekmektedir.

en büyük haber siteleri

Haber7.com Tanıtım Yazısı

Haber7.com tanıtım yazısı, kişilerin herhangi bir firmayı, konuyu, ürünü ya da kişiyi okuyuculara ulaştırması için hazırlanan yazılardır. Tanıtım yazıları çok uzun olmamakla beraber her kesimden insanın anlayabileceği şekilde hazırlanmalıdır. Bu sebeple kişilerin daha fazla kitlelere ulaşabilmek adına hazırlayacağı tanıtım yazıları uzmanlardan yardım alınarak yazılabilmektedir. Kişilerin hazırladıkları tanıtım yazılarının yayın sıklığına ve büyüklüğüne göre de haber7.com tanıtım yazısı fiyatları değişiklik gösterecektir.

İnteraktifPlus ekibi olarak müşterilerimizin en ekonomik biçimde en doğru tanıtım yazılarını hazırlamaları adına reklam ve tanıtım yazısı danışmanlıklarımızı sunmaktayız. Böylelikle en doğru tanıtım yazıları hazırlanır ve istenilen sonuca müşterilerimiz en kısa yoldan ulaşır.

Haber7.com İnternete Reklam Verme Fiyatları

Haber7.com İnternete Reklam Verme Fiyatları kişilerin sunduğu reklamların büyüklüğüne ve yayında gösterileceği sıklıklara göre değişiklik göstermektedir. Bu sebeple reklam sahipleri, reklamlarını en açık ve dikkat çekici şekilde hazırlayarak en kısa yoldan istedikleri kitlelere ulaşabilmektedir.

İnteraktifPlus ekibi olarak siz değerli müşterilerimizin sorularını cevaplandırabilmemiz için bizlere ulaşmanız gerekmektedir. Müşterilerimiz bizlere 0 (212) 461 75 87 ve 0 (533) 502 23 09 numaralı hatlarımız üzerinden ulaşabilir. Telefon numaralarımız dışında müşterilerimiz [email protected] mail adresinden de bizlere isteklerini bildirebilir.

Mesai saatlerimiz haftanın her gününü kapsayacak şekilde belirlenerek sizlere kesintisiz hizmet vermeyi hedeflemekteyiz. Bu sebeple pazartesinden cumartesi gününe kadar sabah 09:00 akşam 20:00 saatleri arasında Pazar ise 09:00 ile 13:00 saatleri arasında çalışarak hizmette kesinti yaşatmadan sorunlarına çözüm bulmaktayız.

Benzer Yazımız  Gunes.com Reklam Fiyatları

Bizlere Buradan Ulaşa Bilirsiniz

santral skype whatsapp
canlı destek mail2 telegram buton
Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
GÖKHAN GÖKMEN
GÖKHAN GÖKMEN
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?