trende

Karar.com Reklam Fiyatları  

24.11.2020
680
Karar.com Reklam Fiyatları   

Karar.com reklam ücretleri reklam sahiplerinin web sitesine sunduğu reklamın büyüklüğüne göre belirlenmektedir ve değişiklik göstermektedir. Ayrıca reklamların fiyatları karar.com bülten yayınları esnasındaki yayın sıklığına göre de değişiklik göstermektedir.

Tüm bu reklam fiyatını belirleyen faktörler karar.com banner fiyatları için de geçerliliğini korumaya devam etmektedir. Bu sebeple kişilerin reklamlarını siteye en ekonomik biçimde verebilmesi için reklamlarını daha az fakat en dikkat çekici biçimde hazırlaması gerekmektedir.

Böylelikle okuyucuların çok daha fazla ilgisini çekerek istenilen hedefe daha kısa sürede ulaşılacaktır. İnteraktifPlus ekibi olarak siz değerli müşterilerimizin en yüksek kaliteye sahip reklam ve banner hazırlayabilmeleri adına uzmanlarımız ile beraber danışmanlık hizmetimizi sunuyoruz.

Karar.com Tanıtım Yazısı

Karar.com tanıtım yazısı kişilerin herhangi bir konu, kişi, marka, ürün ya da firmayı okuyuculara tanıtmak amacıyla yazılan açıklayıcı yazılardır. Tanıtım yazılarının çok uzun olması, okuyucuların sıkılmasına sebep olarak talep görmesini azaltabilmektedir.

Bu sebeple tanıtım yazısı hazırlayan kişilerin yazılarında yoğun bilgi vermesi ve olabildiğince kısa tutması gerekmektedir. Ayrıca karar.com tanıtım yazısı fiyatları yazıların uzunluğuna göre azalıp artış göstermesinden dolayı kişilerin yazılarını daha kısa tutması fiyatları daha ekonomik hale getirecektir.

Tanıtım yazılarını en yüksek kalitede en ekonomik fiyatlar ile hazırlamak isteyen müşterilerimiz İnteraktifPlus ekibimiz ile iletişime geçerek detaylı bilgi alabilir ve danışmanlık hizmetimizden faydalanabilmektedir.

Karar.com İnternete Reklam Verme Fiyatları

Karar.com internete reklam verme fiyatları diğer siteler ile benzerlik göstererek reklamların boyutuna ve yayındaki gösterimlerinin sıklığına göre belirlenerek değişiklik göstermektedir.

Bu sebeple kişilerin, reklamlarını bazı önemli noktaları göz önünde bulundurarak hazırlaması gerekmektedir. İnteraktifPlus firmamızın uzman ekip arkadaşlarından danışmanlık ve daha pek çok hizmetinden faydalanmak isteyen müşterilerimizin bizlerle iletişime geçmesi gerekmektedir.

Siz değerli müşterilerimiz bizlere 0 (533) 502 23 09 numaralı cep telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca sabit telefon hattımız olan 0 (212) 461 75 87 numarasını kullanarak da bizlerden fiyat bilgisi ve hizmet detaylarını öğrenebilmeniz mümkündür. İnteraktifPlus ekibimizin sizlere hizmet vermek amacıyla kullandığı mail adresi ise [email protected] ‘dir. Ekibimiz hafta içi her gün ve Cumartesi günleri saat 09:00 ile 20:00 saatleri arasında sizlere hizmet vermektedir. Ayrıca Pazar günleri de sizler için çalışıyor, saat 09:00 ile 13:00 saatleri arasında hizmet vermeye devam ediyoruz. Müşterilerimizin tercihine göre hem online hem de yüz yüze hizmet veriyoruz.

Benzer Yazımız  Memurlar.net Reklam Fiyatları

Bizlere Buradan Ulaşa Bilirsiniz

santral skype whatsapp
canlı destek mail2 telegram buton
Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
GÖKHAN GÖKMEN
GÖKHAN GÖKMEN
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?