trende

Yeniakit.com.tr Reklam Fiyatları

01.12.2020
682
Yeniakit.com.tr Reklam Fiyatları

 Yeniakit.com.trreklam ücretleri, reklam sahiplerinin hazırlayarak web sitesine sunduğu reklamların büyüklüğüne göre yeniakit.com.tr tarafından değişiklik göstererek belirlenmektedir.

Ayrıca fiyatlar reklamların yeniakit.com.tr bülten yayınları esnasında gösterim sıklığına göre de artış ya da azalış göstermektedir. Bu fiyat değerlendirme şartlarının tümü yeniakit.com.tr banner fiyatları içinde geçerlidir.

Bu sebeple reklam vermek isteyen kişilerin reklamlarını olabildiğince net ve kısa tutması gerekmektedir. Böylelikle daha az bile yayınlansa reklamlar okuyucuların sürekli dikkatini çekerek amacına ulaşabilmektedir.

İnteraktifPlus ekibi olarak siz değerli müşterilerimizin reklamların en doğru koşullar ile hazırlayabilmesi için danışmanlık hizmetimizi uzman iş arkadaşlarımızla beraber sunuyoruz. Detaylar için bizlerle iletişime geçmeniz yeterlidir.

Yeniakit.com.tr Tanıtım Yazısı

Yeniakit.com.tr tanıtım yazısı kişi, kurum, marka, firma ya da herhangi bir ürünün okuyuculara tanıtılması adına yazılan kısa ve öz yazılardır. Tanıtım yazısı yazmak isteyen kişilerin kalitelerini artırmak adına bazı koşullara uyması gerekmektedir.

Okuyucuyu sıkan tanıtım yazıları genellikle ilgi çekmez ve dikkat dağıtır. Ayrıca Yeniakit.com.tr tanıtım yazısı fiyatları da hem tanıtım yazılarının uzunluğuna hem de reklamlarda olduğu gibi yayındaki yerinin sıklığına göre belirlenir.

Bu sebeple en doğru tanıtım yazılarını hazırlamak isteyen siz değerli müşterilerimize İnteraktifPlus ekibi olarak danışmanlık hizmetimizi sunuyoruz. Tüm detaylar için müşterilerimizin bizlerle iletişim kurması yeterli olacaktır.

Yeniakit.com.tr İnternete Reklam Verme Fiyatları

Yeniakit.com.tr internete reklam verme fiyatları diğer banner ve reklam ücretlerinde olduğu gibi reklamların büyüklüğüne ve akıştaki yerinin sıklığına göre web sitesi sahipleri tarafından belirlenmektedir. Bu sebeple fiyatlar değişiklik göstermektedir.

Müşterilerimizin hem web sitesine verdikleri reklamların ekonomik olması, hem de en yüksek kaliteyi en ekonomik fiyatlarla sağlayabilmesi adına İnteraktifPlus ekibi olarak siz değerli müşterilerimize danışmanlık hizmetimizi sunuyoruz.

Müşterilerimiz bizlere 0 (212) 461 75 87 numaralı sabit hattımızdan ulaşabilmektedir. Ayrıca müşterilerimizle iletişimimizi daha sık hale getirmek adına 0 (533) 502 23 09 numaralı cep telefon numaramızdan da hizmet vermeye devam ediyoruz. Ayrıca siz değerli müşterilerimiz dilerseniz bizlere [email protected]mail adresinden de ulaşabilirsiniz. Sizlere tüm detayları ulaşım yolları ile sunuyoruz.Müşterilerimiz bizlere Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma ve Cumartesi günleri saat 09:00 ile 20:00 arasında ulaşabilmektedir. Ayrıca Pazar günleri de saat 09:00 ile 13:00 saatlerinde siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye devam ediyoruz.

Benzer Yazımız  Timeturk.com Reklam Fiyatları

Bizlere Buradan Ulaşa Bilirsiniz

santral skype whatsapp
canlı destek mail2 telegram buton
Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
GÖKHAN GÖKMEN
GÖKHAN GÖKMEN
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?