trende

Habertürk Reklam Fiyatları

21.11.2020
1.097
Habertürk Reklam Fiyatları

 Habertürk reklam ücretleri Habertürk kanalının belirlediği pek çok farklı etkene göre değişiklik göstermektedir. Müşterilerin hazırladıkları reklamların uzunlukları, yayın akışındaki yerinin sıklığı gibi etkenler Habertürk Reklam fiyatlarını belirlemekte etkendir.

Bu sebeple reklamları hem doğru hazırlamak hem de Habertürk Bülten Yayınlarında sıklıkla yer alabilmek için reklamların en doğru ve kaliteli halde hazırlanması gerekmektedir.

Reklamcılık alanında uzman ekip arkadaşlarımız Habertürk ve daha pek çok kanala reklam verebilme konusunda danışmanlık hizmeti vermektedir.

İnteraktif Plus ekibimizin reklamlar hakkında verdiği danışmanlık yalnızca yüz yüze değil Online biçimde de verilmektedir. Böylelikle Türkiye’nin her yerinden müşterilerimiz rahatlıkla danışmanlık hizmetimizden faydalanabilir ve en doğru haberi hazırlayabilmektedir.

Habertürk İnternete Reklam Verme Ücretleri

Habertürk internete reklam verme fiyatları tıpkı haber kanalında olduğu gibi reklamın boyutuna, sayfadaki yayın sıklığına ve boyutuna göre değişiklik göstermektedir.

Ayrıca aynı şey Habertürk Banner fiyatlarında da geçerlidir. Banner, Habertürk ve daha pek çok farklı internet sitesinde afiş halinde okuyuculara sunulan reklamlardır. Bu sebeple hazırlanan reklamların sayfada bulunan okuyucuların ilgisini çekmesini sağlamalıdır.

Bu nedenle hazırlanan her reklamın gerekli bazı tüyolara dikkat edilerek hazırlanması gerekir. Bu konuda uzman olan ve alanı reklamcılık olan İnteraktif Plus ekip arkadaşlarımız, reklam vermek ve hazırlamak isteyen siz değerli müşterilerimize her türlü bilgiyi vermektedir.

Ayrıca verdiğimiz danışmanlık hizmetinin neleri kapsadığını öğrenmek isteyen müşterilerimizin yapması gereken tek şey bize ulaşmaktır.

Habertürk Tanıtım Yazısı

Habertürk tanıtım yazıları kişilerin firma, marka, mağaza ya da her hangi bir konuyu okuyuculara tanıtması amacıyla hazırlanan yazılardır. Tanıtım yazıları okuyucuların sıkılmadan gerekli tüm bilgilere ulaşabileceği şekilde hazırlanmalıdır.

Habertürk tanıtım yazısı fiyatları da tanıtım yazılarının yayın için ayrılan yerin büyüklüğüne ve yazıların uzunluğuna göre belirlenmektedir. Bu sebeple fiyatlar değişiklik gösterir.

İnteraktif Plus ekibimizin uzmanları reklam yazıları, afişleri ve tanıtım yazıları ile ilgili tüm konular hakkındaki bilgileri danışmanlık hizmetimizde müşterilerimize sunmaktadır. Ayrıca piyasadaki en ekonomik fiyatları da İnteraktif Plus ekibi olarak müşterilerimize sunmaktayız. Bizlere ulaşmak isteyen değerli müşterilerimiz 0212 461 75 87 numaralı cep telefon numarasında ya da [email protected] mail adresinden bize ulaşması mümkündür. Ekipçe size en hızlı şekilde dönüş yaparak tüm sorularınızın cevaplarını aktarmak için tüm hızımızla çalışmaya devam ediyoruz.

Benzer Yazımız  Bengütürk TV Reklam Fiyatları

Bizlere Buradan Ulaşa Bilirsiniz

santral skype whatsapp
canlı destek mail2 telegram buton
Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
GÖKHAN GÖKMEN
GÖKHAN GÖKMEN
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?