trende

NTV Reklam Fiyatları

21.11.2020
721
NTV Reklam Fiyatları

 NTV reklam ücretleri kanal tarafından belirlenir ve pek çok faktöre göre bu fiyatlar değişiklik gösterir. Bu sebep ile NTV reklam fiyatları hem reklama, hem de reklamın boyutuna ve içeriğine göre değişiklik göstermektedir.

İnteraktifPlus ekibi olarak siz değerli müşterilerimizin en doğru ve öz reklamları hazırlayabilmesi adına uzmanlarımız ile birlikte danışmanlık hizmetimizi sunuyoruz. Böylece müşterilerimiz, fiyatın daha ekonomik olmasını ve en doğru bilgilerin reklam içeriğinde kullanmasına yarar sağlıyoruz. Böylelikle NTV Bülten yayınları reklamlarında dikkat çekici reklamlar izleyicilere sunuluyor.

Ayrıca İnteraktifPlus ailesi olarak müşterilerimize bu konuda piyasadaki en uygun fiyatları sunuyoruz. Müşterilerimizin, reklam içeriğinde nelere dikkat etmesi gerektiği ve en doğru reklamın nasıl hazırlanması gerektiği ile ilgili en doğru bilgileri paylaşıyor, en ekonomik fiyatlar ile danışmanlık hizmetimizi siz değerli müşterilerimize veriyoruz.

NTV İnternete Reklam Verme Fiyatları

NTV internet sitesine reklam vermek isteyen kişilerin de, siteye ödemesi gereken ücretler boyutlara ve diğer faktörlere göre değişiklik göstermektedir.

NTV banner fiyatlarının değişiklik göstermesi nedeniyle kişilerin reklamlarında kendilerini en doğru ve akılda kalıcı şekilde ifade etmeleri çok büyük önem taşımaktadır. Bu konudaki detayların çok fazla olmasından dolayı reklam vermek isteyen müşterilerin uzman kişilerden yardım alması gerekmektedir.

Bu sebeple İnteraktifPlus ekibi olarak müşterilerimize hem çevrimiçi hem de yüz yüze reklam verme danışmanlığı hizmetimizi sunuyoruz. Böylelikle siz değerli müşterilerimiz en doğru reklamları hazırlayarak kanallara kaliteli reklamlar sunabiliyorsunuz.

NTV Tanıtım Yazısı 

NTV tanıtım yazısı fiyatları yazıların boyutuna ve kullanılacakları yerlere göre değişiklik göstermektedir. Bu nedenle NTV internet sitesine tanıtım yazısı vermek isteyen müşterilerimizin en kısa ve en doğru biçimde tanıtım yazıları hazırlayabilmesi adına İnteraktifPlus ekibi olarak danışmanlık hizmeti vermekteyiz.

Böylece siz değerli müşterilerimiz işin uzmanlarıyla beraber çalışarak en doğru ve kaliteli tanıtım yazılarını hazırlamış olursunuz. Ekibimizin uzmanlarından danışmanlık hizmeti almak isteyen siz değerli müşterilerimiz bizlere Pazartesi gününden Cumartesi (dâhil) gününe kadar saat 09:00 ile 20:00 saatleri arasında ulaşabilirsiniz.

Ayrıca Pazar günleri de siz değerli müşterilerimize hizmetimizi saat sabah 09:00 ile öğlen 13:00 saatleri arasında da hizmet vermeye devam ediyoruz. Müşterilerimiz 0 533 502 23 09 cep telefonu numarasından ya da [email protected] mail adresinden bizlere ulaşabilmektedir. Ayrıca Instagram ve Twitter hesaplarımızdan da tüm güncel haberlere ulaşabilirsiniz.

Benzer Yazımız  TV8 Reklam fiyatları

Bizlere Buradan Ulaşa Bilirsiniz

santral skype whatsapp
canlı destek mail2 telegram buton
Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
GÖKHAN GÖKMEN
GÖKHAN GÖKMEN
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?