trende

Hepsiburada.com SEO Danışmanlığı

08.08.2021
556
Hepsiburada.com SEO Danışmanlığı

Hepsiburada.com SEO Danışmanlığı

Günümüzde hem etkili olan hem de kullanıcı deneyimine uygun olan web siteleri oluşturmak yeterli gelmiyor. Kurum ve kuruluşlar; web sitelerinin tasarımları ve yazılım bütçelerinin yanında, dijital pazarlama için de ciddi bir bütçe ayırıyor.

Web siteleri ne kadar kullanışlı ve etkili olursa olsun; iyi bir pazarlama olmadığı sürece, siteleri ziyaret eden sayısı yeterli gelmiyor. Bu yüzden İnteraktifplus olarak ekibimiz arama motoru optimizasyonu web siteleriniz için, profesyonel olarak gerçekleştirir ve sizin daha görünür ve bilinir olmanızı sağlar.

SEO Danışmanlığı için Neler Yapıyoruz ?

Tamamıyla ihtiyaçlarınıza ve beklentilerinize yönelik yaratıcı projeler üretmenin yanında marka ve kurumsal kimliğinizin, profesyonel olarak yönetilmesini sağlamak için, markanızı geliştirmenizde yardımcı oluyoruz.

 • Web sitenizin kelime ve görsel aramalarda, üst sıralara çıkmasını sağlıyoruz.
 • Sitenizi ziyaret eden kişi sayısını çoğaltırken, gelirinizin de artmasına ön ayak oluyoruz.
 • Sitenizi ziyaret eden kullanıcılara, daha zengin içerikler sunarak, sitede kalma sürelerini artırıyoruz.

Günümüzde Nasdaq Borsası’na ismini yazdırarak dünyaya kendini kanıtlayan Hepsiburada.com SEO danışmanlığı yaparak, rakiplerinizden bir adım önde olmanızı sağlıyoruz.

SEO Optimizasyonu için Hangi Yöntemleri Kullanıyoruz ?

Kısa sürede sektörde öncü olmanız, marka bilinirliğinizi artırmanız ve web sitenize gelen trafik sayısı konusunda daha da iyileşme yaşamanız için, bazı yöntemler kullanıyoruz. En önemli hedeflerimizden biri olan anahtar kelimeler konusunda daha ileri olmanızı ve gerçek hedefinize ulaşmanızı sağlıyoruz.

 • Markanızı, işleyişinizi ve taleplerinizi dinleyerek, hedeflerimizi belirliyoruz.
 • Gelecek planlarınız ve online kanalda neler yapabileceğinizi görerek, rotamızı belirliyoruz.
 • Size özel SEO analizi yaparak, stratejimizi belirliyoruz.

İnteraktifplus ekibimiz, detaylı rekabet ve sektör analizi yaparak, geliştirilmesi ya da düzeltilmesi gereken noktaları belirleyerek; tasarım, içerik, yazılım ve SEO üzerinde tüm yöntemlerimizi kullanıyoruz.

Nasdaq Borsası katılımıyla kendini dünyaya tanıtan Hepsiburada.com SEO danışmanlığı sayesinde; Hepsiburada’da yer alan mağazaların, diğer mağazalara göre, satışları artmakta ve bu yarışta daha önlerde yer almaktadır.

Arama Motoru Optimizasyonunda Gerçekleştirdiğimiz Hizmetler Nelerdir ?

Hepsiburada ile kendini daha geniş kitleye tanıtan ve satışlarının artmasını isteyen mağazalar, İnteraktifplus ekibimiz tarafından gerçekleştirilen Hepsiburada.com SEO danışmanlığı hizmeti sayesinde, rakiplerinin önüne geçiyor.

 • Hedef kitlenin belirlenmesi
 • Kullanıcıların yeniden kazanılması
 • Davranış ölçümlemesi
 • Görünürlük hedefine ulaşma
 • İçeriklerin optimizasyonu
 • Site içi ve site dışı optimizasyonu
Benzer Yazımız  Corona virusünü Anlık Görebileceğiniz Sayaç

Daha fazla satış ve daha fazla trafik çekmek isteyen mağazalar, gerçekleştirdiğimiz arama motoru optimizasyonu işlemleriyle hayallerine kavuşuyor.

SEO ile Hangi Avantajları Kazanırsınız ?

SEO ile Google başta olmak üzere, diğer arama motorlarında görünürlüğünüz ve bilinirliğiniz artmaya başlar. Özellikle rakiplerinizin önüne geçer ve satışlarınızın artmasını sağlarsınız.

 • Organik trafiğiniz artmaya başlar.
 • Marka bilinirliğiniz ön plana çıkar.
 • Kalite oranınız yükselmeye başlar.
 • Verimliliğiniz artar.
 • Cironuzda artış sağlanır.

Mağazanızın ve ürünlerinizin ön plana çıkması, satışlarınızda artış olmasını sağlamak için Hepsiburada.com SEO danışmanlığı hizmetimizle, arama motorlarında üst sıralarda olmaya başlarsınız.

Bizi Diğerlerinden Ayıran Nedir ?

İnteraktifplus ekibi olarak tercih edilir olmamızın birçok nedeni bulunuyor. Sektörünüzde sizinle aynı ürünlere sahip olan rakiplerinizin önüne geçmenizi ve satışlarınızı artırmak için çalışıyoruz.

Hepsiburada.com SEO danışmanlığı hizmetimizle, farklı olmak için kalıcı çözümler üreterek, sizi arama motorlarında üst sıralara çıkarıyoruz. E-ticaret sitenizideki satışları artırabilmeniz ve daha fazla müşteriye sahip olmanız için, müşteri dostu ticari anlayış ile hizmet veriyoruz.

Sunduğumuz doğru müşteri hizmetleri, satış öncesi ve sonrası destek hizmetlerimiz, müşterimizi dinleyerek işe başlamak ve markanızı kendi markamız gibi benimseyerek hizmetlerimizi sunuyoruz.

Hepsiburada gibi dev bir platformda bulunduğunuzda, yapacağımız SEO ve diğer hizmetlerimiz sayesinde hem satışlarınızı artırır hem trafiğinizi yükseltir ve marka bilinirliğinizi ön plana çıkararak, sizinle aynı ürün ya da hizmeti sunan rakiplerinizin önüne geçebilirsiniz.

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
GÖKHAN GÖKMEN
GÖKHAN GÖKMEN
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?