trende

Freelance Seo Uzmanı

04.05.2020
1.272
Freelance Seo Uzmanı

Freelance Seo Uzmanı

Öncelikle Seo’nun anlamı tam Türkçe karşılığı ile arama motoru optimizasyonudur. Bütün web sitelerinin öncelikli amacı, siteye ve içine eklenen içeriklerin Google, Yandex, Bing gibi arama motorlarında üst sıralarda olması ve daha fazla ziyaretçi tarafından ziyaret edilmektir. Dolayısıyla yayın yapan her web sitesi SEO Uyumlu olmalı ve arama motoru optimizasyonlarına uyum sağlamalıdır. Freelance SEO Uzmanı bu aşamada devreye girmektedir.

Freelance SEO Uzmanı Ne Demek ?

Freelance seo uzmanı internet sitesindeki eksikleri analiz ederek bu eksiklerin giderilmesi için gerekli çalışmaları uzaktan freelance olarak yürüten kişilere denir. Site sahibi internet sitesinde işlerin yolunda gitmediğini görüyor ve bir şeyleri değiştirmek istiyorsa bu durumda Freelance SEO uzmanına başvurmalıdır. İnteraktifPlus olarak önerimiz, işler ters gitmeden önce, içerik yapılandırılırken bizimle iletişime geçmenizdir. Her iki durumda da Freelance SEO Uzmanı olarak sitenizin tüm gereksinimlerini hızla tespit edip, olunmlu yapılandırma çalışmasını başarıyla gerçekleştireceğimizi bilmenizi isteriz.

Freelance SEO Uzmanı Ne Yapar ?

Freelance SEO Uzmanı optimizasyon yapılacak internet sitesi Site içi SEO (on page SEO) ve Site dışı SEO (off page SEO) derinlemesine analiz edilerek hatalar ve sorunları bir bir tespit eder. Hataların en aza indirilmesinden sonra internet sitesini popüler hale getirmek için tanıtım kampanyaları başlatır. İnternet sitesinin güvenliği için site içi kontrolleri sağlamaktadır.

Gerekli analizler tamamlandıktan sonra güvenlik için çalışmalar yürütmektedir ve Backlink temini ile popüler hale gelen web sitesi sosyal medya pazarlama yöntemleri de kullanılarak ziyaretçi sayısını ve gelen ziyaretçilerin internet sitesinde geçirdikleri ortalama sürenin artırılması çalışması başlatılır.

Ayrıca rakip analizi yaparak daha başarılı yol çizip rakiplerin geride bırakılması sağlanmaktadır. Başarılı bir SEO Uzmanı, Google Tools kullanımında uzman olan, Google Search Console, Google Analytics, Google Adwords gibi uygulamaları ezbere kullanmak zorundadır. İnteraktifPlus profesyonel çalışma takımı ile müşterilerinin tam memnuniyetini kazanmayı amaçlamaktadır.

Bizlerle iletişime geçmek için Cumhuriyet Mh. Çelikhançer Caddesi NO : 39/B Kat: 1 Bahçelievler / İSTANBUL adresine gelebilir, 0212 461 75 87 sabit hat ve 0 533 502 23 09 numaralı cep telefonlarını arayabilirsiniz.

Benzer Yazımız  Google Reklam Uzmanı

Bizlere Buradan Ulaşa Bilirsiniz

santral skype whatsapp
canlı destek mail2 telegram buton
Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
GÖKHAN GÖKMEN
GÖKHAN GÖKMEN
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?