trende

hurriyet.com.tr Reklam Fiyatları

23.11.2020
604
hurriyet.com.tr Reklam Fiyatları

hurriyet.com.tr İnternete reklam verme fiyatları müşterilerimizin reklamlarının içeriklerine göre belirlenmektedir. Reklam vermek için uzman İnteraktifPlus ekibi ile en doğru şekilde ürün ve hizmetlerinizi tanıtabilirsiniz.

hurriyet.com.tr Reklam fiyatlarımüşterilerimizin görsel veya yazı ağırlıklı içeriklerine göre belirlenmektedir. Hitap etmek istediğiniz kitleye en doğru şekilde ulaşmak için uzman İnteraktifPlus ekibimiz sizin yerinize içeriklerinizi oluşturmaktadır.

Ekibimiz ile belirleyeceğiniz kriterler hurriyet.com.tr Reklam ücretlerini belirlemektedir. Tüm reklamlarınız için hurriyet.com.tr reklam ücretleri firmanızın bu iş için ne kadar bir bütçe ayırdığına bağlı olarak da değişkenlik gösterebilir. Sizlerin bütçesi doğrultusunda İnteraktifPlus ekibimiz en doğru şekilde reklam ve tanıtımlarınızı yapmaktadır.

hurriyet.com.tr Tanıtım Yazısı

hurriyet.com.tr tanıtım yazısı genel bir dil kullanarak istediğiniz kitleye hitap etmek için önemli bir araç olarak görülmelidir. Sizlerin en doğru ve en genel hitap şekli ile kendi müşterilerinize tanıtımlarınız için uzman İnteraktifPlus ekibimiz büyük bir özveri ile işini yapmaktadır.

Ürün ve hizmetlerinizde son gelişmeleri en yakından inceleyerek yazılarını oluşturan ekibimiz sizlerin bu işe ayıracağı bütçeye göre hurriyet.com.tr tanıtım yazısı fiyatlarını değiştirmektedir. Piyasanın en uygun fiyatlı tanıtım yazılarını uzman ekibimiz en profesyonel şekilde sizler için hazırlamaktadır.

Kaliteli işin uygun fiyatlı olduğu İnteraktifPlus firmamız sayesinde bugün birçok kurum kendi tanıtım ve reklamlarından büyük bir gelir elde etmektedir. Sizlerde uzman ekibimizle kazanmaya başlayarak tanıtım yazılarınızı ve reklamlarınızı oluşturabilirsiniz.

hurriyet.com.tr Nasıl Reklam Verilir?

Reklam vermek için uzman ekimizle mail veya telefon yolu ile görüşme sağlayabilirsiniz. Uzman kadromuzu ister arayarak isterseniz web sitemiz üzerinden Whatsapp iletişim destek hattını kullanarak sorularınızı yöneltebilirsiniz.

Tüm reklam, banner ve tanırım işleriniz için firmamızla iletişime geçmenizi öneririz. hurriyet.com.tr banner fiyatları sizlerin uzman ekibimiz ile belirleyeceği içeriklere göre değişkenlik göstermektedir.

hurriyet.com.tr Bülten Yayınları üzerinden reklam yapmak istediğiniz uzman ekibimiz konuyu detaylı olarak sizlerle paylaşarak en doğru bilgiyi kısa sürede edinmenize olanak tanıt. Böylece reklamlarınız sayesinde sektörde diğer firmalar arasında bir adım önde olacaksınız ve hitap etmek istediğiniz kitleye firmamız sayesinde en doğru yerden ulaşacaksınız. İletişim bilgilerimiz: 0212 461 75 87 – 0533 502 23 09, mail: [email protected] olarak sizlerin her zaman hizmetindedir.

Benzer Yazımız  Mynet.com Reklam Fiyatları 

Bizlere Buradan Ulaşa Bilirsiniz

santral skype whatsapp
canlı destek mail2 telegram buton
Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
GÖKHAN GÖKMEN
GÖKHAN GÖKMEN
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?