trende

Webrazzi.com Reklam Fiyatları

18.05.2020
1.342
Webrazzi.com Reklam Fiyatları

Webrazzi.com Reklam Fiyatları

 Webrazzi.com reklam ücretleri reklam sahiplerinin hazırladıkları reklamların büyüklüğüne gör değişiklik göstermektedir ve site sahipleri tarafından belirlenmektedir. Ayrıca reklam fiyatları belirlenirken webrazzi.com bülten yayınları esnasında reklamların ne yoğunlukta çıkacağı da baz alınmaktadır. Tüm bu fiyat değerlendirmeleri webrazzi.com banner fiyatları için de geçerliliğini korumaya devam etmektedir.

Bu sebeple reklam ya da banner sahipleri web sitelerinden en uygun fiyatlarla yararlanabilmek adına hem en yüksek kalitede hem de en sade biçimde reklamlarını hazırlaması gerekmektedir. Tüm reklam ve banner kalitesini artırmak isteyen siz değerli müşterilerimiz İnteraktifPlus ekibimizin uzmanlarından danışmanlık desteği alabilirsiniz. Ayrıca diğer internet çözümleri hizmetlerimiz hakkında bilgilere de bizler ile iletişime geçerek öğrenebilirsiniz.

en büyük haber siteleri

Webrazzi.com Tanıtım Yazısı

 Webrazzi.com tanıtım yazısı kişilerin herhangi bir konu, kişi, firma ya da marka için tanıtım amaçlı okuyuculara sundukları açıklayıcı yazılardır. Bu yazılar herkesin okuduğunda anlayabileceği biçimde yazılmalıdır. Bunun sebebi sitelerin hangi okuyuculara ulaşırsa ulaşsın kişilerin ilgisini çekebilmesidir. Ayrıca tanıtım yazıları kişilerin okurken sıkılmamaları adına çok uzun tutulmamalıdır. Tüm bunların yanı sıra webrazzi.com tanıtım yazısı fiyatları da yazıların uzunluğuna ve yayındaki yerine göre değişiklik göstermektedir. İnteraktifPlus firmamıza ulaşarak siz değerli müşterilerimiz bizlerden tüm detaylara ulaşabilir ve en ekonomik biçimde en yüksek kaliteden faydalanabilirsiniz.

Webrazzi.com İnternete Reklam Verme Fiyatları

 Webrazzi.com internete reklam verme fiyatları reklam sahiplerinin hazırladıkları reklamların büyüklüğüne ve reklamların yayın sıklığına göre değişiklik göstermektedir. Bu sebeple kişiler reklamlarını çarpıcı bir biçimde hazırlamalıdır. İnteraktifPlus ekibimizin uzman çalışanlarından destek almak isteyen siz değerli müşterilerimiz bizlerle 0 (533) 502 23 09 numaralı cep telefon numarasından iletişim kurabilirsiniz. Ayrıca sabit hattımız olan 0 (212) 461 75 87 numarasından da tüm sorularınıza yanıt veriyoruz.

İnteraktifPlus ekibimizin [email protected] mail adresinden de siz değerli müşterilerimizin bizlere ulaşabilmesi mümkündür. Hafta içi her gün ve Cumartesi günleri saat 09:00 ile 20:00 saatleri arasında sizlere hizmet veriyoruz. Pazar günleri ise saat 09:00 ile 13:00 saatlerinde çalışıyoruz. Müşterilerimize çalışma saatlerimiz içinde hem online hem de yüz yüze hizmet alma imkanı sunuyoruz.

Benzer Yazımız  Yeniakit.com.tr Tanıtım Yazısı

Bizlere Buradan Ulaşa Bilirsiniz

santral skype whatsapp
canlı destek mail2 telegram buton

 

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
GÖKHAN GÖKMEN
GÖKHAN GÖKMEN
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?