trende

Memurlar.net Reklam Fiyatları

25.11.2020
833
Memurlar.net Reklam Fiyatları

 Memurlar.net reklam ücretleri reklam sahiplerinin hazırladıkları reklamların büyüklüğüne göre değişiklik göstermektedir. Bu sebeple kişiler reklamlarını çok büyük tutmadan en kaliteli hale getirmelidir.

Ayrıca reklamların fiyatları memurlar.net bülten yayınları esnasındaki yayın sıklığına göre de değişiklik göstermektedir. Tüm bu fiyat değerlendirmeleri memurlar.net banner fiyatları için de geçerlidir ve bunlara göre değişiklik gösterir.

Reklam sahipleri reklamlarının daha ekonomik hale gelebilmesi için reklamlarının yayın sıklıklarını azaltabilir ya da reklamlarının büyüklüğünden kısabilmektedir. Bu işlem reklamların kalitesinden ödün vermesini gerektirmemektedir.

Kişiler uzmanlar yardımıyla en dikkat çekici ve kaliteli reklamları hazırlayarak da amaçlarına ulaşabilmektedir. İnteraktifPlusekibi olarak siz değerli müşterilerimize hem reklam hem de banner hazırlıkları için danışmanlık hizmetimizi sunuyoruz.

Memurlar.net Tanıtım Yazısı 

Memurlar.net tanıtım yazısı kişilerin herhangi bir ürün, kişi, firma, marka ya da mağaza tanıtımını yapmak ve bunu farklı kitlelere ulaştırmak için hazırladıkları yazılardır. Bu yazıların herkes tarafından anlaşılır bir dille yazılması çok önemli bir noktadır.

Bunun sebebi tanıtım yazısı ile karşılaşan kişilerin etkilenebilmesini sağlamaktır. Ayrıca memurlar.net tanıtım yazısı fiyatları da reklam ve banner fiyat değerlendirmelerinde olduğu gibi yazıların uzunluğuna ve yayın sıklığına göre değişiklik göstermektedir.

En kaliteli hizmeti en ekoomik biçimde almak isteyen müşterilerimiz için İnteraktifPlus ekibi olarak çalışıyor ve hizmet veriyoruz.

Memurlar.net İnternete Reklam Verme Fiyatları

Memurlar.net internete reklam verme fiyatları diğer reklamlar gibi reklam büyüklüğüne ve yayındaki gösterim sıklığına göre değişiklik göstermektedir. Reklamların tüm detaylarını öğrenmek isteyen siz değerli müşterilerimizİnteraktifPlusekibimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Müşterilerimiz bizlere 0 (533) 502 23 09 numaralı cep telefon numarasında veya 0 (212) 461 75 87 numaralı sabit hattımızdan ulaşabilmektedir. Ayrıca müşterilerimizin sorularını [email protected] mail adresinden de yanıtlıyoruz. Siz değerli müşterilerimiz için çalıştığımız saatler hafta içi ve Cumartesi günleri saat 09:00 ile 20:00 arasıdır. Ayrıca Pazar günleri de 09:00 ile 13:00 saatleri arasında siz müşterilerimiz için çalışıyoruz. Bu saatler içinde sizlerin tüm sorularını yanıtlıyor ve müşterilerimiz için çalışmaya devam ediyoruz. Fiyatlarımız hakkında en doğru bilgilere ulaşmak isteyen müşterilerimiz bizlerle iletişime geçmelidir.

Benzer Yazımız  hurriyet.com.tr Reklam Fiyatları

Bizlere Buradan Ulaşa Bilirsiniz

santral skype whatsapp
canlı destek mail2 telegram buton
Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
GÖKHAN GÖKMEN
GÖKHAN GÖKMEN
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?