trende

Sondakika.com Reklam Fiyatları

28.11.2020
535
Sondakika.com Reklam Fiyatları

 Sondakika.com reklam ücretleri reklam sahiplerinin hazırladıkları reklamların büyüklüğüne göre web sitesi sahipleri tarafından belirlenmektedir. Ayrıca bu reklamların fiyatları sondakika.com bülten yayınları esnasında görüntüleme sıklığına göre de değişiklik göstermektedir. Bu fiyat belirleme özelliklerinin tümü sondakika.com banner fiyatları için de geçerli olmaktadır. Bu sebeple kişilerin hem banner hem de reklam hazırlığında öncelikle reklamlarının dikkat çekici ve herkes tarafından anlaşılır olmasına dikkat etmesi gerekmektedir. Böylece reklam sahipleri reklamlarını daha çok yayınlamadan istedikleri kitlelere hızlı bir içimde ulaşabilmektedir. Reklamların daha az fakat daha ilgi çekici olması kişileri finansal anlamda da olumlu şekilde etkilemektedir. Bu sebeple siz değerli müşterilerimizin en iyi şekilde reklamlarını hazırlayabilmesi adına İnteraktifPlus ekibi olarak piyasadaki en ekonomik fiyatlar ile danışmanlık hizmetimizi sunuyoruz. Müşterilerimiz bizlere ulaşarak tüm detaylara ulaşabilmektedir.

Sondakika.com Tanıtım Yazısı

Sondakika.com tanıtım yazısı herhangi bir ürün, firma, marka ya da kişilerin kitlelere daha hızlı biçimde tanıtılması adına hazırlanan kısa ve anlaşılır yazılardır. Bu sebeple tanıtım yazısı hazırlamak isteyen kişilerin herkese hitap edebilmesi ve ilgilerini çekebilmesi gerekmektedir. Böylece her kesimden insanın dikkatini çekerek adını çok daha hızlı biçimde duyurmuş olacaktır. Sondakika.com tanıtım yazısı fiyatları da tıpkı reklam ve banner fiyatlandırmalarında olduğu gibi sitedeki yerine ve yayın sıklığına göre belirlenmektedir. İnteraktifPlus ekibi olarak siz değerli müşterilerimizin en doğru biçimde tanıtım yazıları hazırlayabilmesi için uzman ekip arkadaşlarımızla birlikte danışmanlık hizmeti veriyoruz.

Sondakika.com İnternete Reklam Verme Fiyatları 

Sondakika.com internete reklam verme fiyatları reklamların büyüklüğüne ve yayın sıklığına göre değişiklik göstermektedir. Bu sebeple fiyatlar kesin değildir ve kişilerin tercihlerine göre şekillenmektedir. İnteraktifPlus ekibi ile siz değerli müşterilerimizin her türlü çözüme en ekonomik ve kaliteli şekilde ulaşabilmesi adına hem yüz yüze hem de online biçimde farklı konularda danışmanlık hizmetimizi sunuyoruz. Müşterilerimiz bizlere 0 (533) 502 23 09 numaralı cep telefon numaramızdan ulaşabilmektedir. Sizlerin bizlere ulaşabileceği bir diğer telefon numarası ise sabit telefon numaramız olan0 (212) 461 75 87 numaramızdır. Ayrıca dilerseniz bizlere [email protected] mail adresinden de ulaşabilirsiniz. Müşterilerimiz hafta içi her gün ve Cumartesi günleri saat 09:00 ile 20:00 arasında ulaşabilmektedir. Ayrıca Pazar günleri de saat 09:00 ile 13:00 saatlerinde siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye devam ediyoruz.

Benzer Yazımız  Gazetevatan.com Reklam Fiyatları

Bizlere Buradan Ulaşa Bilirsiniz

santral skype whatsapp
canlı destek mail2 telegram buton
Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
GÖKHAN GÖKMEN
GÖKHAN GÖKMEN
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?