trende

SEO Çalışması Fiyatları

25.01.2020
786
SEO Çalışması Fiyatları
SEO Çalışması Fiyatları

SEO Çalışması Fiyatları

Profesyonel SEO çalışması ücretleri, özellikle son yıllarda pek çok kişisel blog sitesi sahibi ve e-ticaret sitesi sahipleri tarafından merak konusu haline getirilmiştir. Zira dijital pazarlamanın en önemli adımlarından biri olan SEO çalışması yani arama motoru optimizasyonu, bu alanda dijital dünyada hedeflerine ulaşmak isteyen kişi ve şirketlerin mutlaka uygulaması gereken bir hizmettir.

Arama motoru optimizasyonu (Search engine optimization) yani kısaca SEO, bir sitenin arama motorlarında üst sıralarda yer almasını sağlamak için hayata geçirilen pek çok düzenlemenin bütünü demektir. SEO uzmanı olarak görev yapan kişiler üzerinde çalıştıkları web sitelerinin hedef kitlesine göre en iyi şekilde organik trafik alması ve dolayısıyla da site sahiplerinin bu durumdan gelir elde etmesi için çalışmalarına devam etmektedir. Bunun için de her iş sektöründe olduğu gibi birtakım ücretlerden söz etmek mümkün olmaktadır.

SEO Çalışmaları Nasıl Fiyatlandırılır ?

SEO Çalışmaları Nasıl Fiyatlandırılır?

Profesyonel SEO çalışmaları fiyatlandırma ölçütü, bu hizmetlerin kapsamına göre değişiklik göstermektedir. Bu noktada İnteraktif Plus firması olarak dijital pazarlama sektöründe uygun fiyatlarla SEO hizmeti sunmaya devam etmekteyiz. Arama motoru optimizasyonu konusunda tecrübeli ekibimiz ile pek çok farklı pakette birbirinden farklı fiyatlan dırdığımız SEO çalışmalarımız hakkında detaylı bilgileri firmamızın internet sitesi üzerinden öğrenebilirsiniz.

Genel itibarıyla SEO çalışmalarını fiyatlandırmasında temel alınan kriter şu tekniklerin uygulanıp uygulanmamasına göre değişiklik göstermektedir:

 • Anahtar kelime analizi ve seçimi
 • Site içi SEO analizi
 • Sektör ve rakip analizi
 • Blog bazlı SEO
 • Sektörel anlaşma sınırı
 • Zararlı link analizi
 • Teknik destek
 • Ürün odaklı SEO
 • Yerel SEO desteği
 • Özgün ve Semantik içerik desteği
SEO Çalışmaları Ne İşe Yarar ?

SEO Çalışmaları Ne İşe Yarar?

Profesyonel web siteleri için SEO çalışmalarının faydaları, özellikle son yıllarda bu faaliyetlerin internet dünyasında giderek yaygınlaşıp popüler bir hale gelmesinden sonra geniş kitleler tarafından merak konusu haline getirilmiştir. Özellikle kişisel blog siteleri sahipleri başta olmak üzere, internet platformu üzerinden ticari faaliyetler düzenleyen e-ticaret sitesi sahipleri de SEO çalışmalarını ne gibi faydalarının olduğunu merak etmektedir.

İnteraktif Plus firması olarak dijital pazarlama sektöründe çalışmalarımızı sürdürürken bir web sitelerinin Google başta olmak üzere pek çok arama motorunda üst sıralarda yer alması için gerekli tüm teknikleri profesyonel bir şekilde uygulamaya devam etmekteyiz.

Bu kapsamda güncel tekniklerle gerçekleştirdiğimiz SEO çalışmalarının dijital platformlarda yer alan müşterilerimize sağladığı faydaları şu şekilde sıralamak mümkün olmaktadır:

 • Sitenizin belirli anahtar kelimelerle yapılan aramalarda Google ilk sayfasında yer almasını sağlayabilirsiniz
 • Bu sayede ürün ve hizmet satışında rakiplerinizden bir adım önde olarak kazancınızı arttırabilirsiniz
 • Marka ve şirket bilinirliğinizi arttırabilir, hedef kitleniz yani müşterilerinizle daha yakın iletişim kurabilirsiniz
 • Reklam gelirinizi arttırabilir ve her zaman en göz önünde bulunan marka haline gelebilirsiniz

Bu konuyla ilgili olarak merak edilen tüm bilgilerin detaylarını https://www.interaktifplus.com.tr bağlantı adresine sahip internet sitemizde bulabilirsiniz.

Bizlere Buradan Ulaşa Bilirsiniz

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Whatsapp
  GÖKHAN GÖKMEN
  GÖKHAN GÖKMEN
  Merhaba
  Size nasıl yardımcı olabiliriz?