trende

Gazetevatan.com Reklam Fiyatları

22.11.2020
458
Gazetevatan.com Reklam Fiyatları

 Gazetevatan.com reklam ücretleri reklam sahiplerinin hazırladığı reklamların büyüklüğüne göre site sahipleri tarafından belirlenmektedir. Ayrıca reklamların fiyat değerlendirmesi gazetevatan.com bülten yayınları akışında ne sıklıkla yer aldığına göre de değişiklik göstermektedir.

Tüm bu etkenler gazetevatan.com banner fiyatları içinde geçerlidir. Banner, sitelere verilen afiş reklamlarıdır. Bu sebeple tüm reklamları hazırlarken reklam sahiplerinin ücretleri en ekonomik hale getirmesi için reklamların sıklığını değil kalitesini artırması gerekmektedir.

Böylelikle reklamlar okuyucuların karşısına az fakat en öz şekilde çıkacaktır. Ayrıca reklamları yayınlarken okuyucuların ilgisini çekmek de çok önemlidir. Bu sebeple İnteraktifPlus ekibi olarak müşterilerimize reklamların en doğru ve kaliteli biçimde hazırlanması adına rakiplerimiz arasında en ekonomik fiyatlarla hizmet sunuyoruz. Müşterilerimizin danışmanlık ve hizmetlerimiz ile ilgili en doğru bilgileri alabilmesi için bizler ile iletişime geçmesi gerekmektedir.

Gazetevatan.com Tanıtım Yazısı 

Gazetevatan.com tanıtım yazısı, herhangi bir kişi, ürün, firma, site ya da markanın daha fazla okuyucuların erişebilmesi adına hazırlanan yazılardır. Gazetevatan.com tanıtım yazısı fiyatları tanıtım yazılarının büyüklüğüne ve okuyucunun karşısına çıkış sıklığına göre değişiklik göstermektedir.

Bu sebep ile kişilerin tanıtım yazılarını en öz, ilgi çekici ve herkes tarafından anlaşılır şekilde yazması gerekmektedir. İnteraktifPlus ekibi olarak siz değerli müşterilerimizin en kaliteli tanıtım yazılarını hazırlayabilmesi adına uzmanlarımız ile beraber danışmanlık hizmetimizi sunuyoruz. Böylelikle müşterilerimiz en öz biçimde tanıtım yaparak okuyuculara kendilerini tanıtırlar.

Gazetevatan.com İnternete Reklam Verme Fiyatları

Gazetevatan.com internete reklam verme fiyatları reklam sahiplerinin hazırladıkları reklamların büyüklüğüne ve yayın sıklığına göre site sahipleri tarafından belirlenmektedir. Bu sebeple reklamların hazırlanmasında dikkat edilmesi gereken bazı önemli koşullar bulunmaktadır.

Özellikle reklamların dikkat çekici olması ve okuyucuların ilgisini çekmesi gerekmektedir. Bunun yanı sıra reklamların herkese hitap edecek şekilde hazırlanması da gerekmektedir.

İnteraktifPlusekibi olarak siz değerli müşterilerimizin sorularını cevaplandırabilmemiz için 0 (212) 461 75 87 numaralı sabit hattımızdan ya da 0 (533) 502 23 09 numaralı cep telefonu numarasından bizlere ulaşabilirsiniz.Dilerseniz[email protected] mail adresinden de sorularınızı iletebilirsiniz. Pazartesi, Salı Çarşamba, Perşembe, Cuma ve Cumartesi günleri saat 09:00 ile 20:00 saatleri arasında Pazar günleri de saat 09:00 ile 13:00 saatleri arasında da siz müşterilerimiz için durmaksızın çalışıyoruz.

Benzer Yazımız  Büyük Sitelerde Reklam

Bizlere Buradan Ulaşa Bilirsiniz

santral skype whatsapp
canlı destek mail2 telegram buton
Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
GÖKHAN GÖKMEN
GÖKHAN GÖKMEN
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?