trende

Star TV Reklam fiyatları

04.05.2020
1.471
Star TV Reklam fiyatları

Star TV Reklam fiyatları

Star TV Reklam fiyatlarını merak ediyorsanız, TV’ye vermek istediğiniz bir reklam var demektir. TV reklamları, diğer bütün reklamlar arasında en etkili olan yöntem olması ile bilinir. Reklamlar daha çok insana ulaşmak için etkili yoldur. Reklamlarınız ile ürününüzü ya da hizmetinizi diğer insanlara sevdirebilirsiniz, Elbette belli bir bedel karşılığında!

Star TV Reklam ücretleri her ne kadar farklı etmenlere bağlı olarak değişkenlik gösterse de, biz her zaman piyasa koşullarına göre en uygun fiyat teklifini sunarak müşterileri memnun ederiz. İnsanların aklına uygun yoldan TV reklamı vermek dendiği zaman ilk olarak İnteraktif Plus gelir. Siz de en uygun şekilde reklam yapmak isterseniz doğru adrese geldiniz demektir.

İnteraktif Plus Reklam Fiyatlarını Nasıl Belirliyor ?

Star TV banner fiyatlarında olan politika gibi her bir hizmet için fiyatlandırma politikası belirleniyor. Bu politikalara göre de müşterilerden ödeme yapılması isteniyor. Star TV reklam ücretleri İnteraktif Plus ise sanıldığı gibi pahalı değildir. Fiyat teklifi sunulmadan önce, farklı etmenler değerlendirmeye alınır.

Bunun yanı sıra İnteraktif Plus müşterileri ile özel olarak iletişime geçerek reklam konusunda daha fazla bilgi almak ister. Reklamın hangi kanalda olduğu, reklamın verildiği saat, reklam cinsinin ne olduğu, reklam süresi gibi farklı etmenler reklam fiyatı belirlenmesinde temelde etkili olanlar arasında yer alır.

Reytinge Göre Belirlenen Reklam Fiyatları

Star TV tanıtım yazısında da olduğu gibi fiyat belirlenirken kanalın ne kadar reyting aldığı önemlidir. Tanıtım yazıları için bu kavram reyting yerine tıklanma sayısı olarak ölçülmektedir. En nihayetinde bu oran Star TV tanıtım yazısı fiyatları üzerinde belirleyici olur. İnteraktif Plus özel formüller ile beraber CPP adı verilen reytinge göre fiyat belirler.

Bu sayede Star TV İnternete reklam verme fiyatları ekonomik olur.

Star TV Bülten Yayınları üzerinden sesinizi duyurmak isterseniz yapacağınız tek şey telefonlarınızdan bizimle iletişime geçmek. Bunun için telefonlarınızdan 0212 461 75 87 hatlı telefon numarasını arayabilir, 0533 502 23 09’a Whatsapp uygulaması üzerinden mesaj atabilirsiniz.

Bizlere Buradan Ulaşa Bilirsiniz

Benzer Yazımız  Yenisafak.com.tr Tanıtım Yazısı
santral skype whatsapp
canlı destek mail2 telegram buton
Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
GÖKHAN GÖKMEN
GÖKHAN GÖKMEN
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?