trende

Web Siteni & Firmanı Tanıt

14.12.2020
529
Web Siteni & Firmanı Tanıt

Web Sitesi ve Firma tanıtımı yapmak, güncel piyasa rekabetine yetişebilmek için günümüzün vazgeçilmez tekniklerinden biridir. Her web sitesi müşteri ve ziyaretçi trafiğini arttırmak için tasarlanmıştır. Ayrıca bu web siteleri firmanın pazarlama hedeflerini destekleyen ve marka etkisini maksimum amaca çıkarmak için oluşturulmuştur.

Oluşturulan web sayfaları, içerik yönetimi yapılarak web sitenizin arama motorlarında entegre edilir ve sosyal medya üzerinden web sayfalarının bağlantısına izin verir. Ayrıca bu web sayfalarının, markette, e-posta ve İnternet reklamcılığı ile pazarlama ve tanıtımı gerçekleştirilir.

Web Sitesi & Firma Tanıtımı İçin Ne Yapılmalı?

Daha çok kitleye ulaşabilmek, web sitesinin ve firmanın içeriğini anlatabilmek ve büyüyebilmek için tanıtım çok önemli bir faktördür. Tanıtım yapabilmede sosyal medyanın önemi büyüktür. (Twitter, Instagram, Youtube, Facebook, Linkedin vs…)Arama motorlarının web sitesi ve firma tanıtımlarında rolü büyüktür.İnternet sitesi bulunan her firma Adwords yöntemi kullanabilmekte ve sitelerindeki trafiği artırmak ya da tüketicileriyle olan iletişimini genişletmek için de Adwords reklam kampanyaları oluşturabilmektedirler.

İnteraktiPlus Hizmeti

Firmamız, web sitesinin ve firmasının tanımıtını yapmak isteyen siz müşterilerine etkin hizmetler sunmaktadır.Böylelikle tüketiciler, direkt işletmelerin iletişim adreslerinize bu reklamlar ile ulaşabilmekte ve tüm bu etkileşimi, size sunulan kullanıcı paneliyle sayısal olarak izleyebilmektesiniz.

Önceden sizin belirlediğiniz bütçe doğrultusunda günde kaç kişiye reklamınız gösterilmiş, kaçı internet sitenizi ziyaret etmiş ve bunun sonucu bütçenizden ne kadar harcamışsınız, birkaç tıkla görebilmektesiniz Öncelikli olarak izlenecek adımları sıraya koyup, sizlere planlı çözümler sunuyoruz.

Bu çalışmalar size ve firmanıza ciddi derecede zaman tasarrufu sağlamaktadır. Profesyonel desteğimizin sonuçlarını, hedeflediğiniz kitle dönüşleri ile göreceğinize sizleri temin ederiz. Bizlerle iletişime geçtiğiniz andan itibaren sizleri bilgilendirmek uygun çalışmayı sağlayabilmek için hatlarımız 7 / 24 açıktır. İnteraktifPlus ile Cumhuriyet Mh. Çelikhançer Caddesi NO : 39/B Kat: 1 Bahçelievler / İSTANBUL adresinden iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca 0212 461 75 87 numaralı sabit hattan, 0 533 502 23 09 numaralı cep telefonundan ve 0533 502 23 09 numaralı WhatsApp iletişim hattından iletişime geçebilirsiniz.

Bizlere Buradan Ulaşa Bilirsiniz

santral skype whatsapp
canlı destek mail2 telegram buton
Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]
Benzer Yazımız  Google My Business Faydaları
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
GÖKHAN GÖKMEN
GÖKHAN GÖKMEN
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?