trende

En Etkili Online İtibar Yönetimi

22.11.2020
1.245
En Etkili Online İtibar Yönetimi

İtibarın dijital ortamdan da desteklenmesi adına İnteraktifPlus tarafından çalışmalar sürdürülüyor. Gerek marka reklamlarına gerekse yönetimlerine ilişkin en etkili faaliyetlere yer verilir. İnteraktifPlus yönetiminde hizmet veren ajans:

  • Üst düzey yöneticilere menajerlik hizmeti sunuyor.
  • Sektörün her alanına uygun reklam hizmetlerini sürdürüyor.
  • Online itibar çalışmalarına yer veriyor.

Marka yönetimi dijital pazarda ki kimliğiniz açısından son derece önemli. Bu kimliğin güvenilir ve kaliteli olmasına öncelik verilir. Beraberinde hedef kitleye hızlı bir şekilde ulaşmanız sağlanır. Kitlede ki artış ile beraber reklam gelirleri kazanmak ya da ticarette etkili hale gelmek mümkün olacaktır.

İnteraktifPlus Reklam Paketleri Nelerdir?

Reklam ve içerik yönetimi için ayrı ayrı paketlere yer verilir. İstediğiniz paketten tercihte bulunmanız sağlanır. Ve hepsinin para iade garantisi ile sergilenmesine özen gösterilir. Yani olası başarısızlıklara karşılık iade imkanlarından faydalanmanız mümkün olacaktır.

Başta organik takipçiler eklenir. 2 binden 15 bine kadar organik takipçi kazanabileceğiniz paketler mevcut. Biyografi yazılımı ve reklam hazırlıkları da paketlerden sergilenir. Halklar ilişkiler ajansı story ve post imkanları ile beraber hesabın öne çıkmasını sağlar. Bir de ücretsiz danışmanlıklardan faydalanabilirsiniz.

Instagram Organik Takipçi Kazanma

hesabı üzerinden kendini tanıtan ajans, ünlü isimlere menajerlik hizmeti sunmaya devam etmekte. Başlarken hesapların organik takipçilere sahip olması adına çalışma sürdürülür. Bunun için de:

  • Özel paketler halinde takipçi fiyatları belirtilir.
  • Satın alınan paketler eşliğinde takipçi kazanmanız sağlanır.

Yeni nesil dijital PR ajansı organik takipçiler üzerinde durur. Yani tamamı güvenilir ve aktif olan kullanıcıların hesap ile etkileşim halinde olmasına özen gösterir. Özellikle de hesabın merak uyandırması adına takipçi sayısı son derece önemli. Bir de bu yolla dijital ortamdan güvenilirlik kazanmanız esas alınır. Ve günden güne organik takipçilerin sayısı artış göstermeye başlar.

Etkili Marka Tanıtım Çalışmaları

Sosyal medya PR hizmetleri sayesinde adınızı duyurmanız uzun sürmez. Bireysel ve kurumsal hesaplara dair PR çalışmaları sürdürülür. Mesela organik takipçilerden ziyade biyografi yazılımları ile öne çıkmanız sağlanır. Haricinde:

  • Marka adına karşılık story yayınları sergilenir.
  • Yine marka adı için post paylaşımları boy gösterir.
  • Ünlüler aracılığı ile tanıtım en etkili şekilde sürdürülür.
Benzer Yazımız  Google SEO Danışmanı

Sosyal medya PR danışmanı sizlere tüm planları ifade eder. Bu planlar üzerine harekete geçilir ve dijital kimliğiniz hazırlanır. Özellikle de marka itibarına ilişkin kimlik son derece önemli bir yere sahip. İtibarın güvenilir ve güçlü olması halinde hesaplar daha da etkileşim kazanmaya başlar.

Yeni Nesil Menajerlik Hizmetleri

Influencer marketing çalışmaları da yeni nesile uygun olacak şekilde sürdürülür. Ünlü isimlerin sosyal medyada ki reklamlarına dair çalışmalara yer verilir. Örneğin ınfluencer bu sıralamada başı çeker.

Aynı zamanda fenomen ve blogger olanlar için de menajerlik hizmetlerine geçilir. İşbirliği içerisinde olunan markalar sayesinde tanıtımın en güçlü şekilde yapılmasına özen gösterilir. Ve şahsi hesapların öne çıkması sağlanır. Daha tanınır hale gelen hesapların, kısa sürede etkileşimi artış göstermeye başlar.

Ücretsiz PR Danışmanlık Hizmeti

Danışmanlık hizmetleri ücretsiz olacak şekilde sergilenir. Merak ettiğiniz tüm hususlara bu yolla yanıt bulmanız uzun sürmez. Aynı zamanda tüm isteklerinizi ve beklentilerinizi açıkça sunmanız sağlanır. Danışmanlık:

  • Alanında uzmanİnteraktifPlus ekibi tarafından gerçekleşir.
  • Markaya ve şahsi hesaplara dair danışmanlık hizmeti sergilenir.

Kısacası marka tanıtımı ve online itibara ilişkin ayrı ekiplere yer verilmiştir. Her ekip alanında eğitimli ve uzman olduğu için işiniz uzun sürmez. Aksine hızlı bir etkileşim içerisine girmeniz desteklenir.

Bizlere Buradan Ulaşa Bilirsiniz

santral skype whatsapp
canlı destek mail2 telegram buton
Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
GÖKHAN GÖKMEN
GÖKHAN GÖKMEN
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?