trende

Google Reklam Danışmanlığı

26.11.2020
507
Google Reklam Danışmanlığı

Google reklam danışmanlığı, reklamcılık alanında uzman kişiler tarafından reklam vermek isteyen firma ya da site sahiplerinin en yüksek kalite reklamı hazırlamak adına verilen bir hizmettir.

Bu hizmetten faydalanmak isteyen kişiler reklamlarını dilerse danışmanlık aldığı firmalar ile birlikte hazırlayabilmektedir. Ayrıca reklam danışmanlığı, yalnızca reklamın nasıl hazırlanması gerektiği ile ilgili firma ya da web sitesi sahiplerine hizmet vermemektedir.

Google reklam danışmanlığı yanı sıra daha pek çok hizmet de sunmaktadır. İnteraktifPlus ekibimizin siz değerli müşterilerimize sunduğu reklam danışmanlığının kapsadığı hizmetlerin bir kısmı şu şekildedir:

                                                   

  • Reklam konusu,
  • Reklam grafik tasarımı,
  • Reklam anahtar kelimeleri,
  • Reklam içeriği,
  • Reklamda bulunması gereken koşullar.

 

İnteraktif Plus ekibimiz reklam konusunda daha pek çok farklı konuda hizmet vermektedir. Bu sebeple siz değerli müşterilerimizin firmamızdan almak istediği danışmanlık hizmetleri ile ilgili bilgi almak için bizler ile iletişim kurması gerekmektedir.

 

Google Reklam Danışmanlığı Fiyatları

 

Google reklam danışmanlık fiyatları danışmanlık hizmeti sunan firmalara ve müşterilerin almak istedikleri hizmetlerin kapsamlarına göre değişiklik göstermektedir. Bu sebeple Google reklam danışmanlığı hakkında kesin bir fiyat bilgisi vermek doğru olmayacaktır. Fakat İnteraktifPlus ekibimizin sunduğu reklam danışmanlığı hizmetleri ile ilgili detaylı bilgilere ulaşmak isteyen müşterilerimizin bizler ile iletişime geçmesi alacakları bilgilerin en doğru şekilde elde edilmesini sağlayacaktır.

İnteraktifPlus ekibi olarak müşterilerimize sunduğumuz pek çok farklı hizmet bulunması sebebiyle, müşterilerimizin taleplerine göre fiyatlarımız değişiklik gösterebilmektedir.

 

Google Reklam Danışmanlığı Ne işe Yarar?

 

Google reklam danışmanlığı, reklam hazırlamak isteyen firma ya da web sitelerinin en kaliteli ve ilgi çekici reklamları hazırlamasını sağlamaktadır. Böylelikle reklam sahipleri hazırladıkları reklamlar sayesinde çok daha fazla kitlelere ulaşarak okuyucu ya da müşteri kazanacaktır.

Siz değerli müşterilerimizGoogle reklam danışmanlığı hizmetinden yararlanmak içinİnteraktifPlus ekibimizden destek ve bilgi alabilir,0 212 461 75 87-0 533 502 23 09 numaralı hatlar üzerindenbizlere ulaşabilirsiniz. Ayrıca müşterilerimiz dilerse bizlere [email protected] mail adresinden de ulaşabilmektedir. Müşterilerimize hizmet verebilmek için hafta içi ve Cumartesi günleri saat 09:00 ile 20:00 arasında Pazar günleri ise saat 09:00 ile 13:00 saatlerinde de çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Benzer Yazımız  Marka Danışmanlığı

 

Bizlere Buradan Ulaşa Bilirsiniz

santral skype whatsapp
canlı destek mail2 telegram buton

 

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
GÖKHAN GÖKMEN
GÖKHAN GÖKMEN
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?